منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت تزوس: معاملات جفت XTZ/USD به طور مثبت از مقاومت روزانه 2.5 دلار عبور می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس: معاملات جفت XTZ/USD به طور مثبت از مقاومت روزانه 2.5 دلار عبور می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت تزوس صعودی است زیرا سکه پس از یک مرحله تثبیت کوتاه در حدود سطح 1.80 دلار به 2.09 دلار افزایش یافت. گاوها به تجارت بازگشته اند زیرا قیمت XTZ را به دنبال یک شکست در بالای الگوی مثلث صعودی بالا می برند. تزوس پس از صعود به 2.49 دلار وارد مرحله تثبیت شده بود، در حالی که گاوها و خرس ها برای کنترل بازار با آن مبارزه می کردند، در یک الگوی مثلث صعودی معامله می شد. با این حال، گاوها اکنون مسئولیت را بر عهده گرفته اند زیرا قیمت XTZ را تا 2.09 دلار افزایش می دهند و هدف بعدی 2.49 دلار تعیین شده است. شکستن بالاتر از این سطح مقاومت می تواند باعث شود قیمت تزوس در آینده نزدیک به مرز 3 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس در چند هفته گذشته با کاهش از 1.81 دلار به 2.49 دلار کاهش یافته بود. اما در این سطح مقاومتی با طرد مواجه شد و وارد فاز تثبیت شد. در حالی که گاوها و خرس ها برای کنترل بازار با آن مبارزه می کردند، سکه در یک الگوی مثلث صعودی معامله می شد. با این حال، گاوها اکنون مسئولیت را بر عهده گرفته اند زیرا قیمت XTZ را تا 2.09 دلار افزایش می دهند. این یک شکست صعودی از الگوی مثلث صعودی است و هدف بعدی 2.49 دلار تعیین شده است. شکستن بالاتر از این سطح مقاومت می تواند باعث شود قیمت تزوس در آینده نزدیک به مرز 3 دلار برسد. RSI در حال حاضر در منطقه ای که بیش از حد خرید است معامله می شود زیرا گاوها کنترل بازار را در دست می گیرند. MACD نیز در حال حاضر در محدوده صعودی قرار دارد و با افزایش نرخ XTZ در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت تزوس نشان می دهد که سکه بسیار بالاتر از میانگین متحرک 20 و 50 روزه خود معامله می شود، که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. اندیکاتور RSI نیز در منطقه صعودی قرار دارد، اما در حال از دست دادن بخار است، که می تواند به این معنی باشد که یک اصلاح روی کارت است.

تزوس در حال حاضر بالاتر از میانگین های متحرک خود معامله می شود که نشان دهنده حرکت صعودی در بازار است. EMA 20 دوره ای در حدود سطح 1.81 دلار پشتیبانی می کند در حالی که EMA دوره 50 نزدیک به سطح 2.00 دلار است. هنگامی که خط سیگنال از بالای هیستوگرام عبور می کند، نشانگر MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد. اندیکاتور RSI در حال حاضر در محدوده خرید بیش از حد است که نشان می دهد ممکن است مقداری تثبیت وجود داشته باشد

قیمت تزوس پس از شکست اخیر صعودی در حال افزایش است. این سکه با قیمت 2.09 دلار معامله می شود که 4.5 درصد بیشتر از بسته شدن قبلی خود است. تزوس از پایین ترین سطح اخیر خود بهبود یافته و به نظر می رسد در آینده نزدیک برای صعود بیشتر آماده باشد.

نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD: گاوها 6.39 درصد افزایش داشتند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه تزوس نشان می دهد که یک روند صعودی ثابت در هفته گذشته ادامه داشته است، زیرا فعالیت خرید تقریباً به نقطه اوج خود رسیده است. گاوها در 24 ساعت گذشته نیز بر نمودار قیمت تسلط داشتند، زیرا قیمت در حال حاضر از مرز روانی 2 دلار بالاتر رفت. وضعیت برای خریداران ارزهای دیجیتال مساعدتر می شود، زیرا ارزش XTZ پس از به دست آوردن ارزش 6.39 درصدی در 24 ساعت گذشته به طور مداوم در حال افزایش است. در ادامه، شاخص میانگین متحرک ارزش خود را در حال حاضر 1.84 دلار نشان می دهد.

نمودار قیمت 1 روزه XTZUSD 2022 05 24نمودار قیمت 1 روزه XTZ/USD. منبع: TradingView

اگرچه گاوها در تلاش هستند تا راه خود را برای بهبود پیدا کنند، خرس ها نیز دیروز پیشتاز بودند. نوسانات در حال تغییر است و ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر در حال حاضر 2.5 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است و ارزش پایین تر در 1.4 دلار است که نشان دهنده حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نزدیک به خط مرکزی محدوده خنثی تا 47 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Tezos: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Tezos نشان می دهد که ارز دیجیتال همچنان در روند نزولی قرار دارد زیرا نتوانست بالاتر از خط روند نزولی بسته شود. قیمت در حال حاضر زیر 20 و 50 میانگین متحرک ساده (SMA) خود معامله می شود که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در محدوده فروش بیش از حد فروخته شده است که نشان می دهد فشار فروش ممکن است در کوتاه مدت کاهش یابد. MACD نیز در قلمرو نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال از زیر هیستوگرام عبور کرده است.

نمودار قیمت xtzusd 4 ساعته 2022 05 24نمودار قیمت 4 ساعته XTZ/USD. منبع: TradingView

در نمودار تحلیل قیمت ۴ ساعته تزوس، XTZ یک الگوی a شکل را تشکیل داده است. این یک الگوی معکوس صعودی است که معمولاً پایان یک روند نزولی را نشان می دهد. شکست اخیر بالای مقاومت در 2.09 دلار این الگو را تایید کرده و امکان صعود بیشتر را در آینده نزدیک باز کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تزوس

شکست اخیر بالای مقاومت در 1.47 دلار، الگوی مثلث متقارن را در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته تزوس تأیید کرد و امکان صعود بیشتر را در آینده نزدیک فراهم کرد. سطح بعدی مقاومت در برابر ساعت 1.50 دلار است که یک سطح روانی کلیدی است. شکست بیش از این سطح می تواند منجر به حرکت به سمت سطح 1.60 دلار شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.