منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: پایانی در چشم نیست زیرا خرس ها دوباره بیت کوین را به زیر 20 هزار دلار می برند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: پایانی در چشم نیست زیرا خرس ها دوباره بیت کوین را به زیر 20 هزار دلار می برند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در حال تلاش برای یافتن جهتی است زیرا این جفت در یک محدوده نازک نوسان می کند. جفت BTC/USD نزدیک به 19,777 دلار در نوسان است و با نزدیک شدن به آخر هفته، جفت بدون جهت به نظر می رسد. اکثر معامله گران روز از انجام معاملات بزرگ خودداری می کنند، زیرا این جفت در محدوده تنگ گیر کرده است.

سکه btc
منبع: Coin360

گاوها قادر به حفظ حرکتی نیستند که جفت را به راحتی بالاتر از مقاومت 20000 دلاری قرار دهد. مقاومت سربار در 20600 دلار و سپس 21000 دلار در حال تبدیل شدن به یک چالش بزرگ برای گاوهای BTC است. خط روند نزولی در نمودارهای ساعتی برتری دارد زیرا در تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، نشانه ها نزولی تر می شوند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: مرحله اصلاحی کوتاه مدت به پایان رسیده است؟

اگر تحلیل فعلی قیمت بیت کوین به طور کامل خوانده شود، شاخص ها نشان می دهند که اصلاح فعلی می تواند یک مرحله کوتاه مدت باشد. مقاومت در 20500 دلار سطح فوری برای عبور است، اما گاوها باید این کار را با حرکت قوی و حجم کافی انجام دهند. جفت BTC/USD قادر به تامین حجم در آخر هفته نیست. سطح قیمت 21100 دلار نشان دهنده میانگین متحرک نمایی 20 روزه است.

btc 1d
منبع: TradingView

خریداران باید از متحرک نمایی 20 روزه عبور کنند تا با احساسات منفی مقابله کنند. میانگین متحرک ساده 50 روزه در 22300 دلار پس از آن مقاومت سختی را در بازه زمانی روزانه ارائه می دهد. خرس ها برای وسوسه گاوها سفارش های فروش قوی را در نزدیکی SMA 50 روزه ردیف کرده اند. روزی که معامله گران می توانند شاهد فروش عظیمی باشند در صورتی که BTC/USD این سطوح را در هفته آینده افزایش دهد.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: نزولی بیشتر در نمودارهای ساعتی

قیمت می تواند به سرعت پایین بیاید زیرا بیشتر شاخص های فنی فروش بیش از حد خفیف شده اند. این جفت می تواند به سرعت زیر منطقه حمایت 19600 دلاری شکسته و به سمت سطح 18910 دلار حرکت کند. گاوها باید دفاع خود را قوی کنند تا به طور تهاجمی از منافع خود محافظت کنند.

btc 4h
منبع: TradingView

شاخص RSI در نمودارهای ساعتی نزدیک به سطح 40 است که به این معنی است که فضای کافی برای نزول وجود دارد. این جفت به راحتی می تواند به سطح 18910 دلار سقوط کند و RSI همچنان جایی برای نزول بیشتر در نمودارها خواهد داشت. نشانگر MACD همچنین هیچ کراس اوور بزرگی را به این زودی نشان نمی دهد. این تنها به این معنی است که هجوم نزولی در نمودارها ادامه دارد، هرچند در مقایسه با اقدام سریع دو هفته پیش، به طور ملایمی.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین به شدت در کنترل نزولی است

بیت کوین، پادشاه ارزهای دیجیتال، به وضوح در یک کنترل نزولی قرار دارد. این جفت در حال بهبودی از الگوی نزولی پرچم و قطب است که دو هفته پیش در نمودارهای ساعتی ظاهر شد. گاوها در حال دفاع از حمایت 20000 دلاری هستند. با این حال، فرض اساسی در تحلیل قیمت بیت کوین نزولی است و نمودارهای ساعتی احتمالاً در هفته آینده افت دیگری را نشان خواهند داد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.