منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین شاهد بازگشت سریع به زیر 21000 دلار است، آزمایش مجدد صعودی بعدی؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین شاهد بازگشت سریع به زیر 21000 دلار است، آزمایش مجدد صعودی بعدی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز صعودی است، زیرا ما انتظار داریم که پس از افت شدید در 24 ساعت گذشته، یک پایین‌ترین سطح محلی واضح دیگر را به ثبت برساند. بنابراین، ما انتظار داریم که BTC/USD به سمت حمایت قبلی در 21500 دلار افزایش یابد و یک بالاترین پایین دیگر را ثبت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین شاهد بازگشت سریع به زیر 21000 دلار است، آزمایش مجدد صعودی بعدی؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار طی 24 ساعت گذشته با کاهش 5.5 درصدی، بیت کوین پیشتاز، در وضعیت قرمز معامله شده است. در همین حال، اتریوم تقریباً 10 درصد از دست داد و بقیه آلتکوین‌های برتر در کنار آن قرار گرفتند.

حرکت قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته: بیت کوین یک پایین تر دیگر را ثبت کرد

BTC/USD در محدوده 20776.82 دلار تا 22213.48 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 5.26 درصد افزایش یافته است که در مجموع به 32.15 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 399.56 میلیارد معامله می شود که منجر به تسلط 41.86 درصدی شده است.

نمودار 4 ساعته بیت کوین/دلار: بیت کوین 21500 دلار را مجدداً به عنوان مقاومت آزمایش می کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد کاهش کاهش قیمت بیت‌کوین باشیم، که نشان می‌دهد گاوها به زودی قدرت را در دست خواهند گرفت و به دنبال رسیدن به بالاترین سطح محلی دیگر هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین شاهد بازگشت سریع به زیر 21000 دلار است، آزمایش مجدد صعودی بعدی؟
نمودار 4 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت بیت کوین از چهارشنبه گذشته، زمانی که نوسان بالاتری جدید به 24250 دلار رسید، شاهد یک بازگشت ثابت بود. از آنجا، یک واکنش سریع پایین تر و یک آزمایش مجدد صعودی که بالاترین قیمت پایین تر را در 23600 دلار تعیین کرد، تأیید کرد که روند نزولی بیشتری در راه است.

بعداً، در آخر هفته، BTC/USD واقعاً حتی پایین‌تر شد و در نهایت بالاترین سطح محلی پایین‌تر را در 23000 دلار تعیین کرد. از آنجا، یک فشار قوی پایین‌تر از اوایل روز دوشنبه آغاز شد که منجر به جهش سریع از حمایت بعدی 21500 دلار شد.

نزولی بیشتر در اواخر امروز مشاهده شد و با حرکت کم از مرز 21000 دلار گذشت. احتمالاً این بدان معناست که خرس‌ها فعلاً خسته شده‌اند، و قبل از اینکه بتوان در اواخر هفته تلاش کرد افت بیشتری را انجام داد، به یک تست مجدد صعودی نیاز است تا یک بالاترین پایین‌تر دیگر ثبت شود.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

تحلیل قیمت بیت کوین امروز نزولی است زیرا ما شاهد بودیم که به محض شکسته شدن آهسته آهسته مرز 21000 دلار، یک فشار قوی به پایان رسید. بنابراین، خرس‌ها خسته شده‌اند و پس از آن باید به سمت بالاتر حرکت کنند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر بیت کوین هستید، پیش بینی قیمت ما را در UNUS SED LEO، BITO و Klaytn ببینید.