منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: BCH/USD به 640 دلار افزایش می یابد ، هدف 630 دلار است؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: BCH/USD به 640 دلار افزایش می یابد ، هدف 630 دلار است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بیت کوین نقدی برای امروز نزولی است
  • BCH/USD در محدوده 636.38 دلار – 648.34 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان متوسط ​​است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقد: بررسی کلی قیمت

تحلیل قیمت بیت کوین نقدی برای امروز نزولی است زیرا دیروز بازار بیش از 15 درصد افزایش یافت و نوسان جدیدی را در 683 دلار ثبت کرد. قبل از بازگشت مجدد 4.35 درصد به عقب. با این حال ، از زمانی که BCH/USD شروع به تثبیت کرد ، ما این فرض ها را مطرح کردیم که خریداران ممکن است خسته شوند ، و بنابراین پیش بینی می کنیم که اواخر امروز اصلاح شود.

بازار کلی ارزهای دیجیتالی تقریباً بدون همه سکه ها در 24 ساعت گذشته با ضررهای بی سابقه ای روبرو شد. بیت کوین ، اتریوم و ADA به ترتیب 2.31 ، 4.30 و 4.50 درصد افت کردند.

حرکت قیمت بیت کوین نقدی در 24 ساعت گذشته: پیشرفت بیت کوین کش به خریداران قوی نیاز دارد تا آن را به 700 دلار برسانند

BCH/USD در محدوده 636.38 دلار – 648.34 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 4.31 درصد کاهش یافته و در مجموع 2.764 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار در حدود 12.35 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه در رده سیزدهم قرار می گیرد.

نمودار 4 ساعته BCH/USD: BCH آماده اصلاح است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توان معامله قیمت بیت کوین نقدی را یک شبه به صورت جانبی مشاهده کرد ، که نشان دهنده بهبود آینده است

اقدام قیمت بیت کوین نقدی در یک ماه گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شده است. از پایین ترین نوسان قبلی در حدود 570 دلار ، BCH/USD تقریباً 70 درصد به بالاترین نوسان کنونی 680 دلار رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: BCH/USD به 640 دلار افزایش می یابد ، هدف 630 دلار است؟  1
منبع: نمای تجاری

از آنجا که دیروز 20 درصد دیگر به دست آمد. پس از آنکه قیمت پایین دیگری در روز یکشنبه تعیین شد ، BCH شروع به تجمع در حدود 680 دلار کرد که نشان می دهد گاوها در حال حاضر خسته شده اند.

این توسعه قیمت اقدام باید قیمت بیت کوین نقدی را به سمت اصلاح دیگری در اواخر امروز سوق دهد. هدف برای بازگشت مجدد در مقاومت بالا 630 دلار قبلی در نوسان جزئی دیده می شود. از آنجا ، BCH/USD باید در اواخر این هفته ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین نقدی برای امروز نزولی است زیرا بازار نوسان جدیدی را در مرز 640 دلار ثبت کرد و یک شبه شروع به تثبیت کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم BCH/USD دیروز امروز معکوس شود و برخی از دستاوردهای دیروز را بازگرداند.

در حالی که منتظر حرکت Uniswap هستید ، مقالات ما درباره معاملات ارزهای رمزپایه ، پیش بینی قیمت و همچنین DeFi را بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.