منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: اگر دوج کوین به بالای 0.2650 دلار برسد ، می تواند 20 درصد افزایش یابد

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: اگر دوج کوین به بالای 0.2650 دلار برسد ، می تواند 20 درصد افزایش یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • Dogecoin از 22 جولای تا 6 آگوست علاقه ای به خود جلب نکرد
  • تجزیه و تحلیل قیمت امروز Dogecoin در منطقه سبز معامله می شود
  • DOGE/USD در نزدیکی نوار بالینگر بالا در 0.2554 دلار تثبیت می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: بررسی کلی قیمت

Dogecoin از 22 جولای تا 6 آگوست سود جلب نکرد و در محدوده محدود معامله شد و هرگونه سیگنال مثبت را برای یک حرکت انفجاری رد کرد.

فشرده سازی نوارهای بولینگر در سطحی مشابه آنچه قبل از تجمع آوریل رخ داد ، نشان دهنده تغییر شدید در ارزش بازار و شانس تجمع اوت بود. DOGE اکنون بسیار بالاتر از نقطه مقاومت 50 روزه SMA خود معامله می کند و چشم انداز فنی دارایی دیجیتال را بهبود می بخشد.

تحلیلگران رویدادهایی را در طول آخر هفته ذکر کردند که ممکن است بیش از حد فنی بوده و باعث افزایش چشمگیر نمودار DOGE/USD شود. علاوه بر این ، ثابت می شود که تکنیک ها پایدارتر هستند زیرا هر روز بدون هیچ ضرر و زیان بزرگی تا کنون به بالاترین حد خود می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت امروز Dogecoin در منطقه سبز پس از معامله صعودی و همگام با بیت کوین در منطقه سبز انجام می شود. بیت کوین 5 درصد رشد کرد ، در حالی که اتریوم 6.5 درصد رشد کرد. سولانا ، لایت کوین ، بیت کوین کش و Chainlink از دیگر سودهای داغ هستند.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: کاهش حجم معاملات

قیمت DOGE/USD طی 24 ساعت گذشته بین 0.2493 دلار و 0.2632 دلار متغیر بود که نشان دهنده نوسانات روزافزون خفیف آن است. با این حال ، حجم معاملات 7.9 درصد کاهش یافته و به نزدیک 4 میلیون دلار با سرمایه کل بازار 33 میلیارد دلار رسیده است. ارزش بازار Dogecoin نسبت به قیمت روز گذشته 6.15 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin: سفت کردن گاوها در حالی که به دنبال شکست هستند

DOGE/USD در تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin در نزدیکی بولینگر بالا 0.2554 دلار در حال تثبیت است. گاوها در حال پیشروی بیشتر هستند و تلاش می کنند تا از مقاومت سربار حدود 0.2600 دلار خارج شوند.

از چهارم آگوست ، قیمت داج کوین شاهد افزایش قابل توجهی بود و در حدود 0.20 دلار تثبیت شد تا اینکه در 6 اوت به بالاترین سطح خود رسید و به 0.29 دلار رسید.

مدت کوتاهی قبل از اینکه نتوانید این سطوح را در برابر مقاومت سایر ارزهای رمزنگاری شده با محدودیت های بازار بزرگتر مانند بیت کوین و اتریوم حفظ کنید.

در نتیجه ، Dogecoin به سطح قیمت 0.2000 دلار کاهش یافت و گاوها نکات منفی دیگر را رد کردند. بدین ترتیب بار دیگر قیمت را به سطح 0.2300 دلار افزایش دهید. تا زمان نگارش این مقاله ، Dogecoin در برابر 0.2536 دلار در برابر دلار آمریکا معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
منبع: TradingView

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در ساعات آینده مثبت است زیرا گاوها اهداف بیشتری را هدف قرار می دهند. این سکه در حال حاضر در حال آزمایش مقاومت 0.2600 دلار است و می تواند در هر زمان شکسته شود. همانطور که منتظر اصلاح سریع صعودی هستیم ، مقالات مربوط به خرید XRP ، بهترین کیف پول های رمزنگاری شده و این پست باورنکردنی در مورد نحوه استخراج Zcash را بررسی کنید.