منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: روند صعودی BCH صعودی می تواند شتاب بیشتری بگیرد و به بالای 700 دلار برسد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: روند صعودی BCH صعودی می تواند شتاب بیشتری بگیرد و به بالای 700 دلار برسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بیت کوین نقدی برای امروز صعودی است.
  • BCH/USD بین محدوده روزانه با نوسان بالا در نمودار 24 ساعته معامله شد
  • در تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین نقد ، BCH/USD از سد جزئی 670 دلار خارج می شود

تحلیل قیمت بیت کوین نقدی برای امروز صعودی است زیرا بازار دیروز به پایین ترین سطح خود رسیده است و در حال حاضر برای جهش بالای 650 دلار حرکت می کند. بنابراین ، ما انتظار داریم BCH/USD اواخر این هفته به مقاومت بعدی در 700 دلار برسد. گاوها هفته گذشته سخت تلاش کردند تا مقاومت در میانگین متحرک نمایی 20 روزه را با قیمت 630 دلار شکست دهند.

بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته با صعودی قوی معامله شد ، بیت کوین سد 50 هزار دلاری را شکست ، سکه بایننس به 500 دلار رسید و کاردانو خط مقاومت 2.9 دلار را لمس کرد. در همین حال ، ما پیش بینی می کنیم که بازار همچنان صعود کند و گاوها همچنان به افزایش خود ادامه دهند.

نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD: افزایش فعالیت تجاری در نمودار روزانه

BCH/USD بین محدوده روزانه با نوسان بالا در نمودار 24 ساعته 665.57 دلار-681.02 دلار معامله شد. علاوه بر این ، حجم کل معاملات روزانه 14 درصد افزایش یافت و به 2،555،609،482 دلار رسید. در همین حال ، سرمایه بازار بیت کوین کش 2.7 درصد کاهش یافت و به 12.650 میلیارد دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Bitcoin Cash: خریداران با هدف 714 دلار

بر اساس تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین نقد ، BCH/USD از محدوده کوچک 670 دلاری خارج شده و به بالاترین سطح روزانه در 681 دلار می رسد. خرس ها برای دفاع از هر دو منطقه به احتمال زیاد دوباره در نزدیکی 700 دلار و 714 دلار ظاهر می شوند. اینجاست که بیت کوین کش می تواند قدرت بیشتری را برای مقابله با سد 1000 دلاری در مسیر رسیدن به بالاترین سطح تثبیت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت نقدی بیت کوین
منبع: Tradingview

قیمت بیت کوین کش در هفته های گذشته بیش از 60 درصد افزایش یافته است. گاوها چشم خود را به 714 دلار معطوف کرده اند و از آنجا مقاومت بیشتری بین 806 دلار – 864 دلار را تجربه خواهند کرد. اگر گاوها قوی خود را در 48 ساعت آینده حفظ کنند ، می توانند به راحتی از این نقطه عبور کنند.

به طور کلی ، این تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی نشان می دهد که گاوها مایل به پیشروی هستند و در حال حاضر از خریداران افت قیمت که در بیشتر نقاط خرید می کنند ، حمایت می کنند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی امروز صعودی است و می توان در 24 ساعت آینده روند صعودی را مشاهده کرد زیرا گاوها تلاش می کنند تا پایین ترین سطح خود را ثبت کنند. هدف اصلی این است که در طول هفته به 700 – 714 دلار برسد ، و ما انتظار داریم BCH/USD این مانع را در 24 ساعت آینده بشکند. در حالی که منتظر یکپارچگی قیمت BCH/USD هستید ، مقالات ما را در مورد مبادلات غیر متمرکز ، بازار NFT و آتی بیت کوین بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.