منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD با ادامه روند نزولی زیر سطح 23460 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC/USD با ادامه روند نزولی زیر سطح 23460 دلار معامله می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که یک روند نزولی از ابتدای جلسه معاملاتی امروز در جریان بوده است. پس از رسیدن به بالاترین سطح 23,460 دلار، BTC/USD به طور مداوم در حال کاهش بوده و در حال حاضر در سطح 22,886 دلار معامله می شود. دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 2.35 درصد از دست داده است.

تصویر 83
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

بیت کوین/دلار آمریکا برای امروز نشان می دهد که بازار منفی پس از کاهش قیمت بیت کوین از روندی جانبی که در چند روز گذشته وجود داشت، نشان می دهد. حجم کل معاملات برای BTC نزدیک به 442 میلیون دلار است و ارزش بازار برای BTC در حال حاضر 18 میلیارد دلار است. این دارایی دیجیتال با توجه به ارزش بازار، جایگاه اول را در فهرست ارزهای دیجیتال ارزش بازار سکه به خود اختصاص داده است. در این میان خروجی شدیدی از صرافی ها وجود دارد که می تواند نشان دهنده فشار فروش بیشتر در آینده نزدیک باشد.

اقدام قیمت بیت کوین در نمودار قیمت 1 روزه: همچنان که قیمت ها را به زیر 23000 دلار کاهش می دهند، سرسختانه ایستاده است.

تجزیه و تحلیل یک روزه قیمت بیت کوین نشان می دهد که از ابتدای معاملات امروز، قیمت بیت کوین در روند نزولی بوده است زیرا شرایط بازار نزولی شده است. قیمت طی چند روز گذشته در تلاش برای خروج از سطح مقاومتی 23460 دلاری بوده و در نتیجه توکن شروع به کاهش کرده است.

تصویر 85
نمودار 1 روزه بیت کوین/دلار، منبع: TradingView

نمودار فنی یک روزه قیمت بیت کوین نشان دهنده روند نزولی برای آینده است. در همین حال، بیت کوین در حال حاضر زیر میانگین متحرک روزانه 50 و 100 معامله می شود. RSI بیت کوین در 75.52 است که نشان دهنده روند تلفیقی قیمت است. یک شیب منفی در RSI وجود دارد که به روند نزولی قیمت اشاره دارد. احساسات کلی RSI نزولی است. MACD بیت کوین در حال حاضر در منطقه منفی زیر خط سیگنال قرار دارد که نشان دهنده تمایل بازار نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نمودار 4 ساعته: با ادامه کاهش BTC، فشار فروش بالا می رود

نمودار 4 ساعته بیت کوین نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در محدوده محدودی بین 22878 تا 23460 دلار معامله می شود. احساسات بازار برای BTC با فشار فروش قوی که در حرکت نزولی دیده می شود، نزولی شده است. بازار تلاش های زیادی برای شکستن از سطح مقاومت 23460 دلاری انجام داده است اما تاکنون ناموفق بوده است.

تصویر 84
نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار، منبع: TradingView

نمودار تکنیکی 4 ساعته بیت کوین، جو نزولی بازار را با قیمت های زیر میانگین متحرک 50 و 100 نشان می دهد. میانگین متحرک در نمودار قیمت 4 ساعته نیز حاکی از روند نزولی بازار در 23289 دلار است. MACD برای ارزهای دیجیتال در حال حاضر زیر خط سیگنال قرار دارد و در چند ساعت گذشته با کندل قرمز در هیستوگرام به طور پیوسته کاهش یافته است. خط RSI نیز اندکی شیب منفی به سمت منطقه اشباع فروش دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که اگر خریداران به زودی وارد عمل نشوند، انتظار می رود روند نزولی قیمت ها ادامه یابد. در حال حاضر، هیچ نشانه‌ای از بازگشت مجدد وجود ندارد، بنابراین معامله‌گران باید محتاط باشند و مراقب هرگونه تغییر احتمالی در احساسات بازار باشند. گاوها اگر می‌خواهند قیمت‌ها را بالاتر ببرند، باید جای پای محکمی بالاتر از سطح مقاومت 23460 دلاری ایجاد کنند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید