منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها BTC را از روند نزولی خارج کردند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها BTC را از روند نزولی خارج کردند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که روند نزولی پادشاه را در بر گرفته است.
  • در حال حاضر پشتیبانی قوی در مارک 46،300 دلار یافت می شود.
  • در حال حاضر مقاومت قوی در مارک 47،800 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در حال حرکت نزولی است که کمتر از 24 ساعت پیش آغاز شده است. همانطور که پیش بینی شده بود ، قیمت بیت کوین دیروز از مرز 49،200 دلار عبور کرد و در 26 آگوست با افت شدید مواجه شد و قیمت آن را از 49،327 دلار به 47،021 دلار رساند. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت قبل از افزایش به سطح قیمت فعلی 46،622 دلار ، تا مرز 46،372 دلار کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل 1 روزه جفت ارز BTC/USD: بیت کوین سطح پشتیبانی قوی را یکی پس از دیگری از دست می دهد

نمودار 1 روز شمع نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در ماه آگوست تا حد زیادی صعودی بوده است ، اما این روند نزولی کنونی در دو روز گذشته ادامه دارد. در زمان نگارش این مقاله ، پادشاه در قیمت 46،752 دلار ایستاده است. با این حال ، قیمت پایین تر از میانگین متحرک نه روزه ، میانگین باند Bollinger و البته ، باند بالای Bollinger است. با این حال ، نوسانات نسبت به هفته گذشته کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها BTC را از روند نزولی خارج می کنند 1
نمودار شمعدانی 1 روزه BTC/USD.

ارزش بالای باند بولینگر 50 دلار و 292 دلار است که نزدیک به قیمت دیروز به عنوان قوی ترین مقاومت عمل می کند ، در حالی که باند پایین بولینگر نیز به ارزش روز گذشته در 43439 دلار نزدیک است و به عنوان پشتیبانی قوی عمل می کند. میانگین متحرک ساده نه روزه (SMA 9) در مرز 48،246 دلار قرار دارد و به عنوان نقطه مقاومت قوی دیگری در زمان نگارش این مقاله عمل می کند. از سوی دیگر ، شاخص قدرت نسبی تقریباً در وسط با نمره 55.41 قرار دارد که نه بیش از حد خریداری شده و نه بیش از حد فروخته شده است. نمره RSI یکی از نشانه های مثبتی است که در تحلیل قیمت امروز بیت کوین یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار 4 ساعته شرایط مطلوب برای حرکت صعودی را نشان می دهد

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین چهار ساعته نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر از مطلوب ترین شرایط در زمان نگارش خبر برخوردار است. در حین نوشتن ، قیمت سیصد دلار از 46،675 دلار به سطح قیمت فعلی 46،958 دلار جهش کرده است. با این حال ، به نظر می رسد که نوسانات در نمودارهای 4 ساعته شمعدان در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها BTC را از روند نزولی خارج می کنند 2
نمودار شمع 4 ساعته BTC/USD.

نوار بالینگر بالایی در علامت 50،074 دلار یافت می شود که به عنوان قوی ترین مقاومت عمل می کند ، در حالی که نوار پایینی بولینگر در علامت 46،120 دلار به عنوان قوی ترین حمایت عمل می کند. نزدیک ترین مقاومت ارز دیجیتال در حال حاضر در مارک 47،436 دلار است ، در حالی که میانگین باند بولینگر در مارک 48،097 دلار یافت می شود. نمره RSI در نمره 40.88 یافت می شود ، که زیر 50 نقطه خنثی است و به سمت منطقه فروخته شده متمایل است. این امر فضای کافی را برای معامله گران برای خرید ارز دیجیتال فراهم می کند تا حرکت قیمت را به روند صعودی تبدیل کند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: احتمال دارد بیت کوین 48000 دلار دوباره آزمایش کند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که پادشاه ارزهای رمزنگاری شده بار دیگر در حال صعود است و احتمال محاکمه مجدد علامت 48000 دلار چندان دور از انتظار نیست. در حین نوشتن ، قیمت اکنون به محدوده 47،500 دلار افزایش یافته است ، در حالی که پشتیبانی قوی اکنون در مرز 47،000 دلار یافت می شود. پادشاه اکنون در حال اصلاحات صعودی است و احتمالاً قبل از آزمایش مجدد مانع روانی 48000 دلار ، سطوح قیمت برای مدتی بیات می مانند.