منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: خرس ها در هنگام سقوط قیمت به زیر 45 هزار دلار در BTC جهش می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: خرس ها در هنگام سقوط قیمت به زیر 45 هزار دلار در BTC جهش می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین خطر بزرگی را نشان می دهد زیرا خرس ها قیمت را زیر 45000 دلار می گیرند
  • میانگین متحرک 200 روزه کلید اقدام بعدی قیمت را در خود دارد
  • جفت ارز BTC/USD در محدوده محدود 1200 دلار به صورت ساعتی حرکت می کند

قیمت بیت کوین نشانه های ضعف خود را نشان می دهد زیرا این جفت ارز در محدوده محدودی حرکت می کند اما تمرکز خود را به سمت پایین تغییر می دهد. پس از رسیدن به حمایت پایین در 44000 دلار ، این جفت ارز پس از آنکه بعداً از بعد از ظهر از آنجا رد شدند ، به سمت سطح 46300 دلار حرکت کردند. سوددهی به این دلیل است که گاوها نمی توانند در حرکتی قاطع با حجم عظیم از 48000 دلار بیشتر عبور کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که خستگی کوتاه مدت می تواند قیمت BTC را به زیر 44000 دلار برساند. نمودار روزانه بالاترین میزان 47،500 دلار را نشان می دهد و گاوها به شدت به این سطح سقوط کرده اند. میانگین متحرک 200 روزه نشان می دهد که قیمت از 45000 دلار عبور می کند ، اما میانگین متحرک 21 هفته ای از بالا فشار وارد می کند. بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین ، علائم صعودی بالقوه از 44000 دلار به 44900 دلار فعلی مشهود است.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: گاوها نمی توانند قیمت را به بالای 45000 دلار برسانند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: خرس ها در صعود بیت کوین با پایین آمدن قیمت به زیر 45 هزار دلار 1 می پردازند
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

نمودارهای ساعتی یک معضل را ایجاد می کنند که در آن گاوها نمی توانند از واگرایی نزولی خارج شوند. الگوی مثلث نزولی یک هفته زودتر شکل گرفت که در نمودارهای ساعتی احتیاط نزدیکی را نشان می دهد. با این حال ، شمعدان بزرگ چاپ شده در روز چهارشنبه نمودار صعودی را نشان می دهد که بالقوه نزدیک به 45300 دلار صعود می کند ، جایی که بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین می توان صعود کرد.

این بازار بدون ریسک ناشی از افزایش اخیر بازارهای سنتی در سراسر جهان ، به ویژه بازارهای سهام ایالات متحده است. قیمت بیت کوین در جایی واکنش نشان داده است که در حال حاضر احساس صعودی تا حدودی تضعیف شده است و بر اساس تحلیل قیمت بیت کوین ، قیمت به میانگین متحرک 200 روزه نزدیک می شود. حرکت خنک کننده نشان می دهد که مرحله فعلی می تواند یک مرحله ادغام باشد که در آن گاوها احتیاط می کنند اما خستگی حرکت را خسته نمی کنند.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: گاوها قبل از پریدن در انتظار علائم واضح خرید هستند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: خرس ها در صعود بیت کوین با پایین آمدن قیمت به زیر 45 هزار دلار 2 می پردازند
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

هفته گذشته شاهد رنگ آمیزی BTC شمع های بالا و پایین بود. سیگنال های گیج کننده نشان دهنده عدم وضوح گاوها در انتظار سیگنال های واضح برای شروع تجمع گسترده خرید است. میانگین متحرک 50 روزه نزدیک 44،000 دلار فشار رو به پایین را بر این جفت فشار وارد می کند. تغییر صعودی در همگرایی میانگین متحرک نشانه دیگری است که نشان می دهد حرکت صعودی در حال انجام است. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که معامله گران می توانند این را به عنوان نشانه ای از تغییر الگو در نظر بگیرند و آنها را مجبور به استفاده از فرصت معاملاتی می کند.

داده های روی زنجیره هیچ تغییر قابل توجهی نشان نمی دهد. عرضه ناچیز فروش از طرف دارندگان نقدینگی و دارندگان بلندمدت انجام می شود. از آنجا که به نظر می رسد عرضه گذشته نشان دهنده تجمع قابل توجهی است ، هنوز جریانهای بزرگ آشکار نشده است. RSI در نمره 50 اعتماد به نفس را در گاوها ایجاد نمی کند.

دارندگان بلند مدت به سبد خود پایبند هستند و در اصول اساسی قدرت وجود دارد. احتمالاً افزایش قیمت عقب نشینی طی یکی دو روز آینده از بین می رود زیرا گاوها به طور کامل سطح پشتیبانی 43،000 دلار را در دست دارند. با نزدیک شدن به آخر هفته احتمالاً گاو نرها به منطقه مقاومت 47،000 دلاری نزدیک می شوند.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نوسانات نیمه هفته می تواند عملکرد قیمت گیج کننده را چاپ کند

خریدار نهادی در بازار گم شده است زیرا معامله گر خرده فروشی در چند روز گذشته بازار را هدایت می کند. روند قیمت به دنبال بازدهی اندک است زیرا این جفت ارز برای کنترل نوسانات با حرکت سریع بالا و پایین تلاش می کند.

بازه زمانی ساعتی ممکن است با فروش بیشتری روبرو شود ، که می تواند قیمت را به 43،000 دلار کاهش دهد ، زیرا فروش بیشتر در گوشه و کنار است. اما حرکت قابل توجه تر همچنان صعودی است زیرا بازار در بالای منطقه حمایتی 42،560 دلار قرار دارد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.