منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: آیا گاوها می توانند از حمایت 640 دلاری دفاع کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: آیا گاوها می توانند از حمایت 640 دلاری دفاع کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش حاکی از حرکت صعودی به 700 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 640 دلار است
  • BCH با مقاومت در مرز 680 دلار روبرو است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش نشان می دهد که فروشندگان پس از ناکامی در بالا رفتن از مرز 720.00 دلار، سطح حمایت 680.00 دلار را شکستند زیرا BCH به مرز 640.00 دلار بازگشت. از آن زمان، با دفاع خریداران از سطح حمایت، قیمت تا مرز 660 دلار بهبود یافت.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو صعودی را در بازار مشاهده کرده است، زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی مثبت را ثبت می‌کنند. بازیکنان اصلی عبارتند از AVAX و DOGE که به ترتیب شیب 9.38 و 7.75 درصد را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: BCH 660 را بازیابی می کند، بعدی چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: آیا گاوها می توانند از حمایت 640 دلاری دفاع کنند؟  4
شاخص های فنی برای BCH/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی، MACD در حال حاضر حرکت نزولی را نشان می دهد، همانطور که توسط هیستوگرام قرمز نشان داده شده است. این اندیکاتور در حال حاضر یک حرکت نزولی کاهشی را نشان می دهد که توسط سایه روشن تر هیستوگرام بیان می شود. MACD یک متقاطع نزولی را در 10 نوامبر به نمایش گذاشت و از آن زمان با کاهش قیمت بیت کوین کش از سطح 720.00 دلار در منطقه باقی مانده است.

EMA ها در حال حاضر بالاتر از میانگین تثبیت می شوند، زیرا عملکرد قیمت در مرز 660.00 دلار پشتیبانی می شود. 12-EMA به سمت بالا حرکت می کند زیرا قیمت تلاش می کند تا به مرز 680.00 دلار صعود کند. در همین حال، 26-EMA به حرکت رو به پایین ادامه می دهد، زیرا میانگین های متحرک 26 روزه همچنان حرکت نزولی را نشان می دهد.

RSI در حال حاضر خنثی است و نزدیک به سطح متوسط ​​در علامت شاخص 49.85 معامله می شود. این اندیکاتور در حال حاضر در امتداد محور x حرکت می کند زیرا BCH به زیر علامت 680.00 دلار نوسان می کند. موقعیت خنثی فضایی را برای فعالیت های فرار در هر جهت باز می کند، اما شاخص افقی نشان می دهد که حدس و گمان در نمودارهای کوتاه مدت زیاد است.

باندهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند، اما با کاهش قیمت در حدود 45.00 دلار، همگرایی را نشان می دهند. با تثبیت عملکرد قیمت در اطراف خط میانگین اندیکاتور، معامله گران می توانند انتظار داشته باشند که اندیکاتور در مرکز همگرا شود و کاهش بیشتر در نوسان قیمت BCH را نشان دهد زیرا حدس و گمان بالا می رود.

تجزیه و تحلیل فنی برای BCH/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین کش سیگنال فروش را صادر می کند زیرا 11 شاخص از 26 شاخص فنی اصلی از خرس ها در طول بازه زمانی پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، تنها پنج شاخص از گاوهای نر حمایت می کنند که فعالیت خرید قابل توجهی را در بازارها نشان می دهند. در همین حال، ده نشانگر باقی مانده روی حصار می نشینند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

تجزیه و تحلیل 24 ساعته قیمت بیت کوین کش با این احساس در تضاد است و سیگنال خرید را با 15 اندیکاتور از خریداران حمایت می کند و تنها یک نشانگر حرکت نزولی را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که برتری صعودی قوی در نمودارهای میان مدت وجود دارد. در عین حال، ده شاخص از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند و بی طرف می مانند.

از تحلیل قیمت بیت کوین کش چه انتظاری باید داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش: آیا گاوها می توانند از حمایت 640 دلاری دفاع کنند؟  5
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش نشان می دهد که گاوها در بالا رفتن از سطح قیمت 720 دلار تلاش کردند و شکست خوردند و باعث سقوط حمایت 680 دلاری شدند. پس از ایجاد چندین اوج پایین تر، قیمت به مرز 650.50 دلار سقوط کرد اما از آن زمان به بالای سطح 660 دلار بازگشت.

در حال حاضر، معامله گران باید انتظار داشته باشند که خریداران از مرز 650.00 دلار دفاع کنند زیرا قیمت به مرز 675 دلار باز می گردد. این پیشنهاد توسط تحلیل تکنیکال میان‌مدت که به سمت گاوها متمایل است، پشتیبانی می‌شود، در حالی که شاخص‌های کوتاه‌مدت حرکت پایینی را در هر دو طرف نشان می‌دهند، زیرا گاوها برای تسلط بر بازار تلاش می‌کنند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.