منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD پس از ردیابی مجدد، مقاومت جدیدی را در 1628 دلار تعیین می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD پس از ردیابی مجدد، مقاومت جدیدی را در 1628 دلار تعیین می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در حالی که تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز کمی صعودی است، تغییر چندانی در قیمت کلی در مقایسه با دیروز وجود ندارد. بازار پس از خسته شدن توسط خرس‌ها در 24 ساعت گذشته، اندکی عقب‌نشینی کرده و خود را اصلاح کرده است.

نقشه حرارتی کریپتو 3
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه پشته کریپتو نشان می دهد که بیت کوین خود را 3.21 درصد اصلاح کرده است، در حالی که اتریوم تنها 2.64 درصد افزایش یافته است. به طور مشابه، XRP، DOGE، LTC و سایر آلتکوین ها نیز در سبز هستند زیرا گاوها به آرامی در تلاش برای تصاحب آن هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین 1 روزه
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

تجزیه و تحلیل یک روزه قیمت بیت کوین پس از بسته شدن قیمت در 15766 دلار، اندکی کاهش را نشان می دهد. در حال حاضر، قیمت در حدود 16150 دلار در نوسان است. ما می توانیم در اندیکاتور MACD ببینیم که هیستوگرام ها حرکت منفی را از دست می دهند و به آرامی به سمت مثبت حرکت می کنند. بنابراین، بیت کوین ممکن است در 24 ساعت آینده قیمت 17000 دلاری خود را دوباره بررسی کند و دوباره آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که ارزش بازار در 24 ساعت گذشته نزدیک به 3 درصد افزایش یافته است. در عین حال ارزش بازار 15.33 درصد افزایش یافته است. بنابراین، حجم 24 ساعته به ارزش بازار در حال حاضر 0.1012 است.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین: BTC/USD مقاومت جدیدی را در 16821 دلار تعیین می کند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

تحلیل قیمت بیت کوین در نمودار 4 ساعته اندکی در سمت نزولی قرار دارد. با این حال، از 15675 دلار به 16281 دلار کاهش یافت. پس از این، دوباره شروع به پایین آمدن کرد. بنابراین، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نمودار 4 ساعته ممکن است مقاومت جدیدی را در مرز 16281 دلار ایجاد کرده باشد.

RSI در حال حاضر بسیار متعادل است. بنابراین، هیچ گونه نوسان قابل توجهی را نمی توان انتظار داشت. در همان زمان، یک متقاطع قریب الوقوع در نشانگر MACD وجود دارد. ممکن است BTC/USD با پشتیبانی حدود 15500 دلار وارد محدوده جدیدی شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین در حال حاضر صعودی است. 24 ساعت گذشته نوسانات قابل توجهی را نشان داده است، زیرا قیمت به 16281 دلار به بالاترین سطح 24 ساعته رسیده است. در همان زمان، پایین ترین قیمت 15612 دلار تعیین شد. با این حال، اکنون ممکن است وارد محدوده جدیدی بین 16000 تا 16281 دلار شده باشد.

در حال حاضر، معامله گران کوتاه مدت نباید بیت کوین بخرند زیرا تجزیه و تحلیل قیمت نوسان قابل توجهی را نشان نمی دهد. در عوض، بیت کوین ممکن است پس از رسیدن به یک سطح مقاومت جدید، دوباره سقوط کند. بنابراین، بسیار عاقلانه تر است که منتظر بمانیم و ببینیم که بازار در 24 ساعت آینده چگونه عمل می کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.