منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها از 24 هزار دلار دفاع می کنند، زیرا ادغام حاکم است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوها از 24 هزار دلار دفاع می کنند، زیرا ادغام حاکم است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت‌کوین نشان می‌دهد که در نمودارهای ساعتی «بالاتر» ثابتی شکل می‌گیرد که نشانه خوبی برای سلامت کلی مثبت ارز دیجیتال است. کانال افزایش قیمت نشان می دهد که این جفت در نهایت به سمت 25000 دلار حرکت می کند. همچنین انتظار می‌رود روند صعودی در بازه زمانی ساعتی به 25 هزار دلار برسد. گاوها باید خرید خود را افزایش دهند تا از سطوح مقاومت فعلی خارج شوند.

سکه btc usd
منبع: Coin360

با افزایش حجم، این جفت احتمالاً شاهد افزایش قدرت ذاتی موج صعودی خواهد بود که از 21000 دلار شروع شده است. به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت در یک محدوده کاملاً تعریف شده قرار دارد و به شکل پیش بینی در حال حرکت است. قیمت بیت کوین چندین بار در نزدیکی محدوده قیمتی 25000 دلار رد شده است و این فشار فزاینده ای بر گاوها وارد می کند. با این حال، ضربات مکرر قطعاً به کاهش گارد طبق تحلیل قیمت بیت کوین کمک می کند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین در چند روز آینده به 26800 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت به طور مداوم در یک منطقه سبز حرکت می کند زیرا مقاومت اصلی نزدیک به 25000 دلار به طور منظم به چالش کشیده می شود. فروشندگان نمی توانند این جفت را به زیر سطح 24000 دلار برسانند و حمایت 23300 دلاری به خوبی حفظ شده است. از آنجایی که روند صعودی و کانال افزایش قیمت به خوبی حفظ شده است، شانس یک عقب نشینی عمده به میزان قابل توجهی کمتر است. خطوط روند بالا با داده‌های حجم خوبی تلاقی می‌کنند و از این رو به جفت کمک می‌کنند تا بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت‌کوین به راحتی بالای سطح ۲۳۰۰۰ دلار باقی بمانند.

1d 1
منبع: TradingView

میانگین متحرک 200 روزه نزدیک به سطح 23450 دلار اولین سطحی است که در صورت معکوس شدن روند باید مراقب آن بود. RSI نشانه های قوی از روند صعودی پایدار را نشان می دهد. به صورت روزانه، جفت بیت کوین/دلار آمریکا با مقاومت بزرگی در 26920 دلار مواجه است، زیرا فروشندگان موقعیت های بزرگی را در اطراف خود دارند.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: کانال افزایش قیمت از بیت کوین/دلار در 24 هزار دلار پشتیبانی می کند.

الگوی گوه در حال افزایش اندکی برای گاو نر نگران کننده است. سیگنال نزولی می تواند به چشم انداز صعودی جفت BTC/USD آسیب برساند. حرکت جانبی آهسته جفت را می توان به سیگنال الگوی گوه در حال افزایش نسبت داد و این جفت می تواند زیر خط روند نزولی شکسته شود. خط حمایت 23560 دلاری می تواند شکسته شود و حرکت نزولی را تغییر دهد. در چنین سناریویی، قیمت می تواند به زیر منطقه حمایت بلندمدت 21300 دلاری سقوط کند.

btc usd 4h
منبع: TradingView

حجم پایین تر در هفته به گاوها کمکی نکرده است که حرکت بزرگی داشته باشند. این روند برای حرکت بلندمدت قیمت گاوها نگران کننده است. همچنین نشان می دهد که بازیکنان بزرگ در رالی گاو نر شرکت نمی کنند. گاوها باید بالای 24900 دلار بسته شوند تا در روزهای آینده به 26900 دلار برسند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: حرکت جانبی با حجم کم

بالاترین سطح در نمودارهای ساعتی باعث تسلی خاطر نیست زیرا تریم های جفت نزدیک به سطح 24000 دلار افزایش می یابد. الگوی بالا سه گانه نیز در الگوی صعودی ضعف نشان می دهد. فروش سنگین احتمالی دور از ذهن است، اما در صورتی که گاوها از منطقه حمایتی 24 هزار دلاری دفاع نکنند، همچنان ممکن است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.