منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE برای حرکت به سمت 0.09066 دلار دوباره قدرت می گیرد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: DOGE برای حرکت به سمت 0.09066 دلار دوباره قدرت می گیرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin روند صعودی را در بازار امروز نشان می دهد. قیمت اخیراً از سطح حمایت قوی در 0.08568 دلار جهش کرده است و اکنون در تلاش است تا از سطح مقاومت 0.09066 دلار عبور کند. اگر گاوها بتوانند به افزایش قیمت ادامه دهند، می‌توانیم شاهد قدرت دوباره DOGE و حرکت به سمت سطح 0.10 دلار در آینده نزدیک باشیم.

با این حال، بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال به طور کلی نزولی است و این می‌تواند چالش‌هایی را برای سرمایه‌گذاران Dogecoin ایجاد کند. با حرکت بیت کوین به سمت 16724 دلار هدایت شد و قیمت اتریوم نیز به سطوح بالای بیش از 1231 دلار رسید. در نتیجه، بسیاری از آلت‌کوین‌ها در 24 ساعت گذشته شاهد کاهش شدید ارزش بوده‌اند.

تحلیل قیمت یک روزه DOGE/USD: الگوی صعودی ادامه دارد

نمودار یک روزه تحلیل قیمت Dogecoin روند صعودی قوی در بازار را نشان می دهد. بازار معاملات روز را با 0.08624 دلار آغاز کرد و در حال حاضر با 0.08761 دلار معامله شد. بازار در چند روز گذشته در یک روند ثابت است زیرا به نظر می رسد روند صعودی خود را در بازار ادامه دهد. DOGE/USD با ارزش بازار 11.618 میلیون دلار و حجم معاملات 24 ساعته 717 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته بیش از 0.20 درصد افزایش یافته است.

تصویر 271
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

اندیکاتور MACD یک متقاطع صعودی را نشان می دهد زیرا بازار به دنبال ادامه روند صعودی خود است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 54.35 معامله می شود که نشان می دهد بازار در حال حاضر در منطقه اشباع خرید قرار دارد. با این حال، به نظر می رسد که بازار فضایی برای حرکت بالاتر دارد زیرا به نظر می رسد روند صعودی خود را ادامه دهد. نوسانات بازار در حال حاضر بالا است زیرا فشار خرید در بازار وجود دارد که توسط باندهای برجسته بولینگر نشان داده شده است.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOGE/USD: روند صعودی همچنان ادامه دارد و بازار به 0.08761 دلار می رسد.

تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار در حال حاضر در بالاترین سطح 0.08761 دلار معامله می شود و در چند ساعت گذشته دو بار به این سطح رسیده است زیرا به نظر می رسد روند صعودی خود را ادامه دهد. در چند ساعت گذشته بازار به طور مداوم صعودهای بالا و پایین را تجربه کرده است. باندهای بولینگر نشان می دهد که با توجه به اینکه بازار به نظر می رسد به سمت بالاتر حرکت کند، مقداری ادغام وجود دارد. باند بالا در حال حاضر 0.08723 دلار و باند پایین 0.08625 دلار است.

تصویر 270
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نشان می دهد که یک کراس اوور صعودی در بازار وجود دارد و نشان می دهد که قیمت ها ممکن است در حرکت رو به جلو به صعود ادامه دهند. اندیکاتور RSI به 48.32 رسید که نشان می دهد بازار بیش از حد خرید است و در انتظار اصلاح است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا به نظر می رسد به روند صعودی خود ادامه دهد. انتظار می رود که بازار در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهد زیرا جفت DOGE/USD به نظر می رسد در روزهای آینده به سمت سطح 0.090 دلار حرکت کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.