منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به سرعت واکنش بالاتری نشان می دهد، بعد از آن 0.069 دلار دوباره آزمایش می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به سرعت واکنش بالاتری نشان می دهد، بعد از آن 0.069 دلار دوباره آزمایش می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا انتظار داریم پس از اینکه حمایت در 0.06 دلار پیدا شد و حرکت صعودی یک شبه افزایش یافت، روند صعودی بیشتری به دنبال داشته باشد. به احتمال زیاد، DOGE/USD حتی بالاتر از این هم ادامه خواهد داد زیرا مقاومت 0.065 دلار قبلا شکسته شده است و علامت بعدی 0.069 دلار را هدف قرار می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به سرعت واکنش بالاتری نشان می دهد، بعد از آن 0.069 دلار دوباره آزمایش می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته به شدت در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، رهبر، 8.69 درصد افزایش یافت، در حالی که اتریوم به عنوان یکی از بهترین عملکردهای روز، بیش از 15.59 افزایش یافت. بقیه آلتکوین های برتر از نزدیک دنبال شدند و Uniswap (UNI) بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin xxx

DOGE/USD بین 0.06052 تا 0.0656 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 4.15 درصد افزایش به 451.4 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.7 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در جایگاه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE در مسیر بالاتری قرار دارد؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم ببینیم که قیمت Dogecoin به سرعت در حال افزایش است، زیرا فروشندگان در نهایت خسته شده‌اند، که نشان می‌دهد یک شبه صعود بیشتری خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به سرعت واکنش بالاتری نشان می دهد، بعد از آن 0.069 دلار دوباره آزمایش می شود؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Dogecoin نسبت به افزایش قبلی در چند روز گذشته با چندین سطح حمایت شکسته شده است، یک عقبگرد قوی داشته است. با این حال، پس از آخرین فشار پایین دیروز، حمایت جدید در 0.06 دلار یافت شد.

از آنجا، یک واکنش سریع بالاتر از 0.0625 دلار دنبال شد، که نشان می دهد که دوباره آزمایش صعودی آغاز شده است. یک شبه تا امروز، با آماده شدن گاوها برای صعود بیشتر، مقداری تثبیت بیشتر دنبال شد.

تثبیت بیشتر در بیشتر ساعات روز مشاهده شد تا اینکه یک جهش ناگهانی بالاتر در اواخر بعد از ظهر شروع شد. سطح مقاومت بعدی در 0.065 دلار به سرعت به دست آمد و شکسته شد و راه را برای افزایش قیمت های بیشتر در یک شب و همچنین فردا باز کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است، زیرا ما شاهد یک بازگشت قوی در 24 ساعت گذشته و حمایت قبلی 0.065 دلار بودیم. بنابراین، ما انتظار داریم که DOGE/USD در اواخر امروز به روند صعودی خود ادامه دهد و به دنبال آزمایش مجدد مقاومت بعدی 0.069 دلار در اواخر این هفته باشیم.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.