منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ارزش XRP پس از یک درایو نزولی به 0.4443 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل: ارزش XRP پس از یک درایو نزولی به 0.4443 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت نزولی است. جفت XRP/USD در حال حاضر با قیمت 0.4443 دلار معامله می شود و با مقاومت 0.4743 دلار مواجه است، با این حال، شکستن بالاتر از این سطح می تواند باعث شود که XRP/USD مقاومت 0.4783 دلاری را هدف قرار دهد. از جنبه نزولی، پشتیبانی از XRP/USD در 0.4395 دلار وجود دارد و شکستن زیر این سطح می تواند باعث شود که جفت حمایت 0.4350 دلار را هدف قرار دهد. بازار طی چند ساعت گذشته چرخش شدیدی را تجربه کرد زیرا خرس‌ها توانستند قیمت را به زیر 0.44 دلار برسانند.

دارایی دیجیتال در حال حاضر بین سطوح 0.4395 دلار و 0.4743 دلار محدود است و احتمالاً تا چند ساعت آینده نیز به همین شکل باقی خواهد ماند. حجم معاملات 24 ساعته طی چند ساعت گذشته اندکی افزایش یافته و در حال حاضر به 1.38 میلیارد دلار رسیده است. ارزش کل بازار این دارایی در حال حاضر 22 میلیارد دلار است که کمی بیشتر از بسته شدن قبلی آن است.

تجزیه و تحلیل قیمت ریپل در نمودار قیمت 24 ساعته: با کاهش قیمت ها به زیر کنترل می شود

گزارش تحلیل قیمت ریپل یک روزه حرکت نزولی قیمت را برای امروز تایید می کند، زیرا قیمت تا 0.4443 دلار کاهش یافته است. کاهش ارزش قیمت قابل توجه است زیرا سکه 2.70 درصد ارزش خود را در 24 ساعت گذشته از دست داده است و ارز دیجیتال نیز طی هفته گذشته 5.33 درصد زیان زیادی را نشان می دهد زیرا خرس ها در صندلی رانندگی بودند. قیمت در چند هفته گذشته با وقفه های صعودی رو به کاهش بوده است.

تصویر 30
نمودار قیمت 1 روزه XRP/USD، منبع: Tradingview

حد بالایی باند بولینگر در 0.4743 دلار است که بسیار بالاتر از قیمت فعلی بازار است، که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین به 0.4395 دلار کاهش یافت. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 64.30 قرار دارد و هیچ نشانه ای از بازگشت صعودی نشان نمی دهد، که نشان می دهد بازار ممکن است تا چند ساعت آینده نزولی باقی بماند. اندیکاتور MACD در حال حاضر بسیار پایین تر از خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد قیمت ها می توانند در کوتاه مدت به کاهش خود ادامه دهند.

تحلیل قیمت ریپل: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت ریپل، برتری نزولی را اعلام می کند، زیرا قیمت از ابتدای جلسه معاملاتی و حتی در چهار ساعت گذشته، پس از شکست نزولی امروز، محدوده نزولی را پوشش داده است. در ساعات گذشته با کاهش قیمت تا سطح 0.4443 دلار، روند نزولی مشاهده شد. با قدرت گرفتن خرس ها، قیمت به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

تصویر 29
نمودار قیمت 4 ساعته XRP/USD، منبع: Tradingview

در نمودار 4 ساعته قیمت، شاخص های فنی در حال حاضر به بازار نزولی اشاره می کنند زیرا اندیکاتور MACD نشان دهنده حرکت نزولی قوی است و اندیکاتور RSI در حال حاضر در 48 سطح است. باندهای بولینگر در حال حاضر به یکدیگر نزدیک هستند که نشانه ای از نوسانات پایین بازار است. بنابراین، می‌توان انتظار داشت که بازار طی چند ساعت آینده نزولی باقی بماند زیرا می‌تواند 0.47 دلار را هدف قرار دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ریپل

تحلیل قیمت ریپل در کوتاه مدت نزولی است زیرا بازار به زیر سطح 0.44 دلار سقوط کرده است. اگر خرس‌ها فشار بیشتری را افزایش دهند، ممکن است بازار در کوتاه‌مدت سطح 0.45 دلار را آزمایش کند. تجزیه و تحلیل قیمت ریپل نشان می دهد که XRP/USD در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد زیرا به 0.4443 دلار کاهش می یابد. تجزیه و تحلیل شاخص فنی نیز در کوتاه مدت نزولی است زیرا همه شاخص ها به سمت نزولی بیشتر هستند.