منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین نزدیک به 24 هزار دلار باقی می ماند زیرا گاوها برای اهداف بالاتر تجمیع می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین نزدیک به 24 هزار دلار باقی می ماند زیرا گاوها برای اهداف بالاتر تجمیع می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که جفت بیت کوین/دلار در حال حاضر در حالت تثبیت و نزدیک به بالاترین قیمت 23900 دلار قرار دارد. گاوهای نر پس از افزایش بیش از 18 درصدی در 48 ساعت گذشته، تصمیم گرفته اند کمی نفس بکشند. این رالی طولانی‌مدت تحت تأثیر سود کوتاه‌مدت معامله‌گران روزانه قرار گرفته است، زیرا حجم معاملات قبل از آخر هفته کاهش یافته است.

سکه btc usd 3
منبع: Coin360

افزایش نرخ بهره فدرال رزرو باعث افزایش بیشتر دارایی ها از جمله ارزهای دیجیتال شده است. بیت کوین از 22000 دلار به 24000 دلار در پشت رالی جهانی رسید. بنابراین، آیا قیمت BTC/USD حتی بالاتر خواهد رفت؟ خوب، با فرارسیدن سرمای آخر هفته، معامله گران به دنبال ثبت سود هستند و نمودارها می توانند شاهد کاهش قیمت ها باشند. با این حال، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین قطعا در منطقه سبز است.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: یک طرفه اما بی صدا نیست

همانطور که کل بازار کریپتو از افزایش نرخ فدرال رزرو خوشحال است، نمودارهای بیت کوین نیز درخشان هستند. در حال حاضر قیمت نزدیک به 23900 دلار معامله می شود و بیشتر شاخص های فنی در منطقه سبز قرار دارند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه بسیار پایین تر از قیمت است و نزدیک به 22200 دلار از این جفت پشتیبانی می کند. تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین بیشتر نشان می دهد که خریداران نزدیک به 22 هزار دلار و زیر 21600 دلار در صف هستند. بنابراین، هرگونه اصلاح شدید فرصتی برای خرید شیب خواهد بود.

btc usd 1d 3
منبع: TradingView

نمودارهای روزانه تقاطع میانگین های متحرک را نشان می دهد. حرکت به سمت منطقه مثبت نیز در نمودارهای روزانه با افزایش شاخص فنی RSI که اکنون بالای سطح 60 قرار دارد تأیید شده است. اگر این جفت ارز هفته را بالای 23000 دلار ببندد، کراس اوور صعودی بیشتر تایید خواهد شد.

اگر گاوها بتوانند قیمت را فراتر از 24276 دلار برسانند، مطمئناً خریداران می توانند ابتدا 25900 دلار و سپس 28000 دلار را هدف قرار دهند. حرکت صعودی قطعاً در کانال افزایش قیمت دست نخورده است. اگر این روند ادامه پیدا کند، تحلیل قیمت بیت کوین نشان دهنده دستیابی به هدف 32000 دلاری است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا: بیت کوین بر اهداف بلندپایه نگه می دارد

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین نشان می دهد که اگر جفت ارز به بالای 24340 دلار بسته شود، تقاضا می تواند به سرعت افزایش یابد. با شکستن قیمت مثلث متقارن و افزایش کانال قیمت با شیب شدید، خریداران بیشتری ظاهر خواهند شد. اگر حمایت 22300 دلار شکست بخورد، خرس‌ها به سرعت وارد عمل شده و حرکت فعلی را تضعیف خواهند کرد.

btc usd 4h 29 1
منبع: TradingView

حجم خرید پایین تنها تهدیدی برای روند صعودی فعلی است. گاوهای BTC قبلاً پس از چنین روندهای سرخوشی با رد شدن روبرو شده بودند. تهدید دیگر برای افزایش، همبستگی با سهام و سهام است زیرا افزایش فعلی را می توان به افزایش نرخ بهره فدرال رزرو نسبت داد. افزایش شدید نیز فروش را به دنبال دارد و باید دید این فروش شدید خواهد بود یا خاموش.

نتیجه گیری تحلیل قیمت بیت کوین: کاهش قیمت را نمی توان به طور کامل رد کرد

حجم معاملات کمتر یک نگرانی است که به خوبی در تحلیل قیمت بیت کوین منعکس شده است. جفت BTC/USD باید پشتیبانی 22000 دلاری داشته باشد. هر حرکت صعودی تضعیف شده توسط خرس ها برای ایجاد موقعیت های فروش بزرگ استفاده می شود که به نوبه خود شاخص های فنی مثبت را وارونه می کند.

تصحیح قیمت در حال حاضر در اواسط گاوهای بیت کوین نیست، اما حذف کامل آن ممکن است برای آنها گران تمام شود. توقف ضرر نباید زیر 22000 دلار منطقه پشتیبانی باشد. معامله گران روزانه باید قبل از ورود به موقعیت های خرید، سطح 24290 دلار را تماشا کنند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.