منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: به نظر می رسد دوج کوین پس از عبور از مقاومت 0.2900 دلاری برای شکستن آماده است

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: به نظر می رسد دوج کوین پس از عبور از مقاومت 0.2900 دلاری برای شکستن آماده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت Dogecoin نسبت به منطقه مهم تقاضا که از 0.262 دلار – 0.281 دلار سرچشمه می گیرد ، بالاتر است.
  • DOGE یک مثلث نزولی 16 روزه را که از 18 آگوست آغاز شده بود کوتاه می کند.
  • فروشندگان قصد دارند کمتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه 0.28 دلار اصلاح کنند

دوج کوین امتیاز بیشتری نسبت به محدوده تقاضای بحرانی دارد که از 0.262 دلار – 0.281 دلار سرچشمه می گیرد ، پس از اینکه سکه میم تقریباً یک هفته پیش توانست مقاومت در این منطقه را به حمایت تبدیل کند. جفت ارز DOGE/USD قبل از شکست دیروز در سطح مقاومت اصلی 0.2900 دلار با نتایج متفاوتی در نمودار 5 روزه معامله شد. اگر گاوها بتوانند فشار سریع را افزایش دهند تا 0.3600 دلار حرکت کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
تصویر Heatmap Cryptocurrency توسط Coin360

دو مانع قیمتی بین قیمت مطبوعات 0.3020 دلار و هدف بالای 0.3670 دلار وجود دارد. اولین مانع 0.3280 دلار است. بر اساس داده های معاملاتی Glassdoor ، خریداران پس از غلبه بر اولین مانع به راحتی به 0.3670 دلار می رسند و بنابراین قیمت را به 30 درصد افزایش می دهند.

به نظر می رسد تجزیه و تحلیل قیمت امروز Dogecoin حرکت خود را در حال افزایش به سمت یک گوه صعودی می کند که می تواند مثلث نزولی 16 روزه ای را که در 18 آگوست از 0.3500 دلار شروع شد ، متوقف کند. گاوها به طور تهاجمی برای تجمع قوی تلاش می کنند ، همانطور که در نمودار 1 ماهه زیر نشان داده شده است ، که اگر موفقیت آمیز باشد ، قیمت Dogecoin می تواند در طول روز به 0.3500 دلار متوقف شود.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
نمودار 1 ماهه Dogecoin توسط TradingView

برعکس ، خرس ها در تلاشند تا در کوتاه مدت 0.28 دلار بفروشند و حمایت خود را در نزدیکی این منطقه به مقاومت تبدیل کنند. 0.28 دلار نیز میانگین متحرک نمایی 20 روزه Dogecoin است. در صورت کاهش قیمت از عملکرد فعلی قیمت ، این می تواند روند نزولی 18 آگوست را فعال کرده و منجر به کاهش به سمت حمایت مهم 0.21 دلار شود.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: صعود از ماه اوت گذشته در حال سقوط بود

در شمعدان های 24 ساعته تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin ، سکه میم در محدوده محدود 0.29 دلار-0.31 دلار معامله می شود. نوسان قیمت پایین است ، که نشان دهنده عدم فعالیت در طول معاملات روزانه است. یک صعود احتمالی ممکن است پس از عبور از مقاومت سقوط کند ، اما خطرات رکود ناگهانی به دلیل فشار عقب نشینی در اطراف این منطقه خطرناک زیاد است.

تا زمانی که گاوها نتوانند از سد 0.3200 دلار عبور کنند ، معامله گران همچنان می توانند انتظار روند صعودی را در طول روز داشته باشند. با این وجود ، شاخص پی در پی TD سیگنال فروش را در نزدیکی زمان چاپ 0.31 دلار نشان می دهد.

سیگنال مثبت دیگر با قطع میان نقطه بین RSI و کاهش میانگین متحرک نمایی 20 روزه نشان داده می شود ، که نشان دهنده توازن بین تقاضا و عرضه در منطقه کنونی است. و از آنجا که گاوها برای شکست در کوتاه مدت آماده می شوند ، احتمالاً می توانند مزیت قیمت را به سمت خود هدایت کنند.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: میله های MACD سبز هستند

MACD 4 ساعته نشان می دهد که حرکت به نفع گاوها است زیرا سعی می کنند قیمت را افزایش دهند و به بالاترین سطح روزانه خود برسند. نوارهای بولینگر در حال گسترش هستند و احتمال افزایش فعالیت در 24 ساعت آینده را افزایش می دهند. شمعدان های ساعتی از میانگین متحرک روزانه نیز عبور کرده اند که این نشان دهنده صعودی برای معامله گران است.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
نمودار 4 ساعته Dogecoin توسط TradingView

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: Memecoin آماده است تا به 0.367 دلار افزایش یابد

اقدام قیمت دوج کوین در حال حاضر در حال شکستن الگوی گوه در حال سقوط است. فروشندگان قصد دارند کمتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه 0.28 دلار اصلاح کنند. مقاومت 0.29 دلار ، 0.3200 دلار است و شانس موفقیت در صعود بستگی به توانایی گاوها برای غلبه بر هر دو سد دارد. در همین حال ، ما انتظار داریم قیمت دوج کوین در 24 ساعت آینده همچنان ادامه داشته باشد و شاید 0.3670 دلار رد شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.