منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوهای BTC تمایلی به عبور از مرز 20500 دلار ندارند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: گاوهای BTC تمایلی به عبور از مرز 20500 دلار ندارند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که یک فشار دیگر باند بولینگر در راه است که قیمت آن کاهش می یابد. جفت بیت کوین/دلار در حال تلاش برای حفظ سطح 20000 دلار است و در نزدیکی منطقه 20400 دلار با سوگیری نزولی در حال نوسان است. حرکت صعودی از سطح 19800 دلار مطمئن نیست و به نظر می رسد که گاوها در حال تزلزل هستند.

سکه 360 2
منبع: Coin360

باندهای بولینگر در نمودار تایم فریم روزانه هیچ حرکت صعودی عمده ای را نشان نمی دهند. در مقابل، منطقه نزدیک به 19000 دلار نگرانی را در مورد انقباض در باندهای بولینگر ایجاد کرده است. در چنین سناریویی، باندهای بولینگر احتمالاً باعث می‌شوند که قیمت در محدوده نازکی معامله شود.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: حجم مورد نیاز برای حرکت جهت دار

هنوز روند پایداری در نمودارهای ساعتی شکل نگرفته است. نمودارهای روزانه یک سوگیری جزئی به سمت بالا را نشان می دهند، اما با نزدیک شدن به پایان روز، باید همین موضوع ثابت شود. حجم معاملات بالا همراه با نتیجه مناسب می تواند جدول را برای گاوها تغییر دهد. مرحله اخیر جانبی باید در نمودارهای روزانه پایان یابد تا بیت کوین/دلار آمریکا به بیش از 24000 دلار برسد.

btc 1h
منبع: TradingView

اهداف صعودی بعدی 21000 دلار و سپس 25000 دلار هستند که در آن جفت ارز به مقاومت سختی دست خواهد یافت. با این حال، این سفر صاف نخواهد بود زیرا این جفت به سمت وسط باندهای بولینگر نزدیک به محدوده 19800 دلار در بازه زمانی ساعتی مطابق با تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین حرکت می کند. این جفت با موفقیت از میانگین متحرک 50 روزه فراتر رفته و به دنبال عبور از میانگین متحرک 200 روزه است که خمیدگی خفیفی به سمت پایین نشان می دهد.

نمودار قیمت 4 ساعته BTC/USD: اندیکاتورهای فنی حرکت محدود محدوده را پیش بینی می کنند

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، ابر ایچیموکو قبل از اینکه این جفت بتواند مسیر بالاتر خود را ترسیم کند، اندکی تغییر را نشان می دهد. آخرین تلاش برای حرکت بر فراز ابر ایچیموکو تنها به کاهش قیمت این جفت نزدیک به 19000 دلار انجامید. بنابراین، گاوها باید هم حرکت و هم حجم مورد نیاز برای عبور از مقاومت را در 21000 دلار حفظ کنند.

btc 4h
منبع: TradingView

SAR سهموی روزانه نزولی را به سمت 20000 دلار نشان می‌دهد، جایی که احتمالاً توقف ضررها ایجاد می‌شود و مسیر خروج را برای فروشندگان کوتاه‌مدت هموار می‌کند. فشار کوتاه نیز در نمودارها منتفی نیست. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین داستان مشابهی را برای اندیکاتورهای RSI و MACD نیز به تصویر می کشد. جفت به سمت بالا نگاه می کند اما داده های حجم پشتیبانی نمی کند. بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین، فشار کوتاه مدت قیمت قطعا می تواند منجر به کاهش قیمت ها شود.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین قرار است در محدوده محدود نزدیک به 20 هزار دلار معامله شود

پایین ترین سطح حرکت خرسی نزدیک به سطوح قیمت فعلی در 20000 دلار است. این می تواند امیدی برای گاو نر ایجاد کند. با این حال، بازه‌های زمانی نمودار روزانه تصویر گلگونی را نشان نمی‌دهند. در حال حاضر، مقاومتی که به خرس‌ها اشاره می‌کند 21000 دلار است، جایی که سفارش‌های کوتاه به سرعت در حال انباشته شدن هستند.

بازه‌های زمانی بزرگ‌تر نیز نشان‌دهنده افزایش آهسته اما پیوسته حجم است. نهنگ های BTC در هیچ کجای تصویر نیستند و این جفت از سرمایه گذاران خرده فروشی حمایت می کند. سرمایه گذاران نهادی نیز هنوز حرکت قاطعی انجام نمی دهند. مقاومت دینامیکی بین 20900 تا 21400 دلار شرایط را برای این جفت سخت می کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.