منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: در حالی که BCH با قیمت 121 دلار مبارزه می کند، ارزش سکه را کاهش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: در حالی که BCH با قیمت 121 دلار مبارزه می کند، ارزش سکه را کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین کش به خرس‌ها برتری می‌دهد، زیرا قیمت امروز با کاهش مواجه شد. ارزش قیمت BCH پس از کاهش در چند ساعت گذشته اکنون به 121 دلار رسیده است.

خط روند کوتاه‌مدت از گاوها حمایت می‌کرد، اما اکنون چرخش نزولی دارد زیرا خرس‌ها از دیروز موقعیت بالایی خود را کاملاً چشمگیر حفظ کرده‌اند. قیمت در فاصله کوتاهی از سطح حمایت فعلی یعنی 116 دلار قرار دارد و انتظار می رود به زودی از آن عبور کند.

نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD: جریان نزولی BCH را با کاهش 6.32 درصدی به 121 دلار رساند.

گزارش تحلیل قیمت بیت کوین کش یک روزه زیر نشانه هایی از فعالیت نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت امروز به 121.23 دلار کاهش یافته است. هفته گذشته بهبود مناسبی را پشت سر گذاشت، زیرا شمعدان های سبز بیشتری آن منطقه را پوشانده اند.

امروز خریداران به دلیل کاهش قیمت مجبور به مشاهده نتایج ناامیدکننده بودند. از آنجایی که چند هفته گذشته از قیمت بیت کوین کش حمایت کرده است، میانگین متحرک (MA) در موقعیت 113.73 دلار تضمین شده است.

BCH 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه BCH/USD. منبع: TradingView

نوسانات اندکی افزایش یافته است، زیرا باند بالایی بولینگر اکنون در 125 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، و باند پایین با 93.7 دلار وجود دارد که نشان دهنده قوی ترین حمایت است. در همین حال، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) یک حرکت نزولی را دنبال می کند و همچنین به شاخص 54 کاهش یافته است که نشان دهنده فعالیت فروش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

خرس ها برنده خود را در نمودار قیمت 4 ساعته نیز به دلیل فشار شدید بازار تضمین کرده اند، زیرا قیمت پس از نوسانات بالا و پایین به 121 دلار کاهش یافته است. با این حال قیمت آخرین بار مشاهده شد که به سمت بالا حرکت می کند، اما حرکت رو به بالا ممکن است به اندازه کافی دوام نیاورد.

میانگین متحرک بسیار بالاتر از قیمت فعلی است، یعنی در 123 دلار، زیرا در چند هفته گذشته نشانه هایی از بهبود صعودی نیز مشاهده شده است. با این وجود، ارز دیجیتال امروز شاهد افت اندکی قیمت بوده است زیرا SMA 20 به سمت منحنی SMA 50 حرکت می کند تا از زیر آن عبور کند که این نیز یک نشانه نزولی است.

BCH 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته BCH/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا است و نشانگر باند بولینگر ارقام زیر را نشان می دهد. ارزش بالا در 131 دلار و ارزش پایین 113 دلار موجود است. با توجه به اینکه خرس‌ها در حال حاضر برنده هستند، امتیاز RSI نیز تا ساعات آغازین جلسه معاملاتی امروز کاهش یافته است و اکنون در شاخص 52 که در محدوده خنثی قرار دارد، در نوسان است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین کش

طبق تحلیل یک روزه و چهار ساعته بعدی قیمت بیت کوین کش، وضعیت برای گاوها بیش از پیش از کنترل خارج می شود. خرس‌ها مصمم هستند در آینده نزدیک قیمت‌ها را به زیر 121 دلار برسانند. قیمت ممکن است به کمتر از سطح حمایت در 116 دلار برسد، زیرا خرس‌ها به سمت بازار هجوم می‌آورند تا برتری خود را به دست آورند. این ممکن است یک ضربه بزرگ برای خریدارانی باشد که انتظار قیمت بالاتر را داشتند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.