منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC بیش از 50،000 دلار پشتیبانی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC بیش از 50،000 دلار پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که حمایت ضعیفی از بالاترین سطح 50،000 دلار وجود دارد.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مارک 49،700 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مرز 50،400 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده از حمایت بالای 50 هزار دلاری حمایت مهم اما ضعیفی برخوردار است. در زمان نگارش این مقاله ، پادشاه در محدوده 50،200 دلار و 50،300 دلار معامله می کند. طی 24 ساعت گذشته ، قیمت بیت کوین 1.45 درصد و 3.27 درصد در هفت روز گذشته افزایش یافته است. پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در چند روز گذشته بارها در حال آزمایش مجدد سد روانی 50 هزار دلاری بوده و سرانجام موفق به یافتن حمایت فراوان برای حفظ بیشتر از حد مجاز شده است.

نمودار شمعدانی 1 روزه BTC/USD نشان دهنده حرکت طبیعی صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نمودار شمعدانی یک روزه نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در حال گذر از یک حرکت قوی صعودی است که از هر نظر سالم است. نوار بالا Bollinger در قیمت 51،366 دلار یافت می شود ، در حالی که نوسانات در مقایسه با 24 ساعت گذشته کمی افزایش می یابد. میانگین متحرک نه روزه نیز معمولاً رفتار می کند ، که در علامت 48،834 دلار یافت می شود و به عنوان پشتیبانی قوی از پادشاه عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC بیش از 50،000 دلار پشتیبانی می کند
نمودار قیمت شمعدان 1 روزه BTC/USD.

میانگین باندهای بولینگر در نمره 48،116 دلار یافت می شود که دومین علامت پشتیبانی را ارائه می دهد. آخرین علامت حمایتی با باند پایین Bollinger در مارک 44،866 دلار یافت می شود. شاخص قدرت نسبی نیز نمره آرام 62/91 را نشان می دهد ، که نشان دهنده حرکت صعودی ثابت در بازی در زمان نوشتن است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار شمع 4 ساعته افزایش نوسان را نشان می دهد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته بیت کوین در مقایسه با نمودار 1 روزه نوسان بیشتری را در مقایسه با 24 ساعت گذشته و چند روز گذشته نشان می دهد. نوار بالا Bollinger با 51،463 دلار یافت می شود که قوی ترین مقاومت را در زمان نوشتن نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC پشتیبانی بالای 50،000 دلار پیدا می کند 2
نمودار قیمت شمعدان 4 ساعته BTC/USD.

میانگین متحرک نه روزه به عنوان نزدیکترین نقطه پشتیبانی با ارزش 50،012 دلار عمل می کند. میانگین باندهای بولینگر در مارک 49،257 دلار یافت می شود ، در حالی که کمترین حمایت با باند پایین بولینگر مشاهده می شود. نوار پایین بولینگر در علامت 47،051 دلار یافت می شود. شاخص قدرت نسبی خواندن مشابه نمودار 1 روزه با نمره 62 را نشان می دهد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین سرانجام نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده توانسته حمایت مهمی را برای حفظ قیمت از مرز 50 هزار دلاری روانی به دست آورد. پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در زمان نگارش این مقاله از یک حرکت پایدار برخوردار است و حمایت های قوی آن را در سطح بالایی حفظ می کند.

در حال حاضر مقاومت قوی در مرز 50،400 دلار یافت می شود. اگر سطح حمایت فعلی متزلزل شود ، پادشاه به احتمال زیاد به پایین تر از مرز 50،000 دلار می رسد ، همانطور که در چند روز گذشته مشاهده شد. با این حال ، در صورت تداوم سطح پشتیبانی فعلی ، پادشاه احتمالاً علامت 50،400 دلار و بالاتر از آن ، 50،500 دلار را آزمایش می کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.