منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC برای آزمایش مجدد 49،200 دلار ، تشکیل H&S معکوس

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC برای آزمایش مجدد 49،200 دلار ، تشکیل H&S معکوس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که حرکت نزولی بازار را در بر گرفته است.
  • در صورت تداوم حمایت ، بیت کوین مجدداً مقاومت 49000 دلاری را آزمایش می کند.
  • پشتیبانی قوی در حال حاضر 48.535 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده تحت فشار نزولی زیادی قرار دارد. در 24 ساعت گذشته قیمت تا 47235 دلار کاهش یافته بود ، اما پادشاه به سرعت بهبود یافت. تجزیه و تحلیل بیشتر یک الگوی معکوس سر و شانه را در نمودار قیمت BTC/USD نشان می دهد. سر و شانه معکوس یک نشانه صعودی است و اگر حمایت فعلی موجود در 48،535 دلار همچنان ادامه یابد ، پادشاه احتمالاً 49200 دلار و فراتر از آن را دوباره آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC برای آزمایش مجدد 49،200 دلار ، H&S معکوس را تشکیل می دهد 1
نمودار 5 روزه قیمت BTC/USD.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار 1 روزه عناصر امیدوار کننده برای گاوها را نشان می دهد

نمودار شمعدان های یک روزه عناصر امیدوار کننده ای را برای حرکت سریع صعودی نشان می دهد و در ساعات آینده پیش قدم می شود. میانگین باندهای بولینگر و میانگین متحرک در حال حاضر به عنوان نقاط پشتیبانی قوی برای ارز رمزنگاری شده عمل می کنند. میانگین باندهای بولینگر 46.863 دلار و میانگین متحرک آن 48.253 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC 49.200 دلار مجدداً آزمایش می کند و H&S معکوس را تشکیل می دهد 2
نمودار شمعدانی قیمت 1 روزه BTC/USD.

علاوه بر این ، نوسانات به تدریج در سناریوی داده شده کاهش می یابد و گاوها سعی می کنند بر روند غالب بازار غلبه کنند. نوار بالینگر بالایی با علامت 50،554 دلار و باند پایین بولینگر با علامت 43،172 دلار یافت می شود. در زمان نگارش این مقاله ، پادشاه ارزهای رمزنگاری شده با 48،952 دلار معامله می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) دارای 63.59 امتیاز است که بسیار کمتر از حد خرید بیش از حد است و فرصت کافی برای شکل گیری روند صعودی را فراهم می کند.

قیمت BTC/USD در نمودار شمع 4 ساعته فرصت های صعودی را دوباره تأیید می کند

در نمودار چهار ساعته شمعدان ، پادشاه ارزهای رمزنگاری شده فرصت های صعودی را بیشتر تأیید می کند. نوسانات نیز بسیار کمتر از نمودار 1 روزه است اما همچنان بیشتر از روز قبل است. ارزش بالای باند Bollinger در علامت 50،665 دلار و ارزش پایین تر آن در 47،407 دلار است. میانگین و میانگین متحرک گروههای بولینگر نیز در نمودار چهار ساعته به عنوان نقاط پشتیبانی قوی عمل می کنند. میانگین باند بولینگر 49،306 دلار و میانگین متحرک (MA) 48،365 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC 49.200 دلار مجددا آزمایش می کند و H&S معکوس را تشکیل می دهد 3
نمودار شمع 4 ساعته قیمت BTC/USD.

شاخص قدرت نسبی هنوز فرصت کافی برای شکل گیری حرکت صعودی را با نمره 53.94 ارائه می دهد. نمره زیر یک منطقه خوب خرید بیش از حد است و فرصت خوبی را برای خریداران فراهم می کند تا در معاملات پیش قدم شوند و جدول را به نفع خود تغییر دهند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

سه الگوی متفاوت تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در مورد بازآزمایی مجدد مارک 49،200 دلار پیش از بازی باقی می ماند. به نظر می رسد که پادشاه پس از ضرب و شتم ، قبل از آزمایش مجدد مانع روانی ، به شدت نفس می کشد. الگوی معکوس سر و شانه در روند صعودی آینده ارزش فوق العاده ای دارد ، در حالی که تجزیه و تحلیل نمودارهای شمعدانی 1 روزه و 4 ساعته همچنین عناصر امیدوار کننده ای را برای گاوها برای کنترل نمودارهای قیمت نشان می دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.