منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: مقاومت در 711 دلار، بازار بسیار نوسان است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: مقاومت در 711 دلار، بازار بسیار نوسان است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
  • بازار برای آینده قابل پیش بینی با سرعت ثابتی حرکت خواهد کرد
  • قوی ترین مقاومت در 711 دلار است
  • قوی ترین پشتیبانی 530 دلار است

در تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش در 21 نوامبر 2021، ما یک حرکت فنجان و دسته را در نمودار مشاهده کردیم که در آن مقاومت 584 دلار بود. این پشتیبانی قبل از سقوط ناگهانی در 22 نوامبر 2021 در حدود 570 دلار ثابت ماند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: نمودار 4 ساعته

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش نتیجه گرفت که نوسانات کاهش یافته است، که نشان می دهد قیمت کمتر مستعد تغییر است. حد بالایی باند بولینگر در 587 دلار است که مقاومت است، در حالی که حد پایین باند بولینگر روی 559 دلار است که به عنوان حمایت نیز شناخته می شود. علاوه بر این، ما دیدیم که منحنی میانگین متحرک از قیمت عبور می کند، که نشان دهنده یک علامت نزولی است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: مقاومت در 711 دلار، بازار بسیار نوسان 1
منبع نمودار 4 ساعته BCH/USD: نمای معاملاتی

در این تحلیل قیمت بیت‌کوین کش، مشاهده کرده‌ایم که شاخص قدرت نسبی (RSI) در 41 است، که نشان می‌دهد این دارایی در هیچ نقطه افراطی قرار ندارد و سیگنالی نشان نمی‌دهد. از آنجایی که نوسانات در حال کاهش است، احتمال تفاوت قابل توجهی در قیمت ها کم است. گاو نر و خرس هر دو تمام تلاش خود را می کنند، اما بیهوده. هیچ یک از این دو هنوز بر بازار تسلط ندارند.

تجزیه و تحلیل نمودار قیمت یک روزه BCH/USD: نوسانات در حال افزایش است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش نمودار قیمت یک روزه افزایش قابل توجهی را در نوسان دارایی ها نشان داد، به این معنی که بازار به زودی در مسیر خود برای تغییرات متغیر قرار دارد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که حد بالایی باند بولینگر روی 711 دلار است که مقاومت نامیده می شود، در حالی که حد پایین روی 530 دلار است که حمایت نامیده می شود. منحنی میانگین متحرک از قیمت عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت صعودی است و نشان می دهد که گاوها بر بازار ارزهای دیجیتال تسلط دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: مقاومت در 711 دلار، بازار بسیار نوسان 2
منبع نمودار 1 روزه BCH/USD: نمای معاملاتی

تجزیه و تحلیل بیت کوین کش، شاخص قدرت نسبی (RSI) را در 41 نشان می دهد. از آنجایی که ماهیت این بازار در حال حاضر کاملا مستعد تغییرات متغیر است، یا به طور استثنایی افزایش می یابد یا به طور کامل سقوط می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: نتیجه گیری

در پایان تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش، ما روند بازار را صعودی با نوسانات بالا مشاهده کردیم که نشان می دهد تغییر در هر زمان شدید خواهد بود. یا ارزش دارایی به مقاومت 750 دلار می رسد یا به زیر حمایت 530 دلار می رسد. اثر دیگری که چنین نوسانات بالایی ممکن است داشته باشد، نوسان مقاومت و حمایت است. اگر مقاومت نوسان داشته باشد، قیمت سر به فلک می کشد، اما اگر حمایت نوسان داشته باشد، قیمت به شدت کاهش می یابد.

مقاومت نوسانی به نفع گاوها خواهد بود زیرا روند در بازار صعودی می شود، در حالی که نوسان در حمایت به نفع خرس ها خواهد بود زیرا بازار از روند نزولی پیروی می کند. با این گفته، نمی توان گفت چه کسی بر بازار حکمرانی خواهد کرد، گاوها یا خرس ها، زیرا غیرقابل پیش بینی بودن بازار در حال حاضر در اوج خود است. فقط زمان می تواند بگوید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.