منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین پس از شروع یک روند صعودی جدید به سمت 16899 دلار صعود می کند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین پس از شروع یک روند صعودی جدید به سمت 16899 دلار صعود می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز به تازگی صعودی است، زیرا قیمت طی 8 ساعت گذشته 1.21 درصد افزایش یافته است تا به مرز 16899 دلار برسد. انتظار می رود قیمت به 17012 دلار برسد که سطح مقاومت است و اگر از این نقطه عبور کند، احتمالا به روند صعودی خود ادامه خواهد داد. سطح پشتیبانی 16398 دلار تعیین شده است که پایین ترین سطح قبلی است.

حجم معاملات 24 ساعته طی چند ساعت گذشته 74 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد احساسات صعودی قوی در بازار وجود دارد زیرا در حال حاضر در بالاترین سطح 24,241,799,806 دلار قرار دارد. ارزش بازار نیز 1.09 درصد افزایش یافته است که نشان می دهد سرمایه گذاران شروع به رویکرد مثبت تری نسبت به بیت کوین کرده اند.

نزولی جلسه امروز را با یک نزول قوی آغاز کرد که با یک روند صعودی همراه شد. هنوز مشخص نیست که آیا این یک رالی پایدار خواهد بود یا فقط یک شکست کاذب دیگر، با این حال، اگر حرکت صعودی ادامه یابد و قیمت از مقاومت فعلی عبور کند، این احتمال وجود دارد که ادامه افزایش در آینده نزدیک امکان پذیر باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: شاخص های صعودی در سراسر نمودار روزانه

در نمودار 24 ساعته کندل استیک برای تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین، می توان مشاهده کرد که قیمت در حال شکل گیری صعودی است تا قیمت را تا 16899 دلار افزایش دهد. در چند روز گذشته کاهش قابل توجهی در ارزش سکه گزارش شده است زیرا قیمت در هفته گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. تلفات قابل توجه بوده است، اما اکنون فرصتی برای بهبودی ایجاد شده است.

تصویر 405
نمودار 1 روزه بیت کوین/دلار: TradingView

شاخص‌های نمودار روزانه همگی به سمت یک روند صعودی اشاره می‌کنند و شاخص قدرت نسبی (RSI) تا 48.87 صعود کرده است که نشان می‌دهد گاوها شروع به کنترل بازار کرده‌اند. میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) نیز روند مثبتی را نشان می دهد و خط MACD همچنان بالاتر از خط سیگنال صعود می کند. بیت کوین یک مثلث صعودی را در نمودار روزانه تشکیل می دهد و قیمت را از میانگین متحرک نمایی (EMA) حیاتی 25 روزه در 16706 دلار عبور می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نمودار قیمت 4 ساعته: بیت کوین/دلار آمریکا از بالاترین سطح خود با نفس کشیدن گاوها عقب نشینی می کند.

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین طرف دیگر تصویر را نشان می دهد، زیرا روند صعودی که در نمودار قیمت 1 روزه مشاهده می شود دچار معکوس شده است، زیرا طی 24 ساعت گذشته کاهش قیمت مشاهده شده است. خرس ها در آغاز معاملات امروز دوباره بازگشته اند و به طور مداوم ارزش سکه را کاهش داده اند. پس از اینکه اخیراً روندها تغییر کرده است، ارزش این ارز دیجیتال به 16398 دلار کاهش یافته است. با این حال، موازنه قدرت همچنان در سمت صعودی قرار دارد زیرا قیمت همچنان در سمت بالا معامله می شود.

تصویر 404
نمودار 4 ساعته BTC/USD: TradingView

RSI در نمودار 4 ساعته در حال حاضر روی 39.64 است و روند مثبتی را نشان می دهد که نشان می دهد حرکت سکه همچنان قوی است. خط MACD هنوز بالاتر از خط سیگنال قرار دارد و به افزایش خود ادامه می دهد، به این معنی که گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. با وجود اصلاح، گاوها همچنان کاملاً کنترل دارند و اگر تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین به بالای 25-EMA در 16706 دلار برسد، می توانیم شاهد افزایش بیشتر قیمت باشیم. کراس اوور EMA نشانگر اصلی این است که روند صعودی همچنان دست نخورده است.

نتیجه گیری قیمت بیت کوین

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین در جهت مثبت در حال حرکت است و گاوها همچنان کاملاً تحت کنترل هستند. با این حال، مشاهده می‌شود که قیمت در پاکت قیمتی پایین‌تر روزهای گذشته در حال معامله بوده است که بر ارزش سکه تأثیر منفی گذاشته است. بهبودی گزارش شده امروز اسمی است و نمودار 24 ساعته نشان می دهد که قیمت همچنان در حال اصلاح است. بنابراین، باید دید آیا BTC/USD می تواند در ساعات آینده از سطح 17012 دلار عبور کند یا خیر.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در XDC، Cardano و Curve ببینید