منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 50،000 دلار آزمایش می کند ، آیا قیمت آن بالاتر می رود؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 50،000 دلار آزمایش می کند ، آیا قیمت آن بالاتر می رود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت بیت کوین برای امروز نزولی است.
  • BTC/USD یک شبه به مقاومت 50،000 دلاری رسید.
  • به احتمال زیاد بیت کوین امروز دوباره به عقب می افتد.

تحلیل قیمت بیت کوین نزولی است زیرا بازار به مقاومت اصلی 50،000 دلار رسیده است و نشانه هایی از مقاومت نشان داده است. بنابراین ، ما انتظار داریم BTC/USD امروز معکوس شود و پیش از ادامه روند صعودی ، انتظار می رود در اواخر این هفته به پایین ترین سطح خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 50،000 دلار آزمایش می کند ، آیا قیمت آن بالاتر می رود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با شتاب صعودی معامله شد. بیت کوین 2.31 درصد و اتریوم 0.64 درصد رشد کردند. Dogecoin (DOGE) با 5.33 درصد افزایش بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: صعود بیت کوین به 50،000 دلار

BTC/USD در محدوده 47،433.60 دلار – 50،343.42 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 39 میلیارد دلار است که 4.23 درصد نسبت به دیروز افزایش یافته است. در همین حال ، کل ارزش بازار در حدود 931.4 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 41.95 درصدی بازار می شود.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: BTC مجدداً تنظیم می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، قیمت بیت کوین تلاش می کند تا از مقاومت 50،000 دلاری عبور کند ، که نشان دهنده وارونه شدن آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 50،000 دلار آزمایش می کند ، آیا قیمت آن بالاتر می رود؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

روند قیمت بیت کوین طی هفته گذشته تغییر کرده است. پس از تجمع چند هفته ای ، مقاومت در 23 آگوست در مرز 50،00 دلار پیدا شد.

از آنجا بازار شروع به حرکت به سمت دیگر کرد ، با قیمت 46،500 دلار به عنوان پشتیبانی تعیین شد. پس از عدم موفقیت در رسیدن به بالاترین سطح در 28 آگوست ، BTC/USD دوباره معکوس شد و حمایت 46،500 دلاری را در روز سه شنبه مجددا آزمایش کرد.

با این حال ، از حمایت ، قیمت بیت کوین دیروز دوباره صعود کرد و دوباره به مقاومت 50،000 دلار رسید. صعود بیشتر امروز را نمی توان تعیین کرد ، به احتمال زیاد بیت کوین را در اواخر این هفته به سمت اصلاح دیگری سوق داد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین برای امروز نزولی است زیرا قیمت بازار امروز از مرز 50 هزار دلار عبور نکرد. بنابراین ، ما انتظار داریم BTC/USD معکوس شود و به نظر برسد که در اواخر این هفته به پایین ترین سطح خود برسد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.