منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 29200 دلار پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند، در مرحله بعدی افزایش سریع افزایش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 29200 دلار پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند، در مرحله بعدی افزایش سریع افزایش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت بیت کوین امروز صعودی است زیرا از صبح شاهد افت سریع به پایان حمایت قبلی با یک واکنش اندک بالاتر و تثبیت بودیم. بنابراین، بیت کوین/دلار آمریکا باید طی 24 ساعت آینده شاهد بازگشت سریع و قیمت پایین تری در حدود 31000 دلار باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 29200 دلار پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند، در مرحله بعدی افزایش سریع افزایش می یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است زیرا جهش های قوی پایین تر در سراسر صفحه دیده می شود. بیت کوین، پیشتاز، 4.42 درصد و اتریوم 3.96 درصد از دست دادند. در همین حال، بایننس کوین (BNB)، سولانا (SOL) و آوالانچ (AVAX) بدترین عملکرد را در بین آلت کوین های اصلی دارند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین پایین ترین سطح های قبلی را دوباره آزمایش می کند و به دنبال کاهش است

BTC/USD در محدوده 29311.68 دلار تا 31545.18 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 0.54 درصد کاهش به 30.46 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 570.43 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط 46.41 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته BTC/USD: BTC/USD شروع به بالا رفتن می کند

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم گاوهای نر را ببینیم که در ساعات گذشته حرکت خود را دوباره به دست می‌آورند، که نشان می‌دهد که احتمالاً در 24 ساعت آینده یک اوج پایین‌تر جدید ایجاد خواهد شد. اولین هدف آشکار برای مقاومت حدود 31000 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 29200 دلار پایین ترین سطح قبلی را دوباره آزمایش می کند، در مرحله بعدی افزایش سریع افزایش می یابد؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت بیت کوین طی روزهای گذشته بار دیگر شاهد افزایش نوسان بوده است. پس از چندین روز تثبیت بالای 29200 دلار در پایان هفته گذشته، BTC/USD به سرعت یک شبه نسبت به دیروز افزایش یافت.

قیمت اکشن در 31750 دلار به اوج خود رسید، به این معنی که یک بالاترین واضح پایین‌تر تعیین می‌شود و BTC آماده است که بعداً پایین‌تر بازگردد. نزولی بیشتر در واقع به سرعت دنبال شد زیرا یک شبه تا امروز تمام سودهای قبلی دوباره دنبال شد.

این به این معنی است که بازار به طور مؤثر در یک الگوی مثلث نزولی به طور فزاینده‌ای معامله می‌کند. از آنجایی که پشتیبانی واضح قبلاً بیت کوین را معکوس کرده است، ما انتظار داریم که یک رالی بالاتر در یک شب به دنبال داشته باشد.

اولین مقاومت جزئی حدود 30500 دلار است، در حالی که هدف بعدی حدود 31000 دلار است. اگر هر یک از این سطوح قیمت بیت کوین را از صعودی بیشتر نگه دارد، شاهد یک رده پایین تر دیگر خواهیم بود.

از آنجا، BTC/USD باید به پشتیبانی 29200 دلاری بازگردد. اگر در اواخر هفته شکسته شود، می توان انتظار داشت که در اواخر ماه ژوئن نزولی بسیار بیشتری داشته باشد. از طرف دیگر، اگر بالاترین سطح فعلی 31750 دلار شکسته شود، ممکن است یک تغییر ساختار بازار در هفته های آینده رخ دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز صعودی است زیرا شاهد یک جهش سریع و خوش خیم با حمایت قوی در پایین ترین سطح قبلی در حدود 29200 دلار بودیم. بیت کوین/دلار آمریکا در حال حاضر روند صعودی خود را آغاز کرده است و به بالای 30000 دلار بازگشته است، که نشان دهنده افزایش بیشتر در یک شب و اوایل فردا است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.