منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: BCH با قیمت 619 دلار رد شد، پس از آن چیزهای منفی بیشتری وجود دارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: BCH با قیمت 619 دلار رد شد، پس از آن چیزهای منفی بیشتری وجود دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت بیت کوین کش امروز نزولی است.
  • پشتیبانی 599 دلار است.
  • مقاومت 621 دلار موجود است.

تحلیل قیمت بیت‌کوین کش امروز به نفع خرس‌ها است، زیرا قیمت امروز پس از صعود دیروز دوباره در حال کاهش است. گاوها در دو روز گذشته بهبود خوبی داشتند و BCH به خوبی بهبود یافت و ارزش قابل توجهی به دست آورد، به خصوص افزایش روز گذشته کاملاً قابل توجه بود که با رسیدن قیمت به سطح 619 دلار، ضررهای وارده در هفته گذشته را از بین برد.

BCH/USD پس از دو روز رالی صعودی با فشار فروش مواجه شد و قیمت امروز شروع به کاهش کرد. در حال حاضر، قیمت نزدیک به حمایت 611 دلار است و پس از آن، پشتیبانی دیگر 599 دلار است. از سوی دیگر، مقاومت در سطح 621 دلار حضور دارد.

نمودار قیمت یک روزه BCH/USD: روند صعودی BCH در حمایت 611 دلار باقی می ماند

تجزیه و تحلیل یک روزه قیمت بیت کوین کش نشان می دهد که خرس ها در حال تلاش برای شکستن حمایت 511 دلار هستند زیرا قیمت همچنان به سمت پایین نوسان می کند. با این حال، BCH تمام تلاش خود را کرده است تا از روند نزولی که از 10 نوامبر شروع شده بود، طفره برود، زیرا سکه از 19 نوامبر تا 23 نوامبر تثبیت شد و دیروز به اوج رسید. این رالی تاثیرگذار بود که علیرغم اصلاح امروز، BCH همچنان رشد 8.22 درصدی را در 24 ساعت گذشته و 4.95 درصدی را در طول هفت روز گذشته گزارش کرد. با این حال، حجم معاملات 29 درصد کاهش یافته و ارزش بازار بیش از دو درصد آسیب دیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: BCH با قیمت 619 دلار رد شد، پس از آن چیزهای منفی بیشتری وجود دارد؟  1
نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD. منبع: TradingView

BCH نیز در نوسانات بالایی قرار دارد، همانطور که باندهای بولینگر نیز نشان می دهند، با پوشش مناطق بیشتر و بیشتر در نمودارها. باند پایین در علامت 527 دلار نشان دهنده حمایت از سکه است و میانگین شاخص در علامت 620 دلار نشان دهنده مقاومت برای BCH/USD است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) چرخشی به سمت پایین داشته است اما همچنان در سطح خوبی از شاخص 51 قرار دارد. میانگین متحرک (MA) پس از کاهش شدید همراه با قیمت در چند روز گذشته، زیر سطح قیمت در علامت 582 دلار معامله می شود، اما قیمت دیروز بالاتر از MA حرکت کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین کش نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه امروز به دنبال روند صعودی دیروز صعودی بود، اما اخیراً شروع به نزول کرد و همچنان نزولی در 613 دلار ادامه دارد تا به زودی حمایت 611 دلار را مجددا آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: BCH با قیمت 619 دلار رد شد، پس از آن چیزهای منفی بیشتری وجود دارد؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته BCH/USD. منبع: TradingView

همانطور که نمودار 4 ساعته نشان می دهد، نوسانات بر اساس ساعت نیز بالا است، باندهای Bolling در حال گسترش هستند با باند بالایی در علامت 618 دلار که نشان دهنده مقاومت برای سکه است، میانگین باندهای بولینگر در علامت 575 دلار نشان دهنده حمایت است. منطقه برای BCH/USD. . RSI پس از لمس مرز منطقه بیش از حد خرید که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است، در شیب نزولی در شاخص 65 معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین کش

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش نشان می دهد که سکه پس از یک رالی مداوم گاو نر به مدت 24 ساعت در حال اصلاح است. اصلاح پس از این مدت طولانی حرکت رو به بالا در حال حاضر آزاردهنده نیست، زیرا اصلاحات برای یک حرکت بالاتر ضروری است. اگر سکه به نزول ادامه دهد، ممکن است در سطح 611 دلار پشتیبانی شود. اگر این حمایت کاهش یابد، ممکن است تا سطح 599 دلار کاهش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.