منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به 0.0852 دلار کاهش می یابد، زیرا سکه عملکرد جانبی قیمت را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به 0.0852 دلار کاهش می یابد، زیرا سکه عملکرد جانبی قیمت را نشان می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin، اخیراً DOGE/USD ضرر کمی داشته است. به دنبال عملکرد نزولی قیمت دیروز، امروز، فشار نزولی همچنان ادامه دارد، اگرچه گاوها نیز تلاش می کنند ابتکار عمل را در دست بگیرند. به منظور حفظ سلطه خود تا این لحظه، فشار فروش قیمت را به 0.0852 دلار کاهش داده است. با این حال، در حالی که گاوها برای شکستن روند تلاش می کنند، ارز در حال حاضر به سمتی حرکت می کند.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: قیمت DOGE همچنان در محدوده 0.0800 دلار شناور است.

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که امروز کاهش در ارزش قیمت DOGE مشاهده شده است. در هفته گذشته نیز تلاش‌های صعودی صورت گرفته است، زیرا برخی شمعدان‌های سبز نیز قابل مشاهده هستند، اما در کل سکه سطح قیمت خود را نزدیک به همان سطح حفظ کرده است. DOGE/USD در 24 ساعت گذشته حدود 3.90 درصد از ارزش خود را از دست داده است، اما از سوی دیگر، سکه همچنان افزایش 2.78 درصدی را برای هفته گذشته گزارش می‌کند که در مقایسه با آن درصد کمتری است. حجم معاملات امروز 23 درصد افزایش یافته است که منجر به تسلط بر بازار 1.36 درصدی شده است.

DOGE 1d
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: منبع: TradingView

نوسانات، در همان زمان، در سمت بالاتر است. باندهای بولینگر از هم فاصله زیادی گرفته اند، باند بالایی در 0.1446 دلار که بالاترین مقاومت را نشان می دهد و باند پایینی موجود در 0.0642 دلار نشان دهنده قوی ترین حمایت برای DOGE/USD است. میانگین متحرک (MA) درست زیر سطح قیمت فعلی حرکت کرده است و در علامت 0.0850 دلار قرار دارد. شاخص قدرت نسبی در زمان نگارش این مقاله در سطح خنثی پایین تر شاخص 46 حرکت می کند که نشان دهنده فعالیت خرید و فروش تقریبا متعادل در بازار در چند روز گذشته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin نشان می دهد که تابع قیمت در حال حاضر در مرحله معکوس به سمت بالا است، اما کندل سبز هنوز بسیار کوچک است. شکست قیمت امروز پس از بهبودی اندک توسط گاوها در پایان جلسه معاملاتی قبلی نزولی بود، زیرا فشار فروش دوباره درست بالاتر از سطح قیمت فعلی ظاهر شد. در حال حاضر، قیمت به زیر ارزش پایانی دیروز 0.0852 دلار رسیده است که نشان از زیان بیشتر دارد.

DOGE 4 گرم
نمودار قیمت DOGE/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

میانگین متحرک همچنان بالاتر از سطح قیمت فعلی در 0.0861 دلار در نمودار چهار ساعته معامله می شود، در حالی که منحنی SMA 50 بالاتر از منحنی SMA 20 در علامت های 0.0862 دلار معامله می شود که این نیز یک سیگنال نزولی است.

از آنجایی که نوسانات در نمودار 4 ساعته نسبتاً پایین است، ارزش باند بولینگر بالا در نشانگر 0.0896 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین در سطح 0.0828 دلار است. نمودار RSI نیز حرکت افقی تقریبا مستقیم را نشان می دهد، زیرا امتیاز امروز تغییر نکرده است و 45 را در نیمه پایینی منطقه خنثی نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تحلیل قیمت Dogecoin گزارش می دهد که امروز نیز تسلط نزولی مشاهده شده است. سطوح قیمت به 0.0852 دلار کاهش یافته است، اما DOGE اخیراً پشتیبانی پیدا کرده است که در ساعات آینده آزمایش خواهد شد. با این حال، ما انتظار تغییر عمده ای در سطوح قیمت برای امروز نداریم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.