منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین/دلار به آرامی بالا می رود، آیا به زودی 16900 دلار را مجددا آزمایش می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: بیت کوین/دلار به آرامی بالا می رود، آیا به زودی 16900 دلار را مجددا آزمایش می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازار ارزهای دیجیتال امروز احساسات بسیار متفاوتی دارد. گاوهای نر پس از اینکه برای چند روز غالباً نزولی بودند، سعی می کنند به عقب برسند. با این حال، تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین امروز نوسانات زیادی را نشان نمی دهد، که عدم قطعیت زیادی را اضافه می کند.

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

به طور کلی، بیت کوین تنها 0.73 درصد افزایش داشته است. با این حال، جالب است که مشاهده کنید که بقیه بازار به خوبی نمی رسد. اتریوم در کنار سایر آلتکوین ها مانند سولانا و کاردانو 0.64 درصد کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین 1 روزه
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین یک روزه نشان می دهد که بیت کوین تا هفته گذشته بیشتر در یک محدوده معامله می شد. پس از رسیدن به 21364 دلار، بیت کوین به سرعت شروع به دنبال کردن کرد و خط حمایت جدیدی را در 15632 دلار تعیین کرد. قبل از اینکه وارد محدوده دیگری شود کمی عقب نشینی کرد. با این حال، گاوها به آرامی در حال جبران هستند که ممکن است باعث شود بیت کوین کمی عقب نشینی کند. اما آیا به این زودی مقاومت اصلی را با قیمت 21364 دلار دوباره آزمایش خواهد کرد؟ بعید به نظر می رسد با این حال، آزمایش مقاومت محلی در 16900 دلار یک امکان بسیار واقعی تر است.

حرکت 24 ساعته قیمت بیت کوین

بیت کوین در 24 ساعت گذشته نوسان چندانی نداشته است. ارزش بازار آن تنها 0.73 درصد افزایش یافت در حالی که حجم معاملات 15.6 درصد کاهش یافت و در مجموع به 28,306,808,816 دلار رسید. با این وجود، بیت کوین از نظر ارزش بازار در رتبه اول باقی مانده است.

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین: BTC/USD ممکن است به زودی 16900 دلار را مجددا آزمایش کند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین توسط TradingView

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت بیت کوین برخی از شاخص های مثبت را نشان می دهد. RSI در حال حاضر بسیار سالم است. شیب به سمت مثبت است، به این معنی که بازار ممکن است شاهد تغییر باشد. به نظر می رسد گاوها در حال آماده شدن برای بالا بردن قیمت هستند. در همان زمان، نشانگر MACD نیز یک کراس اوور قریب الوقوع را نشان می دهد.

اگر حرکت تغییر کند، بیت کوین یک بار دیگر مقاومت 16900 دلاری را دوباره آزمایش خواهد کرد. اینکه آیا قیمت بالاتر خواهد رفت یا نه، داستان متفاوتی است، زیرا بازار هنوز بسیار نامشخص است.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

هفته گذشته برای بیت کوین چندان مثبت نبود زیرا چندین روز به طور مداوم نزولی بود. با این حال، به نظر می رسد که حمایت قوی در حدود 15600 دلار پیدا کرده است. با توجه به عدم اطمینان در بازار بیت کوین، همچنان توصیه می شود که موقعیت خود را برای بلندمدت DCA (متوسط ​​هزینه دلار) و از این شرایط نزولی استفاده کنید.

افزایش سود کوتاه مدت ممکن است، اما در سناریوی بازار فعلی ریسک بیشتری دارد. با این حال، ممکن است در حال حاضر فضایی برای کسب سودهای کوچک وجود داشته باشد، زیرا بیت کوین برای بازگشت به 16900 دلار تلاش می کند. در همین حال، ممکن است بخواهید پیش‌بینی قیمت ما در سکه‌های جایگزین مانند بهمن را بخوانید.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.