منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: دوج کوین برای یک روند نزولی دیگر شتاب بیشتری می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: دوج کوین برای یک روند نزولی دیگر شتاب بیشتری می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

امروز تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin یک روند صعودی را برای روز نشان می دهد زیرا شانس بهبود صعودی یک بار دیگر افزایش می یابد. اگرچه قیمت در روز گذشته به یک سطح تعیین کننده کاهش یافت، اما روند امروز بازار به نفع گاوها تغییر می کند. افزایش جزئی در ارزش DOGE/USD شناسایی شده است، زیرا قیمت با افزایش اندک 0.53 درصدی دوباره به بالاترین سطح قبلی خود در 0.08228 دلار رسیده است.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: روند صعودی آغازگر بهبود قیمت در بالای 0.08228 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin حرکت صعودی قیمت را برای آن روز تأیید می کند، زیرا گاوها در تلاش برای بازگشت دوباره به نمودار قیمت هستند. اگرچه ارزش کریپتوکارنسی در روز گذشته کاهش شدیدی را تجربه کرد، روند امروز بازار از خریداران حمایت می کند. قیمت اکنون در موقعیت 0.08228 دلار است زیرا کندل سبز بازگشته است. مقدار میانگین متحرک (MA) هنوز نسبتاً بالا است و در علامت 0.08295 دلار است.

تصویر 409
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار قیمت یک روزه نسبتاً کم بوده است، اما انتظار می رود که در روزهای آینده افزایش یابد زیرا گاوها به دنبال بازپس گیری کنترل بازار هستند. باند بالایی بولینگر در موقعیت 0.09102 دلار و باند پایینی بولینگر در مرز 0.07639 دلار قرار دارد که نشان می دهد فضایی برای نوسانات قیمت DOGE در روزهای آینده وجود دارد. مقدار شاخص قدرت نسبی (RSI) 45.83 است که نشان دهنده احتمال یک روند صعودی دیگر برای روز است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: با احیای روند صعودی، قیمت به 0.08228 دلار باز می گردد

تحلیل چهار ساعته قیمت Dogecoin تایید می کند که بازار طی چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است. افزایش قابل توجهی در فعالیت خرید در چهار ساعت گذشته مشاهده شده است، زیرا قیمت تا 0.08228 دلار افزایش یافت. اگر گاوها به پیشرفت خود ادامه دهند، بازیابی بیشتر در ارزش DOGE/USD دنبال خواهد شد. اگر پیش برویم و میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، آنگاه ارزش آن در علامت 0.082 دلار است.

تصویر 410
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

از سوی دیگر، نوسانات افزایش می یابد که نشانه مثبتی در مورد روندهای آتی نیست. باند بولینگر بالا اکنون در موقعیت 0.0855 دلار قرار دارد، در حالی که باند بولینگر پایین در موقعیت 0.0754 دلار قرار دارد. منحنی RSI نیز صعودی است و امتیاز تا 55.08 افزایش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تجزیه و تحلیل قیمت روزانه و ساعتی Dogecoin بهبودی جزئی در ارزش سکه امروز را تأیید می کند. این خبر کاملاً دلگرم کننده ای برای خریداران است، زیرا قیمت در چند روز گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. گاوها پس از بازگشت پیروزمندانه در 24 ساعت گذشته قیمت را بالا برده اند. نمودار قیمت ساعتی نتایج امیدوارکننده ای را نشان می دهد و همچنین روند صعودی مشاهده شده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.