منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به سرعت عقب نشینی می کند و پشتیبانی را در 0.061 دلار پیدا می کند

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به سرعت عقب نشینی می کند و پشتیبانی را در 0.061 دلار پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا شاهد کاهش شدید و حمایت واضح بالای 0.061 دلار بودیم. از آن زمان، DOGE/USD به آرامی تثبیت شده است زیرا گاوها آماده می شوند تا در آخر هفته شتاب را به دست بگیرند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE به سرعت در حال تغییر است، پشتیبانی را در $ 0.061 1 پیدا می کند
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشتاز، 0.3 درصد و اتریوم 0.16 درصد رشد کردند. در همین حال، ریپل (XRP) با بیش از 5 درصد افزایش، بهترین عملکرد را داشت.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin در حدود 0.062 دلار پایین آمد

DOGE/USD در محدوده 0.06167 تا 0.06258 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 47.92 درصد کاهش به 172.32 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 8.27 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE برای معکوس کردن آماده می شود؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم تثبیت را در طول روز ببینیم، که نشان می‌دهد یک پایین‌تر تعیین شده است و می‌توان یک شبه حرکت بالاتر را انتظار داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به سرعت عقب نشینی می کند و پشتیبانی را در 0.061 دلار پیدا می کند
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت دوج کوین پس از چندین هفته عقب نشینی از مقاومت 0.068 دلاری، در پایان سپتامبر یک نوسان قوی را ایجاد کرد. از آنجا، اولین نشانه واضح بهبود در 4 اکتبر مشاهده شد، زیرا بازار به سرعت تا مرز 0.067 دلار افزایش یافت.

پس از یک آزمایش دیگر صعودی در روز پنجشنبه، یک قله دوگانه تشکیل شد که در نهایت باعث شد DOGE/USD یک بار دیگر روند صعودی را طی کند. حمایت 0.063 دلار به سرعت شکسته شد و یک شبه به سمت حمایت بعدی در 0.061 دلار منتهی شد.

با این حال، قیمت Dogecoin نتوانست تا آنجا که واکنش بالاتر به 0.062 دلار بازگشت. از آن زمان، DOGE حول این سطح قیمت تثبیت شده است، که نشان می‌دهد به زودی یک معکوس به دنبال خواهد داشت و احتمالاً هفته آینده به سمت صعود بیشتر می‌رود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا در 24 ساعت گذشته شاهد افت شدید به سمت 0.061 دلار و ادغام بالا بودیم. بنابراین، DOGE/USD یک پایه قوی برای معکوس کردن و شروع یک موج بزرگ دیگر در بالاترین سطح ایجاد کرده است.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.