منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ترون: دنده های TRX برای روند صعودی جدید پس از رسیدن به پایین ترین سطح 0.076 دلار

تجزیه و تحلیل قیمت ترون: دنده های TRX برای روند صعودی جدید پس از رسیدن به پایین ترین سطح 0.076 دلار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ترون پس از سقوط بیش از 14 درصدی دیروز ، یک الگوی بلعشی صعودی را تشکیل می دهد
  • در روند آتی قیمت می تواند تا 0.18 دلار افزایش یابد
  • قیمت پشتیبانی فعلی 0.09 دلار است که قرار است حفظ شود

تجزیه و تحلیل قیمت ترون نشان می دهد که این سکه قرار است از امروز روند جدیدی را شکل دهد که می تواند قیمت آن را تا 0.18 دلار افزایش دهد. این صعود جدید پس از سقوط بیش از 14 درصدی قیمت در دیروز شکل گرفت و به پایین ترین سطح در ماه گذشته یعنی 0.07 دلار رسید.

این کاهش قیمت باعث افزایش حجم معاملات شد و به خریداران اجازه داد تا پس از شکست حمایت در 0.09 دلار در بازار تثبیت شوند. این باعث واکنش صعودی ارز دیجیتال رتبه 28 شد که در حال حاضر با قیمت بازیابی شده 0.094 دلار است و همچنان در حال افزایش است.

پیش بینی می شود که حرکت فعلی صعودی جدید نزدیک به 0.12 دلار با واکنش منفی روبرو شود. با این حال انتظار می رود که تلاش ها به 0.2 دلار برسد. پس از کاهش روز گذشته ، قیمت اکنون از میانگین متحرک 50 و 100 روزه عقب رفته است ، در حالی که بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Tron ، یک تلاقی مثبت در جلسه معاملات درون روز نشان می دهد.

TRX به دنبال بهبود بازار ارزهای رمزنگاری شده بزرگتر بود ، جایی که بیت کوین و Altcoins اواخر هفته بهبودی ناشی از حمام خون را نشان دادند. بیت کوین از مرز 47000 دلار عبور کرد در حالی که اتریوم از مرز 3500 دلار عبور کرد و هر کدام 1.5 درصد افزایش یافت. در میان Altcoins ، بیشترین افزایش با سولانا (13 درصد) ، پولکادوت (10 درصد) و کاردانو (حدود 6 درصد) مشاهده شد.

تجزیه و تحلیل قیمت ترون: دنده های TRX برای روند صعودی جدید پس از لمس 0.076 دلار پایین 1
تجزیه و تحلیل قیمت ترون: نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده. منبع: Coin360

نمودار 24 ساعته TRX/USD: الگوهای بلعشی صعودی شکل می گیرند ، البته با کاهش حجم معاملات

اقدام تجاری 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Tron نشان می دهد که یک الگوی Bullish Engulfing پس از کاهش روز گذشته شکل گرفته است. با این حال ، با نزول حجم معاملات TRX که بیش از 50 درصد در 24 ساعت کاهش یافته است ، می توان نشانه ای نگران کننده را مشاهده کرد.

این نشان می دهد که اگر روند معاملات با قیمت فعلی بهبود نیابد ، ادامه روند صعودی فعلی ممکن است به طور ناگهانی به پایان برسد. قیمت در حال حاضر نزدیک به سطوح پشتیبانی 0.09 دلار است و برای تأیید رکورد جدید باید حدود 15 درصد افزایش یابد.

بهبود نسبت به کاهش روز گذشته به این معنی است که قیمت در حال حاضر از سومین منحنی بولینگر باند و درست زیر میانگین متحرک ساده (SMA) کاملاً واضح است. RSI نیز پس از رسیدن به بالاترین سطح 73.69 دیروز ، در نمودار درون روز بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت ترون: دنده های TRX برای روند صعودی جدید پس از لمس 0.076 دلار پایین 2
تجزیه و تحلیل قیمت ترون: نمودار 24 ساعته.

نمودار 4 ساعته TRX/USD: بازیابی مداوم در شرایطی که قیمت باعث می شود پشتیبانی گذشته حرکت کند

نمودار معاملاتی 4 ساعته برای جفت ارز TRX/USD نشان می دهد که تلاش ها برای ثابت نگه داشتن قیمت 0.09 دلار گذشته و حرکت سریع تر برای حرکت مثبت است. قیمت به طور پیوسته از منحنی باندهای میانی Bollinger عبور کرده و بالاتر از میانگین متحرک باقی مانده است.

RSI همچنین از رقم پایین 27.59 که دیروز تنظیم شده بود ، بهبود یافت. به طور کلی ، نشانه ها برای گاوها مطلوب باقی می مانند ، زیرا قیمت پس از بهبودی پس از کاهش جدی شروع به تثبیت می کند. اگر جلسه معاملاتی فعلی بتواند قیمت را به بالای 0.10 دلار برساند ، Tron می تواند فشار قوی تری را به سمت نقطه بعدی آغاز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت ترون: دنده های TRX برای روند صعودی جدید پس از لمس 0.076 دلار پایین 3
تجزیه و تحلیل قیمت ترون: نمودار 4 ساعته.

نتیجه

تجزیه و تحلیل قیمت ترون بهبود قابل توجهی را از سقوط روز گذشته نشان می دهد. قیمت دقیقاً بالاتر از سطح حمایت تثبیت شده است و انتظار می رود از اینجا روند جدیدی را آغاز کند ، که می تواند به طور بالقوه سکه را به بالای 0.18 دلار برساند.

در کوتاه مدت ، حجم معاملات برای حرکت قابل توجه به بالا باید از قیمت حمایت کند و اگر TRX بتواند حدود 15 درصد از قیمت فعلی را افزایش دهد ، برای بازگشت صعودی از مرز 0.2 دلار تعیین می شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.