منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: خرس ها بی وقفه به دنبال کاهش 18 هزار دلاری هستند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: خرس ها بی وقفه به دنبال کاهش 18 هزار دلاری هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که این جفت به وضوح در معرض باد منفی شدید قرار دارد زیرا به سختی به سطح قیمت 20000 دلار می چسبد. این سوگیری منفی به دلیل کاهش نقدینگی در آخر هفته است، جایی که معامله گران هیچ موقعیت بزرگی ندارند. سقوط شدید بازارهای سهام در روز جمعه احتمالا هفته آینده نیز ادامه خواهد داشت و می تواند تاثیر منفی بیشتری بر این جفت ارز داشته باشد.

btc
منبع: Coin360

اظهارات جنگ طلبانه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، موضوع را در بازار ارزهای دیجیتال تشدید خواهد کرد. ادغام نزدیک به 20000 دلار مشخص نیست زیرا قیمت حتی می تواند تا سطح 18000 دلار کاهش یابد. با نوسانات این جفت در نزدیکی سطح 20000 دلار، وضعیت بازار نزولی است. گاوها به سختی قادر به حفظ حجم برای چسبیدن به سطح 20 هزار دلار هستند.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: کاهش آهسته و پیوسته به زیر 20 هزار دلار

تایید الگوی پرچم و قطب در نمودارها یک سیگنال نزولی بزرگ است. خرس ها در حال ایجاد موقعیت های فروش بزرگ برای 24-48 ساعت گذشته هستند تا به زیر مرز 20000 دلار برسند. حرکت تدریجی نزدیک به سطح 20,000 دلار نشان می‌دهد که این جفت در حال از دست دادن قدرت خود با ورود به آخر هفته با حجم‌های نازک طبق تحلیل قیمت بیت‌کوین است. این جفت به طور مداوم نزدیک به میانگین متحرک نمایی 50 روزه حرکت می کند اما به طور مکرر رد می شود.

btc 1d 3
منبع: TradingView

فروش در دو روز گذشته تشدید شده است زیرا قیمت در نزدیکی منطقه حمایتی 22000 دلار ضعیف بود. طبق تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، بیت کوین به سرعت به زیر سطح رسید و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه نزدیک به 22000 دلار رسید. حرکت تمدید شده از آن زمان برای پایین آوردن قیمت به زیر سطح 20500 دلار تشدید شده است.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: محدوده محدود یا درد بیشتر؟

حمایت 20,000 دلاری در گذشته نسبتاً قوی بوده است، زیرا این جفت ارز قبلاً نزدیک به این سطح افزایش یافته است. با این حال، افزایش پرچم و الگوی قطب نگرانی است که می تواند قیمت را در چند روز آینده نزدیک به 18500 دلار برساند. حمایت 19000 دلاری اولین سطحی خواهد بود که در صورتی که خرس‌ها فروش خود را مطابق با بازارهای سهام افزایش دهند، مشاهده می‌شود.

btc 4h 5
منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که خرس ها از الگوی “فروش در افزایش” برای برنامه ریزی معاملات خود پیروی می کنند. بنابراین، هر پرش در نمودار BTC فروخته می شود. RSI نزدیک به 30 است و به این زودی ها هیچ نشانه ای از بازگشت را نشان نمی دهد. خط MACD نیز به هیچ وجه به کراس اوور نزدیک نیست.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: سپتامبر نزولی خواهد بود؟

با طلوع یک ماه دیگر، تحلیل قیمت بیت کوین نزولی تر می شود. سطح 21000 دلار توسط خرس ها در نمودارهای روزانه با اطمینان شکسته شده است. به نظر می رسد که اثر سپتامبر یک بار دیگر بیت کوین را اشغال کرده است. از نظر تاریخی مشخص شده است که بیت کوین در ماه سپتامبر سقوط می کند و امسال تفاوتی به نظر نمی رسد.

سقوط در بازارهای سهام همراه با نگرانی های کلان فقط بیت کوین را به سمت پایین می کشد. هدف این قیمت 18000 دلار و ارسال پایین‌ترین قیمت جدید است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.