منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها 24 هزار دلار را هدف قرار می دهند زیرا احساسات مثبت BTC/USD را فرا می گیرد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها 24 هزار دلار را هدف قرار می دهند زیرا احساسات مثبت BTC/USD را فرا می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که چندین هدف صعودی پس از رسیدن کوتاه به 24000 دلار برآورده شده است. شیب BTC/USD در نمودارهای ساعتی صعودی شده و همچنان به صعود ادامه می دهد. اقامت کوتاه بالای 24 هزار دلار لبخند بر لبان گاو نر نشسته است زیرا آنها برای ورود به موقعیت های بلندمدت با هدف 26000 دلار آماده می شوند. با این حال، معامله گران صعودی نباید توقف های ایمنی را با پیش بینی حرکت تضمینی بالاتر حذف کنند.

سی سی
منبع: Coin360

مطمئناً تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که بیت کوین/دلار پتانسیل صعودی دارد. مخالفت با روند صعودی فعلی می تواند برای سبد خرس اشتباه باشد، زیرا فروش کوتاه مدت در حال حاضر درست نیست. سایر آلتکوین‌ها نیز با توجه به اینکه هفته در حرکت صعودی قرار می‌گیرد، اشتیاق دوباره برای صعود به بالاتر را نشان می‌دهند. حتی جبهه کلان نیز هیچ خبر منفی آشکاری را نشان نمی دهد.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: احساسات صعودی در نمودارهای روزانه افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین یک روند صعودی قوی را نشان می دهد زیرا پایین ترین سطح به سودهای قوی تر در نمودارها تبدیل شده است. حرکت صعودی هفته گذشته قیمت را بین 22500 دلار به 23800 دلار رسانده است. شکست شدید چندان در نمودارهای روزانه منعکس نمی شود و تنها یک ضربه کوچک است. با این حال، عملکرد قوی سهام در وال استریت از افزایش قیمت بیت کوین حمایت می کند.

btc usd 1d 1
منبع: TradingView

بنابراین، آیا روند صعودی فعلی ارزش پیگیری اهداف بلند را دارد؟ قطعا نه. ورود همه جانبه به روند فعلی می تواند برای معامله گران هزینه گزافی داشته باشد. تجزیه و تحلیل نمودار روزانه بیت کوین نشان می دهد که مقاومت عمده در 25000 دلار و سپس در 26900 دلار وجود دارد. خرس ها سعی می کنند هر روند صعودی بزرگی را که در اینجا ظاهر می شود، معکوس کنند. با افزایش تدریجی شیب، الگوی مثلث نشانه‌هایی از معکوس شدن را در نمودار ساعتی نشان می‌دهد.

تنظیم قبلی صعودی اکنون پس از صعود فعلی به 24000 دلار مطابق با تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین تأیید شده است. تاجران خرده‌فروشی هنوز از این روند استفاده کامل نکرده‌اند. با ظهور این روند در نمودارهای ساعتی، بازار ثابت می کند که برای معامله گران روزانه سودمند است.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: یک روز میدانی برای معامله گران روز بیت کوین

تحلیل فعلی قیمت بیت کوین به سمت اولین هدف صعودی در 23900 دلار است. شاخص قدرت نسبی به راحتی بالای 60 است و هیچ سیگنال فروش وجود ندارد. نشانگر MACD نیز هیچ نشانه ای از برگشت یا متقاطع را نشان نمی دهد. روند صعودی فعلی در نمودارهای ساعتی امن است و ساختار بازار به هیچ وجه منفی نیست.

btc usd 4h 5
منبع: TradingView

معامله گران می توانند 26500 دلار را به عنوان هدف بعدی در نمودارهای روزانه هدف قرار دهند. کسانی که قبلاً در تجارت هستند باید ضررهای توقف خود را تنظیم کنند و سود مناسب را ثبت کنند. در مقابل، معامله گران باید به دنبال هرگونه نقض سطح 22000 دلار باشند که در آن روند صعودی فعلی باطل می شود. اگر این سطح نقض شود، خرس ها دوباره مسئول خواهند بود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین/دلار آمریکا پس از چند هفته اعتماد قوی را نشان می دهد

پس از هفته ها ضعف و بلاتکلیفی، معامله گران بیت کوین در حال لذت بردن از یک روز میدانی هستند. قیمت بیت کوین 22900 دلار است و پشتیبانی کافی نزدیک به 22 هزار دلار وجود دارد. اگر خرس‌ها می‌خواهند دوباره قیمت زیر 20500 دلار را کاهش دهند، باید اقدامات مناسبی را انجام دهند. اگرچه شاخص های فنی در سمت صعودی قرار دارند. سطوح بعدی در نمودار BTC/USD 23650 دلار و سپس 25000 دلار در نمودار روانی است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.