منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها 24 هزار دلار را هدف قرار می دهند زیرا جبهه ماکرو رمزنگاری قوی به نظر می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها 24 هزار دلار را هدف قرار می دهند زیرا جبهه ماکرو رمزنگاری قوی به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین به آرامی به سمت منطقه صعودی صعودی حرکت می کند زیرا این جفت ارز تلاش می کند بر مانع 23000 دلاری غلبه کند. آلت کوین ها همچنین با بازار رو به رشد سهام ایالات متحده که در آن تصمیم فدرال رزرو تأثیر مثبتی دارد، همگام هستند. معامله گران از استراتژی «خرید شیب» بهترین استفاده را می کنند. به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران کوچک‌تر از این بازار در حال بهبود بیشترین بهره را برده‌اند.

سکه 05
منبع: Coin360

در حالی که بسیاری از کارشناسان تحلیل قیمت بیت کوین بر این باورند که هنوز در بیت کوین به انتهایی دست نیافته ایم. با این حال، آنها بیشتر نگران تصویر کلان هستند که پاک شدن آن زمان می برد. از دیدگاه کوتاه‌تر و تحلیل تکنیکال، به نظر می‌رسد که قیمت در قلمرو مثبت است.

تحلیل قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین به آرامی مقاومت 24000 دلاری را هدف قرار می دهد

BTC/USD در حال گذراندن مرحله خرید کند و نوسانات کم است. رالی می تواند ابتدا 24000 دلار را لمس کند و سپس به سطح 28700 دلار برسد. احتمال یک بازار نزولی طولانی مدت هنوز به طور کامل به پایان نرسیده است، اما بازه های زمانی ساعتی مثبت هستند. تسلیم نهایی این بازار نزولی ممکن است در صورت فروش شدید، پایین‌ترین قیمت را به همراه داشته باشد.

1d
منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که سطح قیمت 22630 دلار با موفقیت عبور کرده است و میانگین متحرک نمایی 20 روزه به راحتی زیر قیمت است. بنابراین، حرکت مثبت در کانال قیمت، جفت را به سطح 23000 دلار نزدیک می کند. گاوها نزدیک به 23900 دلار برتری دارند زیرا خرید بیشتر می تواند این جفت را به سرعت افزایش دهد.

بیت کوین

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: مقاومت 24000 دلاری جفت ارز بعدی را نشان می دهد

از آنجایی که گاوها برای خرید بیشتر تلاش می کنند، این جفت باید از 24668 دلار عبور کند تا سفر صعودی خود را آغاز کند. هدف کوتاه مدت نهایی این رالی نزدیک به 28000 دلار خواهد بود که در آن فروشندگان بیشترین مقاومت را خواهند داشت. شاخص های فنی بیش از حد به این معنی است که گاوها باید حجم عظیمی را در اینجا جمع کنند تا به مانع روانی 30000 دلار برسند.

btc 4h
منبع: TradingView

برخلاف این فرض، اگر خرس‌ها وارد عمل شوند، مقاومت 24000 دلاری می‌تواند برای این جفت عذاب باشد. خرس ها در نزدیکی میانگین متحرک نمایی 20 روزه قرار دارند و ممکن است سعی کنند جفت را به سطوح پایین تر فرو ببرند. RSI در نمودارهای ساعتی در نقطه 70 قرار دارد و MACD هیچ متقاطع واضحی را نشان نمی دهد. خرس ها باید این جفت را به زیر سطح 21344 دلار برسانند تا صحنه را نزولی کنند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها تا 24600 دلار دست بالا را دارند

جفت بیت کوین/دلار آمریکا به سطوح بالاتر صعود می کند زیرا معامله گران نگرانی های کلان را کنار می گذارند. خط روند صعودی فراتر از مرزهای بالای مثلث نزولی را هدف قرار می دهد که نشانه ای واضح برای سطوح بالاتر است. تحلیل صعودی قیمت بیت کوین هیچ رفتار غیرقابل پیش بینی نشان نمی دهد و بنابراین کاملاً تحت پیش بینی های فنی است.

خرس‌ها ممکن است در کوتاه‌مدت فرصتی پیدا کنند، اما این تنها به سود معامله‌گران روزانه خواهد بود، زیرا این جفت به خوبی تحت تأثیر صعودی قرار دارد. با افزایش قیمت بیت کوین، خریداران بیشتری راغب به درو کردن سودهای کوچک می شوند، بنابراین، قیمت را به راحتی بالای 24000 دلار می گیرند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.