منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD پس از تعیین بالاترین قیمت 24 ساعته در 16984 دلار دوباره کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD پس از تعیین بالاترین قیمت 24 ساعته در 16984 دلار دوباره کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بیت کوین از دیروز تاکنون نوسانات زیادی را نشان نمی دهد. امروز، قیمت به بالاترین سطح 24 ساعته 16984 دلار رسید و سپس کاهش یافت. قیمت آن به 16526 دلار رسید. با این وجود، در حال حاضر کمی کمتر از دیروز بسته می شود. در عین حال، بدون نوسانات زیادی در حال تحکیم است. این امر منجر به عدم اطمینان زیادی شده است.

نمودار حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

بازار کریپتوکارنسی دوباره مانند دیروز ابهامات زیادی را نشان می دهد. اتریوم اندکی سبز است در حالی که بیت کوین به همراه برخی آلتکوین های اصلی مانند DOGE و AVAX در قرمز معامله می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین 1 روزه
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین یک روزه تصویر بزرگ تری از بازار بیت کوین به ما می دهد. MACD به ما نشان می دهد که خرس ها کم کم تسلیم می شوند. در نهایت، بیت کوین ممکن است سقوط نسبت به قبل را دوباره دنبال کند. با این حال، در قیمت 17000 دلار و سپس 18000 دلار با مقاومت قابل توجهی روبرو خواهد شد.

حرکت 24 ساعته قیمت بیت کوین

در 24 ساعت گذشته، ارزش بازار بیت کوین 0.28 درصد کاهش یافته است. حجم معاملات نیز 5.44 درصد کاهش یافت و نسبت حجم به بازار 24 ساعته آن در 0.0848 باقی ماند.

در همان زمان، بیت کوین به بالاترین سطح 24 ساعته 16984 دلار با پایین ترین سطح 16526 دلاری رسید. در بیشتر موارد همچنان در حال تثبیت است و انتظار می‌رود این روند در 24 ساعت آینده ادامه یابد. پس از آن، خرس ها ممکن است در نهایت تسلیم شوند و شاهد افزایش قیمت باشیم.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین: بیت کوین به صورت جانبی به تثبیت ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین نشان می دهد که همچنان در حال تثبیت است. مقاومت محلی آن 17000 دلار تعیین شده است در حالی که حمایت محلی 16400 دلار است. بازار به سادگی فاقد حرکت کافی برای ایجاد نوسانات قابل توجه است. بر اساس سناریوی فعلی، انتظار می‌رود که بیت کوین حداقل در 24 ساعت آینده به تثبیت خود ادامه دهد. این بدان معنی است که بازار به همان اندازه نامشخص باقی خواهد ماند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

در حال حاضر، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین دارای عدم قطعیت زیادی است. بیت کوین به تثبیت ادامه می دهد، در حالی که RSI در نمودارهای 1 روزه و 4 ساعته تا حدودی متعادل است. بازار فاقد نوسان است و کشمکشی بین گاوها و خرس ها در جریان است. به دلیل عدم اطمینان، زمان مناسبی برای سرمایه گذاری برای سودهای کوتاه مدت نیست. اگرچه، به احتمال زیاد پس از پایان این طناب کشی، بیت کوین سعی خواهد کرد مقاومت را در 17000 دلار و سپس 18000 دلار آزمایش کند.

در حالی که تحلیل قیمت بیت کوین مسیر آن را مشخص می کند، آخرین پیش بینی های قیمت ما را برای Uniswap و Avalanche بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.