منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: زمستان دیگری برای بیت کوین؟ کابوس برای گاو نر وقتی بیت کوین به 21 هزار دلار رسید

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: زمستان دیگری برای بیت کوین؟ کابوس برای گاو نر وقتی بیت کوین به 21 هزار دلار رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین پس از سقوط عظیم که سطح قیمت BTC/USD را به سطح 21000 دلار رساند، کاملاً در محدوده نزولی قرار دارد. پس از روزها انتظار برای هر حرکت قاطع، خرس ها تصمیم گرفتند ابتدا اعتصاب کنند و قیمت را در عرض یک روز 9 درصد کاهش دادند. یک متقاطع نزولی در میانگین متحرک نمایی 20 روزه و 50 روزه وجود دارد.

btc usd
منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل فنی قیمت بیت کوین یک فروش مداوم را نشان می دهد و به رالی نزولی امتیاز می دهد. به نظر می رسد که این تاریخ پس از سه بار تلاش برای عبور از 24000 دلار در حال تکرار است. الگوی گوه در حال افزایش مقصر سقوط ناگهانی جفت BTC/USD است. تعجب آور نخواهد بود اگر بیت کوین در آخر هفته به 20000 دلار برسد.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: خط روند بالا توسط خرس ها شکسته شد

کانال افزایش قیمت پس از سقوط امروز دیگر شیب صعودی ندارد. خط روند پشتیبانی شکسته شده است و به نظر می رسد که BTC/USD به زیر 21500 دلار بسته می شود. پس از اینکه فدرال رزرو آمریکا اعلام کرد که نرخ بهره را در ماه سپتامبر با نرخی بسیار بالاتر از حد انتظار افزایش خواهد داد، اکثر بازارهای سهام در قرمز هستند.

btc 1d 2
منبع: TradingView

انتظار می‌رود روند صعودی اندکی جبران سقوط عظیم باشد، اما موضوع کلی جفت بیت کوین/دلار نزولی باقی می‌ماند. اگر فروش در آخر هفته ادامه پیدا کند، جفت می تواند منطقه حمایت 20000 دلاری را آزمایش کند. الگوی نزولی در نمودارهای روزانه ادامه می یابد زیرا قیمت از باند پایین بولینگر که اکنون تا منطقه 19000 دلار افزایش یافته است، عبور کرد.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: شاخص های فنی تصویری تاریک نشان می دهند

قیمت بسیار پایین تر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه و 50 روزه است. کاهش بیشتر قیمت فقط خرس‌ها را تشویق می‌کند تا موقعیت‌های بزرگ را بگیرند. RSI نیز به زیر سطح 50 حرکت می کند و نشان می دهد که درد بیشتری در راه است. گاوها در حال تلاش برای دفاع نزدیک به 21000 دلار هستند اما حمله نزولی قوی است. طبق تحلیل قیمت بیت کوین، کانال قیمت صعودی دیگر برای پشتیبانی از موقعیت های خرید وجود ندارد.

btc 4h 3
منبع: TradingView

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، معامله گران روز کوتاه مدت سود رزرو کرده اند و سرمایه گذاران بلندمدت فعالانه در بازار شرکت نمی کنند. کانال قیمت صعودی دارای خط روند پایین تری است که در آن قیمت می تواند برای چند ساعت نزدیک به 21500 دلار تثبیت شود. با این حال، تصمیم خرس‌ها برای ایجاد موقعیت‌های فروش در نزدیکی این منطقه، تنها موضوع زمان خواهد بود.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: به این زودی ها بازگشتی وجود ندارد

با در نظر گرفتن سقوط بزرگ و احساسات کلان نزولی، جفت فقط پایین تر حرکت می کند. گاو نرهایی که انتظار بهبودی دارند فقط ناامید خواهند شد. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که در جایی که متحرک نمایی 20 روزه در انتظار گاوها است، این جفت ارز به بالای سطح 23200 دلار بسته شود.

یک مارپیچ نزولی می تواند این جفت را به زیر حمایت روانی 20000 دلاری در آخر هفته برساند. به معاملات روزانه توصیه می شود از گرفتن پوزیشن های خرید بزرگ خودداری کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.