منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 21000 دلار را دوباره آزمایش می کند، سقف دو برابر تشکیل شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 21000 دلار را دوباره آزمایش می کند، سقف دو برابر تشکیل شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است زیرا شاهد کاهش شدید و صعود قوی به مقاومت 21000 دلاری بودیم که در آن واکنش واضحی کمتر مشاهده شد. بنابراین، بیت کوین/دلار آمریکا احتمالاً یک الگوی معکوس دو بالا را تشکیل داده است و اکنون آماده کاهش بیشتر است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 21000 دلار را دوباره آزمایش می کند، سقف دو برابر تشکیل شده است؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 0.99 درصد رشد کرد، در حالی که اتریوم 5.19 درصد افزایش یافت. در همین حال، Dogecoin با تقریبا 70 درصد افزایش به تسلط خود در بازار ادامه می دهد.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین خرید بیشتری ندارد

BTC/USD در محدوده 20566.48 تا 20988.39 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 20.82 درصد کاهش به 39.15 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 401.2 میلیارد دلار معامله شد که منجر به تسلط بر بازار 38.84 درصد شد.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: به نظر می رسد بیت کوین مجدداً بازگردد؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم یک واکنش قوی را در بالاترین قیمت قبلی 21000 دلار ببینیم که باید یک حرکت دیگر در یک شب کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین 21000 دلار را دوباره آزمایش می کند، سقف دو برابر تشکیل شده است؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت بیت کوین در این هفته شاهد افزایش نوسانات بوده است. پس از تثبیت در محدوده فزاینده‌ای فشرده‌تر در اوایل اکتبر، BTC/USD در روز سه‌شنبه شاهد افزایش شدیدی بالاتر از بالاترین سطح قبلی بود.

یک نوسان قوی جدید به سرعت به 21000 دلار رسید، جایی که برگشت بلافاصله شروع شد. برای آزمایش مجدد مقاومت اصلی قبلی در 20000 دلار، مجدداً حرکت کنید و پایه‌ای را ایجاد کنید که از آنجا یک بار دیگر صعود کنید.

در نیمه دوم دیروز، BTC/USD یک بار دیگر شروع به صعود کرد. با این حال، حرکت قیمت بیت کوین یک شبه کاهش یافت که منجر به تست ضعیف 21000 دلار شد. از آن زمان، ما می‌توانیم نشانه‌هایی از بازتنظیم فشار فروش را ببینیم که احتمالاً طی 24 ساعت آینده منجر به کاهش مجدد می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است زیرا در ساعات گذشته نشانه هایی از شکل گیری دو برابری قیمت بیت کوین را مشاهده کرده ایم، زیرا نوسان قبلی در 21000 دلار در ساعات گذشته رد شده است. بنابراین، بیت کوین/دلار آمریکا آماده است تا معکوس شود و به دنبال ایجاد یک عقبگرد بسیار عمیق تر در روزهای آینده است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.