منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: طناب کشی بین گاوها و خرس ها بیت کوین را زیر 24 هزار دلار نگه می دارد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: طناب کشی بین گاوها و خرس ها بیت کوین را زیر 24 هزار دلار نگه می دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در نزدیکی منطقه حمایتی 23000 دلاری گیر کرده است زیرا این جفت ارز برای غلبه بر مقاومت بزرگ پیش رو تلاش می کند. حرکت صعودی در حال کاهش است و گاوهای BTC به طور فزاینده ای خسته به نظر می رسند. با این حال، آنها به خوبی انجام می دهند که جفت را بالاتر از حمایت 23 هزار دلاری در انتظار سطوح بالاتر نگه دارند. موج صعودی زیربنایی هنوز در ارزهای دیجیتال اصلی زنده است.

سکه btc
منبع: Coin360

تا زمان انتشار، BTC/USD با تعصب خنثی با قیمت 23100 دلار معامله می شود. حجم معاملات ثابت است و شاخص های فنی هیچ حرکت نامطلوبی را به طرفین نشان نمی دهند. عملکرد قیمت را می توان ضعیف نامید که روند کل آخر هفته بوده است. حرکت صعودی همچنان به گاوها اشاره می کند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: آخر هفته برای جفت BTC/USD ضعیف است

جفت BTC/USD قادر به ارسال یک شمعدان سبز بزرگ برای القای علاقه خریدار نیست. ناتوانی در حفظ این جفت در بالای سطح 23500 دلار نشان می دهد که رالی فعلی ممکن است با یک فشار عمیق تر به سمت پایین باطل شود. حتی اگر کانال افزایش قیمت دست نخورده باشد، رکود ممکن است برای گاوها گران تمام شود. پایین ترین سطح چاپ شده در نمودارهای ساعتی با حرکت جانبی قیمت در نمودارهای روزانه باطل می شود.

btc usd 4h 071
منبع: TradingView

قیمت پس از رسیدن به بالاترین سطح 23197 دلار، با محو شدن انگیزه صعودی در برخی از شاخص های فنی، بازگشت. بازگشت کوتاه مدت ممکن است برای معامله گران روزانه خوب نباشد زیرا طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، این جفت ارز می تواند 22700 دلار را به صورت ساعتی کاهش دهد. گاوها باید روز را با یک شمعدان سبز بزرگ ببندند تا مطمئن شوند که عقب نشینی اصلاحی به نمودارهای هفته بعد منتقل نمی شود. اصلاح فیبوناچی 50 درصدی نشان می دهد که این جفت ممکن است در غیاب عقب نشینی عمده به سمت سطح 22700 دلار حرکت کند.

نمودار قیمت 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: کمبود عرضه مثبت به عنوان سود معامله گران روزانه

مثبت بودن نزدیک به سطوح پایین تر در حدود 23000 دلار هنوز وجود دارد، اما دوام یا عدم ماندگاری آن به حجم بستگی دارد. مشارکت خریدار، قیمت را به سطح 24000 دلار سوق می دهد و با مقاومت کوتاه مدت نزدیک به سطح 24 هزار دلار روبرو می شود. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که حرکت صعودی قاطعانه به سمت سطح 24200 دلار حتی می تواند جفت بیت کوین/دلار آمریکا را به سطح 25600 دلار در ابتدای هفته آینده سوق دهد.

btc usd 4h 07
منبع: TradingView

از طرف دیگر، خرس ها نیز به این جفت آزادی عمل زیادی نمی دهند. طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، یک رالی کوتاه می تواند این جفت ارز را به 22600 دلار برساند و حتی به 22000 دلار کاهش یابد. RSI به راحتی بالای سطح 50 باقی می ماند و نشانگر MACD دارای سوگیری صعودی است. بنابراین، هنوز فرصت های خرید در بازار فعلی وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: شکست صعودی مستلزم خرید قاطع با حجم زیاد است

اقدام قیمت بیت کوین تنها پس از عبور از سطح 23650 دلار با حجم مناسب، صعودی خواهد شد. با نزدیک شدن به هفته آینده، این جفت در پشت الگوی احتمالی «قطب پرچم» که در نمودارهای ساعتی ظاهر می شود، قدرت پیدا می کند. شاخص صعودی به این معنی است که الگوی یقه در مثلث نزولی در نمودارهای بازه زمانی طولانی تری بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین شکسته می شود.

با داده های حجمی خوب، جفت بیت کوین/دلار آمریکا می تواند به سرعت به سمت 24250 دلار حرکت کند. معامله گران روز صعودی برای اطمینان از سود باید حد ضرر مناسب را نزدیک به 23000 دلار حفظ کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.