منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت تتا: با پیروزی مطمئن گاوها، قیمت به ارتفاع 6.54 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: با پیروزی مطمئن گاوها، قیمت به ارتفاع 6.54 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت تا 6.536 دلار بهبود یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت تتا به نفع گاوها است.
  • پشتیبانی همچنان در 6.42 دلار امن است.

گاوهای نر در حال مبارزه برای برتری هستند زیرا روند افزایشی در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است. در نتیجه تلاش های صعودی، قیمت تا مرز 6.536 دلار افزایش یافته است. چند روز گذشته برای ارزش بازار THETA/USD کاملاً مضر بود، زیرا یک نوسان نزولی در حال افزایش بود. اما اکنون خریداران بار دیگر برای کسب مقام اول تلاش می کنند و تاکنون تلاش آنها به ثمر نشسته است.

نمودار قیمت 1 روزه THETA/USD: با اقدام گاوها، قیمت تا 6.54 دلار بهبود می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت تتا یک روزه شانس افزایش بازگشت صعودی را نشان می دهد. روند صعودی در حال ثبت است زیرا گاوها در تلاش برای حفظ موقعیت بالایی خود هستند. کاهش قابل توجهی در قیمت در دو هفته قبل ثبت شد، زیرا روند نزولی در اوج خود بود. امروز، گاوها اجازه داده اند که قیمت تا سطح 6.54 دلار افزایش یابد. قیمت در مقایسه با میانگین متحرک (MA) یعنی 7.071 دلار هنوز در موقعیت بسیار پایین‌تری قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: قیمت به ارتفاع 6.54 دلار می رسد زیرا گاوها برنده 1 را تضمین می کنند
نمودار قیمت 1 روزه تتا/دلار. منبع: TradingView

میانگین باندهای بولینگر در 24 ساعت گذشته تا 7.34 دلار افزایش یافته است. در حالی که ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر 8.23 ​​دلار است در حالی که ارزش پایین آن 6.42 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل روند صعودی تا 43.89 بهبود یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: ارز دیجیتال با افت غیرمنتظره 6.54 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت تتا روند نزولی را تأیید می کند زیرا یک کندل قرمز نشان دهنده ضرر برای ارز دیجیتال است. اگرچه قیمت در ساعات اولیه به سرعت در حال پیشرفت بود، اما حرکت نزولی قیمت در چهار ساعت گذشته مشاهده شد. قیمت به دلیل افزایش فشار نزولی به 6.54 دلار کاهش یافته است. میانگین متحرک در نمودار چهار ساعته قیمت در موقعیت 6.371 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: قیمت به ارتفاع 6.54 دلار می رسد زیرا گاوها برنده 2 را تضمین می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته تتا/دلار آمریکا. منبع: TradingView

شاخص باندهای بولینگر میانگین خود را روی 6.671 دلار نشان می دهد. در حالی که باند بالایی آن در موقعیت 7.32 دلار و باند پایین آن در موقعیت 6.021 دلار قرار دارد. منحنی SMA 50 همچنان بالاتر از منحنی SMA 20 است که نشانه دیگری از روند نزولی است. امتیاز RSI در منطقه خنثی است و تا 42.50 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: قیمت به ارتفاع 6.54 دلار می رسد زیرا گاوها برنده 3 را تضمین می کنند
نمودار شاخص های فنی THETA/USD. منبع: TradingView

نمودار شاخص های فنی برای THETA/USD یک سیگنال نزولی را نشان می دهد زیرا فعالیت فروش بیشتری در طول چند ماه گذشته مشاهده شده است. 15 اندیکاتور در موقعیت فروش وجود دارد، هفت اندیکاتور در موقعیت خنثی و تنها چهار اندیکاتور در موقعیت خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز حمایت قوی از فروشندگان را نشان می دهد. در مجموع 13 اندیکاتور روی علامت فروش قرار دارند و هر کدام یک نشانگر روی علامت خنثی و خرید قرار دارند. اسیلاتورها یک اشاره خنثی برای روز ارائه می دهند زیرا شش نوسانگر در نقطه خنثی وجود دارد، سه نوسانگر در نقطه خرید هستند در حالی که تنها دو نوسانگر در نقطه فروش هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت تتا

بهبودی در ارزش THETA/USD در 24 ساعت گذشته مشاهده شده است. گاوها توانسته اند از فشار نزولی فرار کنند و قیمت را به بالای 6.54 دلار رسانده اند. از سوی دیگر، این ارز دیجیتال در چهار ساعت گذشته با ضرر مواجه شد و این بدان معناست که ساعات نزدیک شدن ممکن است سودآور نباشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.