منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • تجزیه و تحلیل قیمت تتا: آیا THETA/USD می تواند امروز به 8.5 دلار بازگردد؟

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: آیا THETA/USD می تواند امروز به 8.5 دلار بازگردد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

 • تحلیل قیمت تتا امروز کمی صعودی است.
 • در اکثر موارد، بازار امروز در حدود 7.33 دلار ثبات دارد.
 • قیمت تتا از 8.52 دلار به 7.3 دلار در دو روز گذشته کاهش یافته است.
 • برای چند ساعت آینده، THETA/USD حدود 7.33 دلار در نوسان خواهد بود
 • پس از آن، مقاومت ممکن است افراد قدیمی را قوی تر کند.

تحلیل قیمت تتا ما نشان می دهد که بازار امروز کمی صعودی است. با این حال، گاوها همچنان در برابر مقاومت عظیم ثبت شده دیروز پس از کاهش مستقیم قیمت از 8.52 دلار به بسته شدن 7.22 دلار، در حال مبارزه هستند. در همان زمان، پشتیبانی جدید در مارک 6.99 دلار پیدا شد.

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: آیا THETA/USD می تواند امروز به 8.5 دلار بازگردد؟ 1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

امروز، کل بازار احساس صعودی دارد. همانطور که نقشه حرارتی نشان می دهد، قیمت بیت کوین و اتریوم به ترتیب 0.3 درصد و 2.24 درصد افزایش داشتند. با این حال، ریپل با قرمزها معامله می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: آیا THETA/USD می تواند امروز به 8.5 دلار بازگردد؟ 2
نمودار قیمت تتا توسط TradingView

در حال حاضر، تجزیه و تحلیل قیمت تتا یک روزه ما یک خط RSI تقریباً پایدار را در علامت 56.88 نشان می دهد. بازار در حال حاضر تعادل خوبی را نشان می دهد. علاوه بر این، MACD همچنین هیچ نشانه ای از یک متقاطع قریب الوقوع را نشان نمی دهد، بنابراین در چند ساعت آینده ثبات را نشان می دهد.

اگر گاوها بتوانند حرکت را افزایش دهند، تتا به خوبی می تواند سقوط دیروز را دوباره دنبال کند. اما هنوز چنین نشانه ای وجود ندارد.

حرکت قیمت 24 ساعته تتا

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: آیا THETA/USD می تواند امروز به 8.5 دلار بازگردد؟ 3
نمودار قیمت تتا توسط TradingView

دقیقاً 24 ساعت پیش، تتا با قیمت 7.03 دلار معامله می شد و در حال حاضر، قیمت در حدود 7.3 دلار در نوسان است. بنابراین، در 24 ساعت گذشته، تتا پس از سقوط از 8.52 دلار بهبود چندانی نشان نداده است. در حال حاضر، خط RSI در نمودار 24 ساعته برابر با 48 است که نشان دهنده میزان نسبتاً پایداری است.

با این حال، می‌توانیم خطوط روی نشانگر MACD را ببینیم که همگرا می‌شوند و هیستوگرام‌ها به سمت ناحیه قرمز حرکت می‌کنند. این ممکن است نشان دهنده افزایش مقاومت در ساعت فعلی باشد که می تواند دوباره گاوها را تحت کنترل خود درآورد.

در حال حاضر، تتا دارای ارزش بازار 434,366,474.96 دلار است که بر این اساس در حال حاضر در رتبه 28 باقی مانده است.هفتم نقطه

نمودار قیمت 4 ساعته تتا: تتا/دلار آمریکا ممکن است امروز به 8.5 دلار بازگردد

تحلیل قیمت تتا
نمودار قیمت تتا توسط TradingView

در حال حاضر، مقاومت دارای یک پایگاه بسیار قوی است که مانع از بالا بردن قیمت به بالای یک سطح مشخص توسط گاوها می شود. با این حال، بازار با RSI در 52 در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت تتا 4 ساعته متعادل است.

اگرچه، MACD هیستوگرام هایی را به رنگ قرمز با خطوط همگرا نشان می دهد، درست مانند نمودار قیمت 1 ساعته. با در نظر گرفتن این موضوع، می توان گفت که تتا به احتمال زیاد امروز به 8.5 دلار باز نخواهد گشت. با این حال، با توجه به ماهیت پرنوسان بازار کریپتو، هرگز نمی‌دانیم.

تجزیه و تحلیل قیمت تتا: نتیجه گیری

به طور کلی، بازار تتا امروز کاملاً باثبات است در حالی که کمی به سمت صعودی متمایل شده است. با این حال، حرکت به اندازه کافی قوی نیست که قیمت را به اندازه کافی بالا ببرد. در حال حاضر، سکه به نوسانات خود در حدود ۷.۳ دلار ادامه می‌دهد و انتظار می‌رود تا چند ساعت آینده این نوسان داشته باشد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.