منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE پس از افت 4 درصدی دیگر برای معکوس شدن آغاز می شود

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE پس از افت 4 درصدی دیگر برای معکوس شدن آغاز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت Dogecoin در روز 4 درصد کاهش یافت و تا 0.1931 دلار کاهش یافت
  • قیمت از یک ماه قبل در روند نزولی گیر کرده است زیرا خریداران در تلاش برای تثبیت هر شکلی از حرکت هستند
  • حجم معاملات حدود 2 درصد افزایش یافت و به مشکلات مرکب برای توکن میم رسید

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin ادامه روند نزولی را نشان می دهد که از 15 نوامبر تنظیم شده است. قیمت 4 درصد در طول معاملات روز کاهش یافت و به 0.1931 دلار رسید که کمترین میزان در 3 ماه گذشته است. به نظر می رسد DOGE در یک روند نزولی که پس از 0.3887 دلار در 28 اکتبر به ثبت رسید، گیر کرده است، زیرا به نظر می رسد خریداران در تثبیت حرکت ناکام هستند. در حال حاضر، قیمت در حالت سقوط آزاد است که می تواند فرصتی برای خریداران به بازار باشد.

مبارزات Dogecoin همچنین می تواند در بازار بزرگتر ارزهای دیجیتال منعکس شود، جایی که آلت کوین ها در رنگ قرمز دیده می شوند. ریپل و کاردانو هر کدام 2 درصد کاهش یافتند و به ترتیب به 0.93 و 1.50 دلار رسیدند. لایت کوین نیز با کاهش 2 درصدی به 191.66 دلار رسید، در حالی که پولکادوت 6 درصد کاهش یافت. در مقایسه، بیت کوین و اتریوم حرکتی را نشان دادند و هر کدام با 2 درصد افزایش به ترتیب به بالای 55000 دلار و 4000 دلار رسیدند.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE پس از افت 4 درصدی دیگر برای معکوس شدن آغاز می شود
تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Trading View

نمودار 24 ساعته DOGE/USD: RSI پایین عمق روند نزولی را نشان می دهد

در نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin، مقدار شاخص قدرت نسبی (RSI) 33.46، شدت محدودیت قیمتی که توکن در حال حاضر با آن مواجه است را نشان می دهد. قیمت بین محدوده پایین 0.186 دلار و 0.208 دلار در نوسان بوده است و نمی تواند با میانگین متحرک نمایی مهم در 0.2147 دلار مطابقت کند. منحنی واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) همچنین نشان دهنده میزان روند نزولی است که ارز دیجیتال میم در آن قرار گرفته است.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE پس از افت 4 درصدی دیگر برای معکوس شدن آغاز می شود
تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نمودار 24 ساعته. منبع: Trading View

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: خریداران دیر به بازار می آیند تا از حمایت خود جلوگیری کنند

نمودار 4 ساعته همچنین مبارزات Dogecoin را از نظر تثبیت نوعی حرکت، با ارزش RSI در پایین 35.60 نشان می دهد. با این حال، در چند جلسه معاملاتی گذشته، به نظر می رسد خریداران برای نجات قیمت از رسیدن به کف حمایتی 0.1869 دلار به بازار آمده اند. همانطور که در مورد بیت کوین و اتریوم نیز دیده می شود، این را می توان به عنوان نشانه ای از فرصت برای بازگشت تلقی کرد. قیمت در حال حاضر بین دو منحنی پایین باندهای بولینگر قرار دارد که نشان می دهد قیمت به سمت باندهای بالایی حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE پس از افت 4 درصدی دیگر برای معکوس شدن آغاز می شود
تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نمودار 4 ساعته. منبع: Trading View

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

شاخص‌های فنی نشان‌دهنده روند نزولی Dogecoin است که بیش از یک ماه است که وجود داشته است، اما همچنین می‌توان از آن به عنوان فرصتی برای ورود خریداران به بازار و ایجاد یک معکوس استفاده کرد. مقادیر RSI کاهش ارزش مشخصی را نشان می‌دهند و به حجم معاملات فزاینده می‌افزایند که نشان‌دهنده اقدام اکثریت فروش است. حرکت قیمت به زیر سطح پشتیبانی در 0.186 دلار می‌تواند باعث شود که DOGE با رقابت سختی از سوی Shiba Inu به عنوان یک ارز رمزنگاری میم مواجه شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.