منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها نگران هستند زیرا رکود قیمت به 20 هزار دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها نگران هستند زیرا رکود قیمت به 20 هزار دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت ارز در آخر هفته در حال حرکت جانبی است. صنعت کریپتو نیز در حال خروج از زمستان طولانی است و کمی از پایین ترین سطح ژوئن بهبود یافته است. با این حال، رالی فعلی هنوز به طور کامل به یک روند صعودی بلندمدت تبدیل نشده است. جفت بیت کوین/دلار آمریکا نسبت به پایین ترین سطح اواسط ژوئن حدود 35 درصد افزایش یافته است.

سکه 31
منبع: Coin360

ارز دیجیتال اصلی نشانه هایی از یک پرچم نزولی دیگر را در نمودارهای ساعتی نشان می دهد، اما این جفت ارز همچنان در سطح 23800 دلار باقی مانده است. تثبیت مطمئناً به گاوهای نر کمک می کند زیرا آنها با حجم و شتاب بیشتر وارد هفته جدید می شوند. مرز پایین الگوی مثلث قیمت را تا 24000 دلار پشتیبانی می کند. باید دید که آیا حمایت جامد به عنوان پایه ای برای رالی هفته آینده عمل می کند یا خیر.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: آیا رالی کوچک به پایان رسیده است یا یک مرحله صعودی دیگر در انتظار است؟

الگوی مثلثی اکنون با افزایش کانال قیمت صعودی شده است. میانگین متحرک 50 روزه در 21300 دلار اکنون به راحتی زیر قیمت است. احتمال عقب نشینی اندک است و این جفت در سطوح فعلی در حال تثبیت است. هدف بعدی مطمئناً سطح قیمت 27000 دلار است که در آن میانگین متحرک 100 روزه با مقاومت قابل توجهی مطابق با تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در انتظار گاوها است.

btc usd 1d 31
منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که قیمت به سمت سطح 27000 دلار پیش می رود و مطمئناً یک مرحله صعودی دیگر در کارت است. خط روند بالا مطمئناً مقاومت بزرگی را ارائه می دهد زیرا پوزیشن های فروش در مقیاس بزرگ نقد می شوند. خرس ها تلاش خواهند کرد تا قیمت ها را به زیر میانگین متحرک 50 روزه در 21000 دلار کاهش دهند. چنین حرکتی منجر به تسلیم شدن و پایان دادن به رالی صعودی جزئی فعلی خواهد شد.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: الگوی گوه از حرکت صعودی پشتیبانی می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نمودارهای ساعتی کاهش سرعت را در عمل قیمت نشان می دهد. الگوی گوه می تواند منجر به حرکت قیمت به سمت سطح 19000 دلار شود. هر شکست قابل توجهی از گوه منجر به رالی صعودی خواهد شد. روند صعودی، نوسان اوج الگوی مثلث فعلی است که در آن مقاومت 27500 دلاری شکسته خواهد شد.

btc usd 4h 7
منبع: TradingView

بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین، یک تهدید برای صعود صعودی، الگوی دوبله در حال ظهور در نمودارهای ساعتی است. برای جلوگیری از چنین اتفاق ناگواری، گاوها باید اطمینان حاصل کنند که سطح 23900 دلار تا پایان روز حفظ می شود. الگوی واگرای نزولی در شاخص‌های فنی از جمله RSI نیز نشانه‌هایی از کاهش سرعت خرید را نشان می‌دهد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: هفته آینده کلید صعود فعلی صعودی است

پشتیبانی کافی برای بیت کوین در سطح 20000 دلار وجود دارد که در آن گاوها اقدام خرید را افزایش خواهند داد. اگر قیمت به سطح 21000 دلار سقوط کند، شاخص‌های نزولی متفاوت وارد عمل می‌شوند و فروشندگان قیمت را به سرعت به سمت منطقه حمایتی 20000 دلار می‌برند. در شرایط فروش شدید، خرس‌ها جفت بیت کوین/دلار آمریکا را به 18000 دلار خواهند رساند.

رزرو سود ممکن است منجر به رکود بیشتر در نمودارهای ساعتی شود. فاز انباشت فعلی هنوز به طور کامل توسط حجم های بزرگ پشتیبانی نمی شود و بنابراین در معرض تصحیح است. بازار شاهد تسلیم شدن نزدیک به 20000 دلار بود و در صورت کاهش شدید قیمت ها، ممکن است دوباره شاهد همین وضعیت باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.