منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: آیا گاوها می توانند از پشتیبانی 675 دلاری دفاع کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: آیا گاوها می توانند از پشتیبانی 675 دلاری دفاع کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت بیت کوین کش به 660 دلار کاهش می یابد
  • BCH با مقاومت در برابر 700 دلار مواجه است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 670 دلار است

قیمت بیت کوین کش دیروز از مرز 700 دلار عبور کرد اما نتوانست سطح حمایتی خود را بالاتر از این حد حفظ کند و به سمت 670 دلار بازگشت. در حال حاضر ، سطح 675 دلار از BCH پشتیبانی می کند ، اما افزایش فشار فروش نشان دهنده حرکت بیشتر به سمت پایین است.

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته احساس بازار متفاوتی دارد زیرا اکثر ارزهای رمزنگاری شده حرکات جزئی را ثبت می کنند. بازیکنان اصلی عبارتند از Cardano که 5.7 درصد افزایش را ثبت کرده اند و Avalanche نیز 9.85 درصد کاهش را ثبت کرده اند.

شاخص های فنی BCH/USDT: قیمت به 675 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: آیا گاوها می توانند از پشتیبانی 675 دلاری دفاع کنند؟  1
شاخص های فنی BCH/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی ، MACD صعودی است ، که توسط هیستوگرام سبز نشان داده شده است. با این حال ، قیمت گاوها در 24 ساعت گذشته با کاهش قیمت بیت کوین کش از مرز 700 دلار روبرو شده است. با این حال ، با نگه داشتن گاوها بالاتر از سطح 675 دلار ، شاخص هنوز به منطقه نزولی نرسیده است.

حرکت EMA ها به سمت پایین شروع شده است ، اما 12-EMA هنوز بالاتر از 26-EMA است و فعالیت خریداران را در سطح نشان می دهد. با این حال ، این شاخص به زودی به دلیل فشار فروش ، یک متقاطع نزولی را مشاهده می کند.

RSI در حال حاضر خنثی است و نزدیک به سطح متوسط ​​در سطح شاخص 50.00 معامله می شود. این شاخص در حال حاضر به سمت پایین حرکت می کند زیرا قیمت به سطح پشتیبانی 675.00 دلار کاهش می یابد. میانگین سطح این شاخص ، جایی برای حرکت قیمت بیت کوین نقدی در هر دو جهت نشان می دهد. به این ترتیب ، معامله گران باید انتظار افزایش نوسانات BCH را داشته باشند.

با بازگشت قیمت بیت کوین کش به خط میانگین شاخص ، در حال حاضر باند های بولینگر در حال کاهش هستند. میانگین به عنوان پشتیبان قیمت در کوتاه مدت عمل می کند. با این حال ، حرکت به زیر 673 دلار باعث سقوط به سمت سطح قیمت 640 دلار می شود که نزدیکترین حمایت است.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته یک سیگنال خرید را نشان می دهد که قدرت صعودی را در سطح قیمت فعلی نشان می دهد. تجزیه و تحلیل 15 مورد از 26 شاخص فنی اصلی را در حمایت از حرکت صعودی قیمت بایننس نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها یک شاخص سیگنال فروش را صادر می کند که نشان دهنده حضور نزولی کم در سطح فعلی است. در همین حال ، ده شاخص باقی مانده روی حصار نشسته اند و هیچ سیگنالی از طرفین بازار پشتیبانی نمی کنند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته بر این احساس تأکید می کند و یک سیگنال خرید قوی را نشان می دهد که چشم انداز مثبتی برای عملکرد قیمت بیت کوین کش در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. تجزیه و تحلیل 16 شاخص را نشان می دهد که نشان می دهد حرکت بیت کوین کش بیشتر به سمت بالا حرکت می کند در حالی که تنها دو شاخص نشان دهنده حرکت نزولی قیمت است. در عین حال ، نه شاخص در زمان نوشتن خنثی باقی می مانند.

از قیمت بیت کوین کش چه انتظاری می توان داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نقدی: آیا گاوها می توانند از پشتیبانی 675 دلاری دفاع کنند؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت بیت کوین کش به زیر 675 دلار کاهش یابد زیرا قیمت به سطح پشتیبانی 660 دلار کاهش می یابد. در حالی که تکنیک های میان مدت حرکت صعودی را نشان می دهد ، شاخص های کوتاه مدت تصور می کنند که قبل از ادامه حرکت قیمت در سطح 700 دلار اصلاح می شود. می توان انتظار داشت که قیمت در نقطه 660 دلار ثابت بماند ، زیرا گاوها حرکت مجدد خود را برای آزمایش مجدد مارک 700 دلار افزایش می دهند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.