منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: هدف بولز 680 دلار بعدی است

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: هدف بولز 680 دلار بعدی است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بیت کوین نقدی صعودی است.
  • BCH/USD دیروز به حرکت مجدد خود ادامه داد.
  • بیت کوین کش در حال حاضر با قیمت 638 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی در بازار نشان می دهد که گاوها تحت کنترل هستند و قیمت ها از 606 دلار به 619 دلار در هفته گذشته افزایش یافته است. در نتیجه ، معامله گران باید پیش بینی کنند که BCH/USD درصد افزایش یابد و از مرز 620 دلار قبل از زمان بسته شدن عبور کند.

استفاده از ابزار Fib در آخرین نوسان کم و زیاد در نمودار قیمت BCH/USD نشان می دهد که سطح 61.8 retracement با سطح پایین $ 607 به عنوان یک خط حمایت قوی در برابر هرگونه افت بیشتر قیمت عمل می کند ، در حالی که هر حرکت بالاتر از $ 618 هدف خواهد بود. تا بالای 627 دلار بسته شود.

حرکت قیمت بیت کوین نقدی در 24 ساعت گذشته: آیا زمان خرید بیت کوین کش فرا رسیده است؟

محدوده سهم روزانه BCH/USD هنوز جامع است ، اما معامله گران می توانند از سطح قیمت فعلی برای شروع موقعیت های بلند با اهداف 627 دلار و بعداً در 664 دلار استفاده کنند. همیشه برای هر کسی که به دنبال معامله بیت کوین کش است سفارشات توقف ضرر کمی کمتر از سطوح پشتیبانی قابل توجه است.

بالاترین سطح BCH/USD در هفته گذشته با افزایش حجم تحت فشار قرار گرفت و تجزیه و تحلیل قبلی ما را برای افزایش بیشتر از مقاومت 620 دلار معتقد کرد. همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، خریداران قیمت ها را از حرکت صعودی قوی بالا می برند.

بر اساس شاخص RSI ، هرگونه افت زیر 610 دلار احتمالا به زودی بازده سود خرید را نشان می دهد ، که شرایط بیش از حد گسترده ای را نشان می دهد و احتمالاً به زودی منجر به افزایش قیمت می شود.

نمودار 4 ساعته BCH/USD: BCH آماده افزایش است؟

قیمت بیت کوین کش در نمودار 4 ساعته 618 دلار پشتیبانی می کند و به این ترتیب می تواند راه را برای افزایش مجدد امروز هموار کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: هدف بولز $ 680 بعدی 1 است
نمودار 4 ساعته BCH/USD. منبع: TradingView

به طور کلی ، قیمت بیت کوین کش در هفته های اخیر افزایش چشمگیری داشته است. BCH/USD در 20 ژوئیه به پایین ترین سطح خود رسید و به 700 دلار رسید و قبل از آن بیش از 60 درصد افزایش یافت تا اینکه مقاومت در حدود 800 دلار شکسته شد.

نگاهی به نمودارها نشان می دهد که بیت کوین کش هفته ناخوشایندی را پشت سر گذاشته است و قیمت ها از 607 دلار به 606 دلار رسیده است و پس از افزایش حجم و فعالیت قیمت ، دوباره بازگشت کرده است. در 7 دوره اخیر شاهد افزایش ماهانه بیش از 21 درصد بوده ایم و انتظار می رود این تلاش صعودی تا چند روز یا هفته های دیگر ادامه یابد و به دلیل سطح مقاومت پیش رو متوقف شود.

خط 100 EMA ، در زمان نگارش مقاله ، نشان داد که BCH از زمانی که تجزیه و تحلیل قبلی ما در Bitcoin Cash در حدود 606 دلار معامله می شد ، سود قابل توجهی را ثبت کرده است. قیمتها پس از افزایش 0.86 درصدی در حال حاضر در 618 دلار در حال حرکت است.

دوره 14 شاخص قدرت نسبی سطح 83 است ، که نشان می دهد بیت کوین کش در شتاب صعودی قوی و سیگنال خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: نتیجه گیری

قیمت بیت کوین کش برای 24 ساعت آینده افزایش می یابد ، زیرا بازار پایه پشتیبانی 615 دلار را ایجاد کرده است. ما پیش بینی می کنیم که BCH/USD مجدداً دنبال شده و تلاش می کند تا از بالاترین سطح روزانه عبور کند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.