منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: رد شدن از 21 هزار دلار به کاهش بیشتر زیر 19 هزار دلار اشاره دارد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: رد شدن از 21 هزار دلار به کاهش بیشتر زیر 19 هزار دلار اشاره دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ct 1
منبع: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت فعلی بیت کوین نشان می دهد که BTC/USD بار دیگر کاهش می یابد زیرا قیمت بارها از سطح 21 هزار دلار رد شده است. طبق تجزیه و تحلیل های زنجیره ای، فروشندگان در نزدیکی سطوح بالاتر قیمت ها بی امان هستند. شاخص های فنی در نمودارهای ساعتی خنثی هستند، به این معنی که یک جهت جدید رو به پایین در راه است.

مرحله نزولی مطمئناً طولانی تر خواهد بود زیرا معامله گران تمایلی به خرید BTC بیشتر ندارند. سقوط 18 ژوئن به زیر سطح 18000 دلار، فروشندگان را به خود جلب می کند، زیرا ضرر 4.23 میلیارد دلاری در یک روز ممکن است جرقه معاملات انتقامی نیز باشد. بسیاری از کارشناسان رمزارز بر این باورند که تسلیم بیت کوین به خوبی در راه است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: معامله گران در سطوح پایین تر شرط بندی می کنند

btc usd 1d 28
منبع: TradingView

نهنگ‌های بیت‌کوین دوباره وارد عمل شده‌اند، زیرا خرید آن‌ها جرقه‌ای حرکت صعودی در نمودارهای ساعتی است. پایین ممکن است نزدیک باشد زیرا معامله‌گران پیش‌بینی می‌کنند که در فاز نزولی فعلی کاهشی داشته باشد. تقاضای بیت کوین از سوی نهنگ ها ممکن است در حال حاضر تأثیر جدی بر بازار نداشته باشد، اما قطعاً می تواند در کوتاه مدت باعث ایجاد اعتماد در بازار شود.

بنابراین، آیا گاوها می توانند تحلیل قیمت بیت کوین را به سمت قلمرو مثبت برگردانند؟ از آنجایی که حجم معاملات کم است، برای پیشنهاد هرگونه تجدید نظر شدید در قیمت ها خیلی زود است. خرید صعودی در نمودارهای ساعتی یک شمع Doji را تشکیل می دهد که نشان می دهد بلاتکلیفی در نمودارهای ساعتی فقط جرقه یک شمع را کاهش می دهد.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: عدم تصمیم گیری نشان دهنده نشستن خرس ها در حاشیه است

btc usd 4h 28
منبع: TradingView

از آنجایی که معامله گران روی حصار نشسته اند، این احساسات منفی است. حرکت‌های گاو نر جزئی فقط باعث علاقه خرس‌ها به فروش در افزایش قیمت‌های بالاتر می‌شود. در حالی که معامله گران روزانه به هر دیدگاه صعودی که در نمودارها باقی می ماند، هجوم می آورند، تجمعات جزئی به فروش می رسد.

اگر گاوها بتوانند قیمت BTC/USD را در نمودارهای ساعتی بالای 21 هزار دلار با اطمینان طی یک دوره دو روزه افزایش دهند، این احتمال وجود دارد که گاوها بتوانند افزایش قیمت چند روزه را داشته باشند. تجزیه و تحلیل‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که گاوها نیز اقدام به خرید نزدیک به 20000 دلار برای انباشتگی دارند که می‌تواند یک دیوار امن در نزدیکی سد 20 هزار دلاری ایجاد کند.

متحرک نمایی 20 روزه نزدیک به 22900 دلار تضمین می کند که هر گونه افزایش شدید قیمت طبق تحلیل قیمت بیت کوین توسط خرس فروخته می شود. سطح 24000 دلار نشان دهنده سطح 50 درصدی فیبوناچی اصلاحی است و نشان می دهد که گاوها زمان سختی برای صعود به بالاتر خواهند داشت. مقاومت سخت در سد 24 هزار دلاری تنها گاوها را به کاهش سرعت خرید سوق می دهد زیرا صف سفارش های فروش فروش تکراری را در نمودارهای ساعتی تضمین می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: شاخص های فنی درد بیشتری را در فروشگاه نشان می دهند

رشته ای از شاخص های فنی در نمودارهای ساعتی نشان می دهد که جفت بیت کوین/دلار در آستانه دور دیگری از فروش است. RSI در نزدیکی 35 نشان می دهد رکود علاوه بر عمل به عنوان یک دعوت برای خرس. نمودارهای روزانه پوشش نقره ای را نشان می دهند زیرا این جفت قصد دارد به سمت مقاومت بالاتر متحرک نمایی 50 روزه در سطح 22900 دلار جهش کند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.