منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به بالای 0.249 دلار می رسد ، زیرا گاوها بر بازار تسلط دارند

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به بالای 0.249 دلار می رسد ، زیرا گاوها بر بازار تسلط دارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت دوج کوین امروز صعودی است.
  • در مرحله بعد ، مقاومت 0.262 دلار یافت می شود.
  • قیمت پشتیبانی 0.248 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که قیمت امروز پس از یک روند صعودی برای سومین روز مداوم افزایش یافته است. به طور کلی، قیمت DOGE در هفته گذشته بهبود نشان داد زیرا از 0.235 دلار به سطح قیمت فعلی 0.254 دلار رسید، در حالی که در یک مورد در 18 اکتبر تا 0.271 دلار نوسان داشت. تجزیه قیمت در هشت ساعت اول امروز نزولی بود ، اما شرایط به طور ناگهانی تغییر کرد ، که در نمودار 4 ساعته به آن خواهیم پرداخت.

نمودار قیمت DOGE/USD 1 روز: گاوهای DOGE مقاومت بعدی را در 0.262 دلار هدف قرار می دهند

تحلیل 24 ساعته قیمت Dogecoin نشان می‌دهد که گاوها دامنه صعودی از 0.249 دلار تا 0.253 دلار را پوشش داده‌اند، زیرا این ارز دیجیتال در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2.53 دلار معامله می‌شود. جفت ارز DOGE/USD در 24 ساعت گذشته 3.7 درصد افزایش نشان می دهد و اگر در طول هفت روز گذشته مشاهده شود ، ارزش آن به بیش از 8.5 درصد می رسد.

معامله گران به شدت در معاملات Dogecoin مشارکت می کنند زیرا حجم معاملات 106 درصد افزایش نشان می دهد که برای حجم معاملات عدد بزرگی است. این همچنین به سکه کمک کرد تا ارزش بازار را 3.7 درصد در 24 ساعت گذشته بهبود بخشد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE به بالای 0.249 دلار می رسد ، زیرا گاوها بر بازار تسلط دارند 1
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: Tradingview

نوسانات ملایم است، اما باندهای بولینگر واگرایی جزئی را نشان می‌دهند که نشان‌دهنده افزایش نوسانات برای زمان آینده است، زیرا باند بالایی در علامت 0.258 دلار وجود دارد که نشان‌دهنده مقاومت برای DOGE/USD است و باند پایین در 0.224 دلار وجود دارد. علامت ، میانگین شاخص در مارک 0.241 دلار شکل می گیرد که نشان دهنده پشتیبانی از DOGE است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالای ناحیه خنثی در یک منحنی صعودی قرار دارد که نشان دهنده خرید بیشتر در ساعات پایانی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: پیشرفتهای اخیر و علائم فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin نشان می دهد که تابع قیمت در 8 ساعت اول نزولی بوده است، اما پس از آن یک جهش ناگهانی در قیمت مشاهده شد و قیمت DOGE تا 0.264 دلار افزایش یافت. سنبله بسیار تند و غیرقابل پیش بینی بود، اما همانطور که در بالا اشاره کردیم، سطح مقاومت در 0.262 دلار است، بنابراین فشار فروش در این سطح آشکار بود، و به زودی تابع قیمت DOGE در نوسان بود. خرس‌ها قیمت را تا سطح قیمت فعلی 0.254 دلار پایین آورده‌اند و ممکن است نزول بیشتری نیز به دنبال داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE از 0.249 دلار عبور می کند ، زیرا گاوها بر بازار تسلط دارند 2
نمودار قیمت DOGE/USD 4 ساعته. منبع: Tradingview

RSI پس از جهش شدید به شاخص 55 رسید. RSI تقریباً به همان اندازه کاهش شدید را نشان می دهد که جهش شدید را نشان داد. این شاخص معکوس شدن تلاش های صعودی را نشان می دهد. نوسانات نیز پس از افزایش شدید در چهار ساعت گذشته کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در کل صعودی است ، زیرا اکثر شاخص های فنی علائم صعودی را نشان می دهند و اخیراً افزایش شدید قیمت نیز مشاهده شد و پس از آن همان کاهش شدید قیمت مشاهده شد. با این حال ، شرایط همچنان برای DOGE مساعد است زیرا روند صعودی همچنان در وضعیت سالم است و قیمت در روزهای آینده بیشتر افزایش می یابد ، اما در حال حاضر ، DOGE مانند یک سنگ در حال سقوط است و ممکن است حمایت را در 0.248 دلار دوباره آزمایش کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.