منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت: خرس ها با کاهش AAVE/USD به زیر 399 دلار مصمم هستند

تجزیه و تحلیل قیمت: خرس ها با کاهش AAVE/USD به زیر 399 دلار مصمم هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • آخرین تحلیل قیمت Aave کاهش بیشتر قیمت را نشان می دهد.
  • سطح قیمت ها تا 399.6 دلار کاهش یافته است.
  • سطح پشتیبانی همچنان در 381 دلار قوی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که خرس ها بار دیگر پس از غلبه بر اعتصاب سرسخت ، پیشرو هستند. این روند بار دیگر برای ارزهای دیجیتال نزولی است ، زیرا آخرین به روز رسانی نشان می دهد که قیمت خرس ها در حال کاهش است.

این امر منجر به کاهش ارزش سکه تا 399 دلار شده است و این حرکت به اندازه کافی قوی است که می تواند در آینده آن را بیشتر کاهش دهد. با این وجود ، خرس ها پس از بازگشت صعودی از شانس خود استفاده کرده و پس از بازگرداندن مجدد به حرکت خود ادامه دادند.

نمودار قیمت AAVE/USD 1 روز: خرس ها مصمم هستند که سطح قیمت را به پایین ترین سطح خود برسانند

تجزیه و تحلیل 1 روزه AAVE/USD نشان دهنده کاهش قیمت امروز پس از آن است که خرس ها با موفقیت از شدت روند صعودی فرار کردند. قیمت خرس ها به 399.25 دلار کاهش یافته است و انتظار می رود که کاهش بیشتری مشاهده شود.

میانگین متحرک (MA) یک شاخص مهم است و در نمودار قیمت 1 روزه ، 380 دلار ، بسیار کمتر از ارزش قیمت فعلی ، وجود دارد. در همین حال ، گروههای بولینگر به طور متوسط ​​389.46 دلار موقعیت دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت: خرس ها با کاهش AAVE/USD به زیر 399 $ 6 قاطع هستند
نمودار قیمت AAVE/USD 1 روز. منبع: TradingView

با کاهش باند های Bollinger ، نوسانات کاهش می یابد و نوار بالای Bollinger به 427.35 دلار و نوار پایین Bollinger به ترتیب به 351.56 دلار رسیده است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به 56 کاهش یافته است که نمره ای کاملاً متوسط ​​است.

تجزیه و تحلیل قیمت: قیمت ها بار دیگر کاهش می یابد زیرا خرس ها باعث اختلال می شوند

طبق آخرین نمودار قیمت ، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Aave برای خرس ها حمایت کننده است. خرس ها پس از وقفه ای جزئی در چند ساعت گذشته ، حرکت خود را بازیابی کرده اند.

گاوها شیب نزولی پیوسته را قطع کردند ، که امروز با کاهش قیمت به 399.6 دلار توسط خرس ها بازسازی شده است. نوسانات در حال کاهش است که می تواند به عنوان یک سیگنال نسبتاً مثبت برای آینده تلقی شود. همچنین ، میانگین متحرک در نمودار قیمت 4 ساعته ، 401.42 دلار ارزش دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت: خرس ها با پایین آوردن ارزش AAVE/USD زیر 399 دلار 7 قاطع هستند
نمودار قیمت AAVE/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

علاوه بر این ، نوارهای بولینگر در حال کاهش هستند ، در نتیجه ، نوار بالایی به ارزش 417.5 دلار و نوار پایینی به 381 دلار رسیده است. منحنی RSI نیز به سمت پایین حرکت می کند و امتیاز به 56.11 کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت: خرس ها با پایین آوردن ارزش AAVE/USD به زیر 399 دلار 8 قاطع هستند
نمودار شاخص های فنی AAVE/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی AAVE/USD داده شده بیشتر تأیید می کند ، در بیشتر موارد ، گاوها در طول روز سرب بوده اند. به همین دلیل است که در خلاصه شکل های زیر نمایش داده می شود ، 14 شاخص در موقعیت خرید ، 10 شاخص در حالت خنثی و تنها دو شاخص در موقعیت فروش وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک نیز برای گاوها بسیار قوی عمل می کند ، زیرا 13 شاخص در موقعیت خرید وجود دارد ، در حالی که هر یک یک شاخص در موقعیت های فروش و خنثی وجود دارد. از آنجا که رقابت در طول روز برای گاوها و خرسها سخت بوده است ، نوسان سازها سیگنال خنثی می دهند. تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که نه نوسان ساز در موقعیت خنثی یافت می شوند ، در حالی که هر یک نوسان ساز به ترتیب در موقعیت های فروش و خرید حضور دارند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت را انجام دهید

از تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Aave ، می توان تأیید کرد که حرکت نزولی با کاهش قیمت به 399.6 دلار بازگشته است. فروشندگان بیشتری در مقایسه با خریداران وارد بازار شده اند به همین دلیل روند معکوس شده است.

با این حال ، اگر سطح پشتیبانی موجود در 381 دلار همچنان قوی باشد ، احتمال قریب الوقوع وجود دارد که قیمت در روزهای آینده دوباره افزایش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.