منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین پشتیبانی 27250 دلاری را پیدا می کند – هفته آینده مجدداً ردیابی می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین پشتیبانی 27250 دلاری را پیدا می کند – هفته آینده مجدداً ردیابی می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز صعودی است زیرا در روزهای گذشته شاهد کاهش بیشتر بودیم و حمایت از آن به 27250 دلار رسید. علاوه بر این، BTC/USD در حال حاضر یک شمع معکوس صعودی قوی را تشکیل می دهد، که نشان می دهد اصلاح باید در اوایل هفته آینده دنبال شود. بنابراین، ما انتظار داریم که بهبودی سریع یک شبه آغاز شود و حمایت 28250 دلاری قبلی به عنوان اولین هدف.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین پشتیبان 27250 دلاری را پیدا می کند - هفته آینده مجددا ردیابی می شود؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است، زیرا فروش در سراسر صفحه ادامه داشت. بیت کوین، پیشرو، 3.62 درصد و اتریوم حدود 5 درصد از دست دادند. بقیه آلت‌کوین‌های برتر نزولی حتی بزرگ‌تری داشتند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین دوباره 5 درصد سقوط کرد، شروع به تحکیم معکوس کرد.

BTC/USD در محدوده 27,049.04 تا 28,721.02 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات با 19.22 درصد کاهش به 33.89 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 526.56 میلیارد دلار معامله می شود که منجر به تسلط بر بازار 47.82 درصد شده است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: بیت کوین آماده بازگشت است؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد شکل‌گیری شمع معکوس 4 ساعته باشیم که نشان می‌دهد تا پایان روز باید روند صعودی بیشتری به دنبال داشته باشد. به احتمال زیاد، حمایت قبلی در 28250 دلار به زودی به عنوان مقاومت آزمایش خواهد شد، با پتانسیل بسیار بیشتری برای صعود در اواخر هفته آینده.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین پشتیبانی یک شبه 27250 دلاری پیدا می کند، هفته آینده مجدداً ردیابی می شود؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت بیت کوین در این آخر هفته شاهد شکست شدیدی به زیر منطقه ادغام قبلی بوده است. پس از شکل‌گیری الگوی تثبیت مثلث نزولی در ابتدای ژوئن، BTC/USD در اواسط هفته با ضعف مواجه شد زیرا گاوها نتوانستند یک بار دیگر خط روند نزولی را آزمایش کنند.

از آنجا، ادغام بین 30,000 تا 30,500 دلار شکل گرفت، با اوج های محلی به طور فزاینده پایین تر نشان دهنده فشار پایین تر برای دنبال کردن بود. اولین پیشرفت کاهشی در روز جمعه دنبال شد که منجر به شکست واضح حمایت اصلی قبلی 29250 دلار شد.

پس از یک آزمایش مجدد کوتاه از حمایت قبلی به عنوان یک مقاومت، بیت کوین در اوایل روز شنبه حتی کاهش یافت. هدف حمایتی بعدی در اوایل دیروز به 28250 دلار رسید که به طور بالقوه نشان دهنده یک معکوس است.

با این حال، BTC/USD پس از چند ساعت تثبیت اواخر دیروز نتوانست معکوس شود، که منجر به فروش بیشتر یک شبه به امروز شد. قیمت بیت کوین به سرعت 5 درصد دیگر از دست داد قبل از اینکه پشتیبانی در 27250 دلار پیدا شود. در اطراف آنجا، تثبیت امروز دنبال شد، با شکل گیری شمع رد طی ساعات گذشته.

به طور کلی، اگر بتوانیم در ساعات بعدی شاهد عملکرد قوی قیمت و بسته شدن روزانه قوی باشیم، بیت کوین باید هفته آینده بسیار صعودی باشد. احتمالاً پشتیبانی 28250 دلاری قبلی به سرعت به دست می‌آید، و با توجه به اینکه در روزهای گذشته چقدر از دست رفته است، فضای بسیار بیشتری برای اصلاحات در نظر گرفته شده است.

محتمل ترین هدف برای اصلاحی آینده، حمایت اصلی قبلی 29250 دلار است. اگر قیمت بتواند در آنجا تثبیت شود، یک بالاترین واضح پایین تر تعیین می شود و راه را برای نزول های بسیار بیشتر در هفته های آینده باز می کند.

از طرف دیگر، اگر بازیابی بتواند به 30500 دلار برسد، ما فقط یک بالاترین اندکی کمتر را شاهد خواهیم بود. سپس قیمت بیت‌کوین می‌تواند برای معکوس کردن نزول چند ماهه کنونی، یک پایین‌تر را تعیین کند. به طور کلی، خیلی به این بستگی دارد که گاوها تا چه حد بتوانند قیمت بیت کوین را در هفته آینده دنبال کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین امروز صعودی است زیرا در چند روز گذشته شاهد کاهش شدیدی بوده ایم که منجر به زیان بیش از 13 درصدی شده است. بنابراین خرس‌ها باید در نهایت از بین بروند و حمایت فعلی 27250 دلار باید به عنوان نقطه محوری برای بازار عمل کند. اگر شمع پین باری صعودی 4 ساعته کنونی بتواند با قدرت بسته شود، ممکن است اولین فشار را در طول شب شاهد باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.

.