منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: روند نزولی بازار دوج کوین را به 0.26 دلار کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: روند نزولی بازار دوج کوین را به 0.26 دلار کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در نمودار روزانه با بی ثباتی معامله می شود
  • DOGE/USD در محدوده محدود روزانه 0.2650 دلار – 0.2751 دلار معامله شد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: بررسی کلی قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین در نمودار روزانه با شمعدان های قرمز طولانی در حال معامله است که باعث شد سکه میم 1.42 درصد نسبت به قیمت دیروز عقب نشینی کند. جفت ارز DOGE/USD از حمایت 0.30 دلار در اوایل روز گذشته سقوط کرد و خرس ها همچنان قیمت را به سمت حمایت 0.26 دلار پایین آوردند.

بازار عمومی ارزهای رمزنگاری شده با سیگنال های ترکیبی معامله می شود اما اکثر سکه ها در منطقه قرمز معامله می شوند. بیت کوین و اتریوم 0.14 و 0.09 درصد رشد کردند ، در حالی که Cardano و Binance Coin به ترتیب 1.42 و 1.66 از دست دادند. سولانا با 24 ساعت تغییر خالص مثبت 21 درصد بهترین آلتکوین را انجام می دهد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: DOGE/USD به 0.26 دلار بازگشت

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Dogecoin ما ، DOGE/USD در محدوده محدود روزانه 0.2650 دلار-0.2751 دلار معامله شد. باریکی نشان دهنده نوسان کم در نمودار روزانه است. در همین حال ، حجم کل معاملات روزانه با 18 درصد کاهش به مبلغ 2.16 میلیارد دلار رسید. ارزش کل بازار Dogecoin با 1.45 درصد کاهش به مبلغ 35.3 میلیارد دلار رسید. Dogecoin به طور کلی در رتبه 7 قرار دارد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: BNB برای یک رالی دیگر آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin ما صعودی به نظر می رسد زیرا اقدام قیمت برای خروج از رد 0.2700 دلار مداوم به نظر می رسد. با وجود این که ساختار کلی قیمت نزولی به نظر می رسد ، می توان انتظار افزایش در چند ساعت آینده را داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
منبع: Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin عمدتا به دلیل افزایش روزافزون مقاومت در 0.30 دلار نزولی است. این سکه در حال حاضر بیش از 100 درصد در هفته گذشته افزایش یافته است و گاوها سخت تلاش می کنند تا مجدداً حداکثر ماه آوریل را آزمایش کنند.

فقط یک تجمع قوی ساختار نزولی کنونی را برانداز می کند و Dogecoin را قادر می سازد تا نوسانات اولیه اوت خود را دوباره به دست آورد. این سکه پیش از این حمایت 0.25 دلاری محکمی را ایجاد کرده است و احتمال شکستن این حمایت در کوتاه مدت وجود ندارد.

بنابراین ، در صورت پایین آمدن قیمت ، بعید است که خط روند به زیر 0.25 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین در 24 ساعت پس از آنکه گاوها نتوانستند حمایت خود را در 0.30 دلار حفظ کنند ، به طور نزولی معامله می شود. خرس ها به سمت حمایت اصلی 0.25 دلار حرکت می کنند و از آنجا می توانند قیمت دوج کوین را قوی تر کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.