منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC آماده آزمایش مجدد محدوده 49000 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC آماده آزمایش مجدد محدوده 49000 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که روند صعودی در نمودار ایجاد شده است.
  • قیمت بیت کوین در مرز 48350 دلار حمایت قوی پیدا می کند.
  • در صورت تکمیل الگوی فعلی ، بیت کوین دوباره مقاومت قوی را مجدداً آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده اکنون در حال حرکت مجدد برای صعود مجدد به محدوده 49000 دلار است. در زمان نگارش این گزارش ، جفت قیمت BTC/USD در مرز 48،598 دلار قرار دارد. قوی ترین حمایت در مارک 48،350 دلار یافت می شود ، در حالی که قوی ترین مقاومت در مارک 48،800 دلار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: شمعدان 24 ساعته حرکت BTC صعودی را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین شمعدانی 24 ساعته نشان می دهد که ارز دیجیتال در زمان نگارش به یک الگوی جام و دسته کوچک هدایت می شود. این حرکت کمی نزولی است ، در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) با نمره 66 امتیاز در محدوده نرمال قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC آماده آزمایش مجدد محدوده 49000 دلار 1 است
نمودار شمعدانی 1 روزه BTC/USD.

نوارهای بولینگر نوسان کمتری نسبت به ماه قبل نشان می دهند که این نیز نشانه خوبی برای حفظ قدرت گاوها است. ارزش بالای باند بولینگر 50.937 دلار و ارزش باند پایین 39.336 دلار است. میانگین باندهای بولینگر در مارک 45،150 دلار به عنوان پشتیبانی قوی یافت می شود و میانگین متحرک نیز در زمان نوشتن این مقاله به عنوان پشتیبانی قوی در مارک 47،013 دلار عمل می کند.

قیمت BTC/USD در نمودار شمع 4 ساعته ، حرکت مجدد را دوباره تأیید می کند

شمعدان های 4 ساعته تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که نوسانات در زمان نوشتن کمی کاهش یافته است. در حالی که میانگین متحرک (MA) در نمودار روزانه به عنوان پشتیبانی قوی عمل می کند ، در نمودار 4 ساعته با ارزش 48،902 دلار به عنوان مقاومت قوی عمل می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC آماده آزمایش مجدد محدوده 49000 دلار 2 است
نمودار شمع 4 ساعته BTC/USD.

از سوی دیگر ، امتیاز RSI 57.54 فضای کافی را برای خریداران برای تأیید بیشتر حرکت صعودی با خریدهای شتابزده ایجاد می کند تا پادشاه ارزهای رمزنگاری شده را به حرکت سریع تر صعودی سوق دهد. ارزش بالای باند Bollinger در علامت 50،374 دلار تعیین شده است. محدوده پایین در علامت 46،110 دلار است ، در حالی که میانگین – که به عنوان پشتیبانی قوی عمل می کند – در مارک 48،242 دلار یافت می شود.

شاخص های فنی نیز به عنوان حمایت قوی به نفع حرکت صعودی ساختمان عمل می کنند و علامتی از حرکت برای خرید است. از بین 26 شاخص فنی ، 16 شاخص در موقعیت خرید ، هفت شاخص خنثی و تنها سه شاخص در موقعیت فروش قرار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: BTC آماده آزمایش مجدد محدوده 49000 دلار 3 است
شاخص های فنی BTC/USD.

از میانگین های متحرک ، 13 نفر سیگنال خرید می دهند در حالی که یکی خنثی و دیگری سیگنال فروش می دهد. از بین نوسان سازها ، تا به حال سه نفر طرفدار خرید حرکت هستند در حالی که شش نفر خنثی و دو نفر در موقعیت فروش قرار دارند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین با این ایده به پایان می رسد که حرکت صعودی در کنترل قوی ارز دیجیتال قرار دارد در حالی که نمودارها نشانه های امیدوار کننده ای را برای خریداران برای حفظ فشار صعودی نشان می دهند. نمره RSI بسیار کمتر از محدوده خرید بیش از حد است ، جایی برای خرید بیشتر ایجاد می کند و نوسانات کاهش یافته است. اگر شکل گیری جام و دسته فعلی تکمیل شود ، پادشاه ارزهای رمزنگاری شده بار دیگر از مرز 49000 دلار عبور می کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.